Jump to content

Citeri i pro igraci ?


Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tuzno je to sto je to tvoj drugar radeo 3 i po godine :(

a i dalje bi mogo da te istrese iz gaca

nije to radio svaki put, radio je no recoil zajebancije ponekad i tako te fore. s vremena na vreme.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

kakvi crni pro igrachi u Srbiji.

hahaha

99% smo nubovi, a njih par zna igricu, realno

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

slazem se,kakvi crni pro igraci,to sto neko dobro puca nema veze sa pro,obican skiller,a mi srbi trebamo biti srecni sto se tice citera,imam ebenu staticku ip adresu,pola servera sam banovan,tako i od skora kgb alfa,beta,tera 1 i 2..mislim strasno,pa tako pikam na makedonskim serverima,ono je uzas 10 vs 10 od toga po 5 sa obe strane wh i aim :)) sad ne znam zasto sam sve ovo rekao ali nije ni vazno :P a ima i majmunskih admina,1 primer je na exe publicu gde ima 1 lik koji mi non stop daje banove a da ni sam ja ne znam zasto...

Link to comment
Share on other sites

BRATJORI

rushuju 2 bratori, sretnu 1 bratori i ovaj im kaze deste bratori a oni njemu de si bratori

[roflmao]

kako je dobro blio sinoc, sjajno. postali smo pro

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

slazem se,kakvi crni pro igraci,to sto neko dobro puca nema veze sa pro,obican skiller,a mi srbi trebamo biti srecni sto se tice citera,imam ebenu staticku ip adresu,pola servera sam banovan,tako i od skora kgb alfa,beta,tera 1 i 2..mislim strasno,pa tako pikam na makedonskim serverima,ono je uzas 10 vs 10 od toga po 5 sa obe strane wh i aim :)) sad ne znam zasto sam sve ovo rekao ali nije ni vazno :P a ima i majmunskih admina,1 primer je na exe publicu gde ima 1 lik koji mi non stop daje banove a da ni sam ja ne znam zasto...

Mislim da je razlog za tvoj ban vredjanje admina ili igracha... Provericu, a ako ti to smeta dechko nemash razloga ovde da se zalish nego na exe forum, pa postavi zalbu ako mislish da admin greshi. A ne na klanrur-u iz teme u temu ti pishesh kako tebe svugde banuju i nemash gde da se igrash...

Btw ostavi svoj real nick...

Edited by Bjeka
Link to comment
Share on other sites

Da bi neko bio pro gamer- professional gamer morao bi da zaradjuje pare od cs-a sto naravno nije slucaj u Srbiji. Tako da naravno kod nas niko nije pro.

Ne treba ipak sporiti to da postoje izuzetno dobri pojedinci koji iako bez vezbe mogu da pariraju kalibru igraca sa svetske PRO scene.

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...