Jump to content

Homemade elektronika! :-) tuctuc


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa chek,ako Tjira nije,ko je onda uradio???

MINDFUCK

E da, nisamo rekli u prvom postu da nije tjirson radio pesmu.. kachili smo sa mog nicka jer on nema account.

Pitajte njega shta vas zanima, i kritike uputite njemu.. vidim, evo, napravio je "lika" na ruru. [:D]

Poz & Kisses

Link to comment
Share on other sites

Pa pazi sto se tice kompresije mislim da nisi u pravu, znas RMS nije ni blizu pick-a. Razlog zasto ti zvuci tanko,hm probaj da pojacas uredjaj koji koristis, ja mrzim prekomprimovane snimke sa dinamikom od 2dbu. Ne zelim da me iko shvati pogresno, hvala ti sto si napisao ista, ali prosto imam utisak da nisi u pravu...

Sto se tice chorusa i delay-a ima ga, ne u nekoj meri, mada sam se trudio cak i tu da ne preterujem, posto danas narocito elektronska muzika apsolutno nema nikakvog smisla,dinamicki gledano....

Pozdrav

Mislim avarage RMS je -20... Zato ti deluje sve tanko...

Link to comment
Share on other sites

nije

elektronska muzika a la coil, throbbing gristle i tako ta deca koja su stvarno svirala muziku na sintovima je da bude muzika

a kada napravish ovakav generichki elektro trek, onda to treba da bude densi

elektro, tehno, haus, dram i tako te stvari podpadaju pod EDM iliti electronic dance music

dakle, dance music

google it :\

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

poenta elektronske muzike je da se uz to djuska

ja ovde ne vidim da si pomenuo elekrtonsku dance muziku, nego generalno elektronsku muziku i lupio glupost. Ja pretpostavljam da vise znas o el. muzici od mene, i naravno cuo si za ambijentalnu muziku, koja nema veze sa djuskanjem...

edit: typo

Edited by Neecola-
Link to comment
Share on other sites

glasnoca =/= debljina

taj fazon, kakve veze imaju dinamika i glasnoca?

Edited by Govnotron

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Skini sa neta neki Hd, recimo "Matrix" i videces...

Znaci ceo film je mnogo mnogo tisi od bilo kog divx-a,

ali nije to slucajno zato sto ti imas mogucnost da pojacas, a kada to uradis onda dinamika dolazi do izrazaja,

zapravao onda postoji jako glasan deo, i jako tih deo koji se takodje cuje, a da ne pricamo o bit rate-u zvuka...

Ne znaci ako je neki snimak napunpan do koske bolji od nekog koji nije,

ali obicni ljudi to ne znaju, njima je uvek bolje ono sto je glasnije

Mislim ovo sada nema vise nekakve veze sa mojom trakom, nego generalno govorim.

Link to comment
Share on other sites

Jok i nema, ako ti ljudi kažu da ti je muzika tanka, znači da ne pokrivaš dovoljan frekventni opseg. Vole ljudi da im muzika trese bubrege i rasplodne organe bre!

Šta misliš zbog čega je komercijalni haus tako popularan, nije sigurno zbog oplemenjujućih melodija.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...