Jump to content

Euro 2008


vlada92

Recommended Posts

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

idemooooo

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

pumpaj pumpaj puuuuumpaaaaaaaj

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

lol za one koji su mislili da su Rumuni topovsko zrno u toj grupi.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ko god kenja za francusku vidi se da NEMA POJMA o njima.

uvek se muce u grupama i prodju jedva, poslednju.

i sta kenjate za domeneka kad su bili 2. na svestkom pre 2 god(a trebali 1.).

kako volim sto tako pljujete odma, dabog bili 1. pa da pojedete sva govna sto ste izasrali.

eto.

(dakle za sve gamere sto misle da znaju fudbal: NE KAZEM DA FRANCUZI IGRAJU DOBRO, NEGO DA SE UVEK SMARAJU U GRUPAMA, da pratite ikad znali bi ste)

evra za reprezentaciju nema ni 10 utakmica, tako da ono.. razmislite sta pricate malo. cudno vam kako ko nikad dosad nije igrao neigra. sta pricate vi?

Edited by Mand1nat0r
Link to comment
Share on other sites

snajder - golčina

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

najveca greska je bila ta sto je anelka igrao. dobitna kombinacija bi bila usamljeni benzema, sa podrskom koju cine maluda i riberi.

i naravno jedan evra bi se mnogo bolje snasao. i onda.. izbacuje benzemu, i igra bez napadaca... LOLZ?

totalni raspad.

al sigurno ce biti drugacija prica u sledecem kolu.

Bring It

Link to comment
Share on other sites

prvo, ovde se prica o fudbalu, igri. da li ce da prodju dalje je drugi padez

dalje

domenek postavlja vili sanjola koji je odigrao 9 tekmi za bajern ove sezone, sa tolikom minutazom ne bi igrao ni u nasoj jadnoj repki. igra mu anjelka koji je rupa poslednjih par godina. odbrana im ima godina ko milan u najboljim danima. nisu napravili ni jednu sansu za 90 minuta. odigrali su pederski koliko se to moze, podsetili su me na nas, sto je sramota s obzirom kakvu ekipu imaju (mogu da imaju)

i iskuliraj sa stavom papane

decko, nisi procitao zagradu ili sta? toliko si pametan da treba isto opet da napisem?

inace ovo sto je sinister reko je dobitna kombinacija za njih. 4-5-1 sa benzemom.

Link to comment
Share on other sites

ko god kenja za francusku vidi se da NEMA POJMA o njima.

uvek se muce u grupama i prodju jedva, poslednju.

i sta kenjate za domeneka kad su bili 2. na svestkom pre 2 god(a trebali 1.).

kako volim sto tako pljujete odma, dabog bili 1. pa da pojedete sva govna sto ste izasrali.

eto.

(dakle za sve gamere sto misle da znaju fudbal: NE KAZEM DA FRANCUZI IGRAJU DOBRO, NEGO DA SE UVEK SMARAJU U GRUPAMA, da pratite ikad znali bi ste)

evra za reprezentaciju nema ni 10 utakmica, tako da ono.. razmislite sta pricate malo. cudno vam kako ko nikad dosad nije igrao neigra. sta pricate vi?

jel su se isto tako smarali u japanu i juznoj koreji??

poenta je da igraju istu igru kao i 98 i 00 kada su osvojili sp i ep, cak ima i dosta igraca iz te ekipe i dan danas..

provaljeni su, kao i ovi italijani.

ne prolazi vise degradacija fudbala.

Link to comment
Share on other sites

provaljeni su, kao i ovi italijani.

ne prolazi vise degradacija fudbala.

e sad bash pretera mendzhi...toliko ne prolazi vishe da su samo osvojili titulu svetskog sampiona pre nepune 2 godine. Po mom misljenju, problem sa italijanima je zamor materijala, odnosno to sto su ambrozini, panuci, del pjero, gatuzo, pirlo i josh skoro pola reprezentacije drtavi matorci, svi preko 3 banke. Ekipi Italije fale ovaj put neki mladi plejmejkeri i krilni igrachi. Bolje da je donadoni igrao sa Akvilanijem od starta .

Sve u svemu ipak kapiram da ce italijani i holandjani proci dalje.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ja ne mogu da verujem da neko moze da navija za Hrvate pobogu...i to vas 15...mrtve ustase da bog da otisli kuci posle grupa sto ce se i desiti.

Inace moj favorit je Holandija, mnogo lep fudbal igraju, dosta probijaju preko sredine i agresivni su, prosto pojedose italijane koji su standard odigrali kao cigani najveci, eto im kad treniraju padanje...

Portugal deluje ok, ali ne mocnu sa obzirom kakvu ekipu imaju...

Nemci su tanki u napadu puno, ali sredina im prebija Ballack i Svajnstajger su zivotinje!

Takodje me razocarala Austrija jer nisu pored onolike inicijative stvorili ni 1 gol sansu kao i Cesi koji su skroz lose igrali, ali se provukose.

Francuzi i Rumuni...Stek da slucajno ne prime gol, dosadna tekma puno.

Sutra :

Spanija 1:0 Russia ; Grcka 0:2 Svedska!

~~

Link to comment
Share on other sites

ne moze da bude koncepcija problem jer je to, manje vishe ali praktichno ista koncepcija koja je uvek donosila italijanima velike uspehe kroz istoriju. problem je sto ovaj put nemaju dovoljno dobrih, mladih, igracha da je sprovedu. I nije mi jasno kako su uspeli da izostave iz repke pipa...nije da su se inache nesto podmladili pa je zbog godina zaboravljen. Ova reprezentacija Italije ima najloshiji napad u poslednje vreme...sve matori a i cak ni njih nema dovoljno.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

e sad bash pretera mendzhi...toliko ne prolazi vishe da su samo osvojili titulu svetskog sampiona pre nepune 2 godine. Po mom misljenju, problem sa italijanima je zamor materijala, odnosno to sto su ambrozini, panuci, del pjero, gatuzo, pirlo i josh skoro pola reprezentacije drtavi matorci, svi preko 3 banke. Ekipi Italije fale ovaj put neki mladi plejmejkeri i krilni igrachi. Bolje da je donadoni igrao sa Akvilanijem od starta .

Sve u svemu ipak kapiram da ce italijani i holandjani proci dalje.

nije toliko zamor materijala koliko postava i koncepcija

zadnji red im je rofl bio veceras, materaci, onaj barzalji koji ne zna sta igra, panuci od stotinu ljeta, i jedino koliko toliko zambrota. tek kad je materaci izasao, panuci presao na libera, a usao groso levo, bilo je malo bolje. bice velika frka italijanima, odbrana im je smeh bez kanavara.

igraju 4 4 2, a igraju sa ambrozinijem i gatuzom, pa kako su ocekivali ista, toni i di natale odseceni skroz. morace da menjaju nesto

Igi,u pravu je Stija,prvo Donadoni je izveo postavu u kojoj bih ja licno promenio 70% tima,realno,opet se oslanjaju na stare igrace umesto da rizikuju sa mladjim.Koliko god su Zambrota i Panuci kvalitetni,ja bih opet "rizikovao"(ako se to tako moze nazvati,posto su ti igraci vec doneli titulu svetskog shampiona) sa Grosom levo,De Rosijem umesto odvratnog Ambrosinija,a i da je Perota tu,ne bi mi ni Gatuzo video teren.Takodje,pozivanje Kasana mogu da poredim sa pozivanjem Kezmana u nasu reprezentaciju(cak i gore,posto Kezman zapravo tu i tamo pokaze nesto)

Zaboravljate da im ne igra Toti i zaboravljate da jedan Del Piero ne igra "zato sto je mator" a covek je odigrao jednu od najboljih sezona u svojoj karijeri,a plus pored ovih staraca izgledace ko mladic.Odbrana Italije je bulja,Materaci i Barzalji su balvani najgori,i stvarno se vidi koliko im fali Kanavaro.Po meni jako mali broj Rominih igraca,i narocito mislim da je bilo mesta za Kasetija,jer pored ovih buljasa od stopera,on bi bio sjajan,a samim tim bi i Panuci mogao kao stoper da igra(a ne kao bek jer realno imaju kvalitet tu i bez njega),a npr. Odo ili Zambrota da igraju spolja.Takodje,ne mogu da se setim sta je sa Nestom,pretpostavljam da je povredjen ili da nece vise da igra za repku.

Ja ne mogu da verujem da neko moze da navija za Hrvate pobogu...i to vas 15...mrtve ustase da bog da otisli kuci posle grupa sto ce se i desiti.

Inace moj favorit je Holandija, mnogo lep fudbal igraju, dosta probijaju preko sredine i agresivni su, prosto pojedose italijane koji su standard odigrali kao cigani najveci, eto im kad treniraju padanje...

Portugal deluje ok, ali ne mocnu sa obzirom kakvu ekipu imaju...

Nemci su tanki u napadu puno, ali sredina im prebija Ballack i Svajnstajger su zivotinje!

Takodje me razocarala Austrija jer nisu pored onolike inicijative stvorili ni 1 gol sansu kao i Cesi koji su skroz lose igrali, ali se provukose.

Jebiga brate,neki od nas nemaju kompleks rata...

i cim te razocarala Austrija,toliko o tebi,najbuljaskija ekipa koja je ikad igrala fudbal na evropskom prvenstvu.

I Cesi nisu lose igrali,nego su jednostavno jadni,jedini koji im valja,Rosicki,povredjen je,veterani odoshe u penziju,a ostali sve neki iz domace lige uz par preostalih veterana.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...