Jump to content

Summer jobs


Recommended Posts

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^

Gde su gejmeri tu je i droga!

Sto se tice posla mozes uvek da konobarises u PA za neku jadnu platu od 20 hiljada ako budes srecan da ti daju toliko, jbg nadji nekog ko ima kontakte da ti smesti neki job, btw mozes da radis kod Bore u 3D-u jest da platu neces dobiti redovno al sta je tu je. Probaj da nadjes bolje nesto u BGu sigurno treba nekome nesto sto ti znas -.-

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

a jel generalno zajebano konobarisati ili...?

Dve nedelje ti treba da se uhodash...

@Topic:

Vreme je da dreadishka opet krene da se davi u parama - ima neko splav ili klub kome treba generalni menadzer? Na godinu dana, sad vetj ozbiljnije :D axaxaxaxa

Uz to mi treba neko da mi uvrshi kilo kokaina za dodatni profit za vreme tog posla...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

^

Gde su gejmeri tu je i droga!

Sto se tice posla mozes uvek da konobarises u PA za neku jadnu platu od 20 hiljada ako budes srecan da ti daju toliko, jbg nadji nekog ko ima kontakte da ti smesti neki job, btw mozes da radis kod Bore u 3D-u jest da platu neces dobiti redovno al sta je tu je. Probaj da nadjes bolje nesto u BGu sigurno treba nekome nesto sto ti znas -.-

Pa ti si bio svuda i sve znas.

Zasto ne otvoris privatnu crkvu?

Link to comment
Share on other sites

@Topic:

Vreme je da dreadishka opet krene da se davi u parama - ima neko splav ili klub kome treba generalni menadzer? Na godinu dana, sad vetj ozbiljnije :D axaxaxaxa

Uz to mi treba neko da mi uvrshi kilo kokaina za dodatni profit za vreme tog posla...

Trebaju stolovi?

Link to comment
Share on other sites

uopste nisam vulgaran. to klinkice tvojih godina rade.

imas li cime drugim da se hvalis sem izgledom? mislim, zadigla si majicu i slikala to mrsavo telo i stavila na rur jer mislis da si jebozovna? bahh.. i onda je daki vulgaran..

nisam rekla da si vulgaran nego odvratan

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...