Jump to content

Euro 2008


vlada92

Recommended Posts

Takodje,ne mogu da se setim sta je sa Nestom,pretpostavljam da je povredjen ili da nece vise da igra za repku.

nesta ne igra za repku josh od grupne faze na proslom mondijalu kada se povredio u tekmi sa ceskom...a i on ima 32 godine.Da sam ja Donadoni, ja bih ih pozvao i onog Afro-Italijana iz Intera, Balotelija pozvao, da burem barem izmena

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nije nikakav kompleks rata, ali ne vidim zasto bih pored svih navijao za hrvatsku... ko ih jebe...

italija izvukla prespore matorce kojime nije ni do kurca...

del pjero legenda, duh koji hoda, onomatopeja onoga sto fali italijanskom fudbalu, pravi fudbaler... jebote koja igrachina.. steta sto je mator i fali mu pola leve noge...

holandjani jebte kao osice, ona sredina ono je ludilo, oni mali picopevci mora da su opet nadrogirani kao svojevremno pola njih iz ekipe koja nas je drndala redovno... no nebitno... dobra tekma, iznenadjenja dosta, lepih poteza, samo da je italija dala jedan gol kod 2:0 bilo bi josh lepshe...

ali nista bolje nego kad italijani prvi prime gol :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

e sad bash pretera mendzhi...toliko ne prolazi vishe da su samo osvojili titulu svetskog sampiona pre nepune 2 godine. Po mom misljenju, problem sa italijanima je zamor materijala, odnosno to sto su ambrozini, panuci, del pjero, gatuzo, pirlo i josh skoro pola reprezentacije drtavi matorci, svi preko 3 banke. Ekipi Italije fale ovaj put neki mladi plejmejkeri i krilni igrachi. Bolje da je donadoni igrao sa Akvilanijem od starta .

ako gledamo utakmice do sada sto su odigrane, definitivno ne prolazi i mozemo da se nadamo da je doslo do promene fudbalske filozofije u evropi. sve vise reprezentacija igra ofanzivan i 'totalni' fudbal. onaj drugi (necu da spominjem kakav [:D]) forsiraju jos uvek reprezentacije u kojima je prosek godina preko 30 i kojih je, hvala bogu, sve manje i manje.

jel? a da nije problem sto nema zidana? kontate da je to mogucnost?

i ako su thuram, viera i henry puno onda ok..

bukvalisto..

Link to comment
Share on other sites

brisaću vam postove u kojima se prozivaju hrvati, ovo je topic o fudbalu, a ne o ratu, tako da se suzdržavajte komentara, i usredsredite se na igru sa eura

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Igi,u pravu je Stija,prvo Donadoni je izveo postavu u kojoj bih ja licno promenio 70% tima,realno,opet se oslanjaju na stare igrace umesto da rizikuju sa mladjim.Koliko god su Zambrota i Panuci kvalitetni,ja bih opet "rizikovao"(ako se to tako moze nazvati,posto su ti igraci vec doneli titulu svetskog shampiona) sa Grosom levo,De Rosijem umesto odvratnog Ambrosinija,a i da je Perota tu,ne bi mi ni Gatuzo video teren.Takodje,pozivanje Kasana mogu da poredim sa pozivanjem Kezmana u nasu reprezentaciju(cak i gore,posto Kezman zapravo tu i tamo pokaze nesto)

Zaboravljate da im ne igra Toti i zaboravljate da jedan Del Piero ne igra "zato sto je mator" a covek je odigrao jednu od najboljih sezona u svojoj karijeri,a plus pored ovih staraca izgledace ko mladic.Odbrana Italije je bulja,Materaci i Barzalji su balvani najgori,i stvarno se vidi koliko im fali Kanavaro.Po meni jako mali broj Rominih igraca,i narocito mislim da je bilo mesta za Kasetija,jer pored ovih buljasa od stopera,on bi bio sjajan,a samim tim bi i Panuci mogao kao stoper da igra(a ne kao bek jer realno imaju kvalitet tu i bez njega),a npr. Odo ili Zambrota da igraju spolja.Takodje,ne mogu da se setim sta je sa Nestom,pretpostavljam da je povredjen ili da nece vise da igra za repku.

Jebiga brate,neki od nas nemaju kompleks rata...

i cim te razocarala Austrija,toliko o tebi,najbuljaskija ekipa koja je ikad igrala fudbal na evropskom prvenstvu.

I Cesi nisu lose igrali,nego su jednostavno jadni,jedini koji im valja,Rosicki,povredjen je,veterani odoshe u penziju,a ostali sve neki iz domace lige uz par preostalih veterana.

Pa time sto su napadali Hrvate vise nego oni njih 100x ali opet nisu stvorili ni 1 sansu dobru, a ovi se povukli klasicno da cuvaju 1:0.

A cesi jesi kante ali ih Cech vadi neverovatno, verovatno najjaci golman u Evropi trenutno uz Kasiljasa i Van Der Sara.

A poljake zavio u crno njihov :)

~~

Link to comment
Share on other sites

@sinister

pa pravilo kaze da se igrac racuna ako namerno napusti teren, Panuci sigurno nije imao nameru da napravi ofsajd zamku i nije zeleo da utice na igru, jer je posle udarca pao i nije se dizao(nije gledao ni sta se desava naterenu) http://www.golovi.net/video.php?news_id=800

no pretpostavljam da razlicito interpretiramo Panucijev izlazak (nigde ne pise da igrac mora biti povredjen,iako je bio privremeno onespsobljen).

Na kraju nebitno i bez tog gola Italija bi izgubila jer jednostavno nisu bili bolji, zasluzena pobeda Holandjana, van Bronhorst me je odusevio. nE znam sto nije igrao De Rosi, a juce bi Akvilani i Perota bolje odigrali, jedino Pirlo nije bio los na sredini.

u mirin brah?

u mad? come at me bro!

Link to comment
Share on other sites

Koji smo mi Srbi strucnjaci za fudbal jbt. [sword]

Btw. nadam se da ce danas pumpati Torres :)

misliš naši Torres i Villa ? [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Aragones je odlepio.Bas me interesuje kako ce senna-xavi-iniesta-silva da igraju u 4-4-2 formaciji.Sva sreca za njih pa su Rusi ojadjeni u napadu.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Aragones je odlepio.Bas me interesuje kako ce senna-xavi-iniesta-silva da igraju u 4-4-2 formaciji.Sva sreca za njih pa su Rusi ojadjeni u napadu.

Silva--------------------------------------------Iniesta

---------------------Xavi--------------------

--------------------Senna--------------------------

Timovi su :

Spain: Casillas; Ramos, Puyol, Marchena, Capdevila; Senna; Iniesta, Xavi, Silva; Villa, Torres.

Russia: Akinfeyev; Anyukov, Kolodin, Shirokov, Zhirkov; Semak, Zyryanov, Semshov, Bilyaletdinov, Sychev; Pavlyuchenko.

Edited by arct!c
Link to comment
Share on other sites

Pa tako sam nesto i mislio da ce biti al sam negde procitao a i pise na livescore da je 4-4-2 pa sam bio wtf :)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

igram onaj fantasy football na b92, da mi nije jebeno govno bagovalo bio bih prvi tamo :(

tek sads u toku meca se kao ulogujem da vidim poene, imao sam i torresa,villu,nistelrooya, czech-a, pepe-a , moutinho-a, barem sam ja mislio da imam....kad ono, nisam potvrdio tim i imam 0 poena.......

^who cares

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li ovde ima takvih ali smesni su mi ljudi koji su pricali da ce Rusi biti iznenadjenje.Dobro kaze komentator,ruska reprezentacija =/= zenit

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...