Jump to content

Euro 2008


vlada92

Recommended Posts

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Van Persie propusta Italijane!

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ceh je jebena zivotinja

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

po meni dosta bolja tekma, lepo su otvorili i jedni i drugi, s'tim sto portugal sasvim zasluzeno osvaja tri boda.

dve stative, jedna precka, ponisten gol, ali kao da je nesto ili neko naredio da pepe postigne gol. izlet na protivnicku polovinu, a da nije neki prekid bio, je totalno neocekivano :)))

pero, ko te jebe sto se nisi kladio :D jebo te facebook :D

Link to comment
Share on other sites

po meni dosta bolja tekma, lepo su otvorili i jedni i drugi, s'tim sto portugal sasvim zasluzeno osvaja tri boda.

dve stative, jedna precka, ponisten gol, ali kao da je nesto ili neko naredio da pepe postigne gol. izlet na protivnicku polovinu, a da nije neki prekid bio, je totalno neocekivano :)))

pero, ko te jebe sto se nisi kladio :D jebo te facebook :D

da sam se kladio, dobili bi turci i shvajcarci sa po 3:0, 100%

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

woooooot Aleksandar Stojanović komentarise za rts !!!?

aj bas da vidimo hrvate, navijam za njih :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

uf al fino karaju portugalci. da se nisu izbananisali bilo bi jos jedno 2. ne igraju lose ko ekipa. nekako kontas, sa onakvom sredinom, 4 lopte bi im bilo malo

ali onaj skolari je portugalska verzija vujadina boskova. simao sabrosa, nuno gomes, ajte molim vas. ronaldo mu igra desno. dzizs

a kvarezma i treba da duva klupu, treba ubaciti nanija desno, ronalda levo, prdonju sabrosu na klupu, i da vidis pranje

Dzaba sto imaju najjacu ekipu,kada se Ronaldo lozi najstrasnije.

Stoji da je najjaci pojedinac u ekipi,ali se bojim da ce Portugal puci sto samo njega forsiraju.

Navijam za BRACU Francuze i Ruse :)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

hrvati su me grdno razocarali..stekali su se protiv AUSTRIJE..jadnije od austrije nema..

kapiram da nije bilo onog smesnog penala ostalo bi 0-0

simaa nikako ne bi izbacio..daleko je bolji i korisniji od nanija..i celu sezonu je odigrao jako dobro za atletiko..nani je ipak bio manje vise rezerva

kvarezma je dojaja al zna skolari bolje nego mi da je on ipak rizik..moze da udje i da ne da nikom loptu..tuzno je ipak da osim njunja gomesa oni nemaju pravog onog klasicnog spica..mozda almeidu jedino da isproba

Link to comment
Share on other sites

holandjani osakaceni danas

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

kakav retardiran fudbal lol

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

smehotres, nema sta...

ja ne znam sta bi domeneku da ubaci onog chamca gomisa.. vidi se da se decko ukakao u tjega.

mada, nije ni imao koga drugog...

@igi

anri je povredjen bio, zato nije igrao danas.

nije hteo da ga forsira lol, ocekivao je laganu pobedu protiv rumuna, naravno mislim na domeneka :)

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...