Jump to content

Osudjene devojke sa snimka


Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kad se pogleda šteta koju su naneli državi, kazna je omg smešna. One su uspele da urade to da svi strani mediji (na čelu sa b92) ne izveštavaju o protestima nekoliko stotina hiljada ljudi protiv nezavisnosti Kosova, već o njihovim cipelama. Tako da se možda može reći da su demonstracije propale zbog balago rečeno 2 kučke...

Link to comment
Share on other sites

kakvo smaranje.... sto ne osudishe pola oni kretena sto su sve izlomili i divljali toliko puto do sada... da ih kamera nije snimila nista ne bi ni bilo... relano kretenizam... bla truc... mada seva mi paja...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kad se pogleda šteta koju su naneli državi, kazna je omg smešna. One su uspele da urade to da svi strani mediji (na čelu sa b92) ne izveštavaju o protestima nekoliko stotina hiljada ljudi protiv nezavisnosti Kosova, već o njihovim cipelama. Tako da se možda može reći da su demonstracije propale zbog balago rečeno 2 kučke...
i jos 5 iljada idiota sa kapuljacama.. :)

nisu njih dve toliko bitne uopste,one su imale tu nesrecu da bude snimljene i to je to.da su glupe jesu,da su kucke jesu.

ali ima jos gomila takvih koje nisu uhvcene tako da je potpuno nebitno koliko su one dobile i sta su trebale da dobiju.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

neznma kao je to zakonski reseno......to ce stija reci ali relano je da njih dve nikada nebi razbile izlog iz cista mira i pocele da kradu..... verovatno a i u zakonu posotji nesto sto se zove psihologija mase.. valjda tako da mislim da je ok kazna ne treba ih slati u zatvro zbog glupe greske. UOstalom dan kasnije su se prijavile policiji i vratile sve tako da ne vidim ni neku zlu nameru.Nebitno je dali su one to uradile iz straha ili cega vec bitan je taj postupak.. tako da

Jeste 4 psihologije mase, to sto one nisu razbile izlog ne znaci nista teretirili su ih za tesku kradju, one su savladale prepreke i krale stvari iz prodavnice, ima tu par olaksavajucih okolnosti ali opet ih nisu srezali kako bi trebalo da ih srezu, mada realno i ovaj javni prekor je dovoljno jaka sankcija bar na psiholoskom planu, jer su obelezene ko 2 krave koje su krale patike.

i jos 5 iljada idiota sa kapuljacama.. :)

nisu njih dve toliko bitne uopste,one su imale tu nesrecu da bude snimljene i to je to.da su glupe jesu,da su kucke jesu.

ali ima jos gomila takvih koje nisu uhvcene tako da je potpuno nebitno koliko su one dobile i sta su trebale da dobiju.

Istina je ono sto sudije poveruju a ne ono sto se stvarno dogodilo, sasvim je moguce i da tebi smeste ubistvo na pravdi Boga, dovoljno je da se potrefe tako okolnosti i da te osude ni krivog ni duznog, jednostavno to je tako, ono sto nije dokazano na sudu i u sta sudija nije poverovao to se i nije desilo, posmatrajte tako stvari.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Kad se pogleda šteta koju su naneli državi, kazna je omg smešna. One su uspele da urade to da svi strani mediji (na čelu sa b92) ne izveštavaju o protestima nekoliko stotina hiljada ljudi protiv nezavisnosti Kosova, već o njihovim cipelama. Tako da se možda može reći da su demonstracije propale zbog balago rečeno 2 kučke...

Demonstracije su propale pre nego su se desile jer su organizovane sa namerom da se desi ono sto se desilo(ili neko stvarno misli da je nasa jadna i nejaka policija slucajno otisla na grupnu pish pauzu dok su ovi to radili). Nisu propale zbog mamlaza koji su palili ambasade i zbog kojih je covek poginuo al jesu zbog dve ribe sto su ukrale patike? SIR I THINK U GOT UR PRIORITIES MIXED UP ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ajde bre uhvatili ste se da linchujete dve random glupace za laksu kradju a iz zemlje su iznosili i i dalje iznose milione i to im jos mashemo za srecan put.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ja ne mashem nikom a na super zurku na djavi nisam mogo jer nisam glaso :D

enivejz, postale su celebrity realno, ne vidim nista lose sto masa prica o njima. ne moze masa da te povede da ides razbijas izloge i krades, ako imas 2 grama mozga.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

A pa to 2 pakle dnevno :P mada nisam ni ja daleko sa 1,5 :/ nevalja nam to :(

ne valja nikako :/

[:0]

mmda... sva sreca pa pijem litar jogurta dnevno pa nekako i nije toliko zlo :) zato i krecem sad malo na tenis i fizicke aktivnosti :)

A i pušenje harda je krajnje nehigijensko.

[roflmao]

Link to comment
Share on other sites

kao i uvek, najvece golje najvise najebu

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

mmda... sva sreca pa pijem litar jogurta dnevno pa nekako i nije toliko zlo :) zato i krecem sad malo na tenis i fizicke aktivnosti :)

koja je to povezanost jogurta i duvana, majke ti? [:D] ili se teshish da ti ne stete toliko ako pijesh gurtjo? :D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

koja je to povezanost jogurta i duvana, majke ti? [:D] ili se teshish da ti ne stete toliko ako pijesh gurtjo? :D

jebem li ga, neko od ovih "zdravih" mi reche da je jogurt zdrav za pluca iz nekog razloga.. nisam ulazio u to, tako da je moguce da se samo teshim :)

Link to comment
Share on other sites

A i pušenje harda je krajnje nehigijensko.

matori, ako si u tom fazonu, samo reci dečku da ga prethodno opere i vozi. ovo je dvajesprvi vek.

@saint: ja sam zinuo na to koliko para daješ za pljuge, nisam ti keva da ti serem za zdravlje :)

Link to comment
Share on other sites

@saint: ja sam zinuo na to koliko para daješ za pljuge, nisam ti keva da ti serem za zdravlje :)

@Ivan_: kada pogledash proporcionalno koliko zaradjujem, a onda i kako nisam flipnuo do sada zahvaljujuci pljugama - ispada okej ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...