Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gotova skolica (:

dvorishte vam je smrdelo posle proslave jedno 3 dana na pivo i alkohol:))

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

sta vi serete duga kosa je za pickice... nego se Mohi nervira jer je nekada imao dugu kosu, osisao je ali je i dalje pickica:)

Brate, pa moram da branim svoje, kao sto ti branish shabane koji igraju kamper.

чему рофлмао уз ову констатацију?

Reče Draško i odvrnu Cecu u Winampu.

Roflmao je tu bash iz razloga koji ti je vudu rekao. Prokleta zadojena srbija je toliko isprana devedesetih da se to izgleda ne moze undo-ovati. Umesto da se gleda kako kome sta stoji ili dal mu je lepa kosa ovde imas izjave "nije duga kosa za muskarce" kao da smo u prokletoj vojsci ili u zatvoru ... Sve je za svakoga jebalo vas uniformisanje.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Brate, pa moram da branim svoje, kao sto ti branish shabane koji igraju kamper.

Roflmao je tu bash iz razloga koji ti je vudu rekao. Prokleta zadojena srbija je toliko isprana devedesetih da se to izgleda ne moze undo-ovati. Umesto da se gleda kako kome sta stoji ili dal mu je lepa kosa ovde imas izjave "nije duga kosa za muskarce" kao da smo u prokletoj vojsci ili u zatvoru ... Sve je za svakoga jebalo vas uniformisanje.

tebi ne stoji ta ruzna izraslina na vratu koju zoves glava. jel sad treba o tome da pricamo?

salim se salim se, lep si jako bas onako pravo

Link to comment
Share on other sites

tebi ne stoji ta ruzna izraslina na vratu koju zoves glava. jel sad treba o tome da pricamo?

salim se salim se, lep si jako bas onako pravo

Seti se da mi ponovish ovo kad sledeci put budesh tjutao kao sisica koja jesi kad se sretnemo. Zaboravan sam pa zato.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ZOMG koji ste vi ludaci :-)))

+ zato shto se raspravljate oko toga na 4umu

Sace pochnu i pretnje kao ajde da se vidimo ovo ono a posle kad se vide ko pichkice odu zajedno na vopi [:D]

/spit /flame /rage /fight

inache qwertyuiop PAZI, PAZI mohi vishe nije pichkica oshishao se na opasno [:D]

btw i ja mislim da za mushko nije duga kosa, kao shto za ribe nije kratka, but its just my opinion ako neko hoce da ima dugu kosu, ok, njegova stvar, nemam nishta protiv (u prevodu boli me k....) kktnxnp :P

A i da, ja se shisham na opasno.. verovatno zato shto hocu da sakrijem pichkicu u sebi! [:D][:D]

@celavoglavi

You have a right to remain silent. If you give up your right to remain silent, then everything you say can and will be used against you in a court of law! ;D (ps. jebo te Ent :D )

btw svo slike poshto nikad nisam stavljao :-)

number uno:

teach111-2.jpg

number duo :P :

teach-terrorist.jpg

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...