Jump to content

Recommended Posts

Hmmm pochinjem da primetjujem sve vetju kolichinu izraza Bratori da se mota po forumu.

E sad ja znam za sebe da kad to izgovaram izgovaram na specifichan nachin i u specifichnom drushtvu, koje momemntalno posle toga zajedno samnom kretje da se cepa od smeha. Kad sam vetj sa svojim shabanima, onda pokushavam da ga izbegnem al mi se omakne ponekad.

Ali ovde na forumu nemogu da izvalim (jer nema intonacije) jer ste vi ljudi ozbiljni sa tim izrazom ili se spradate shto je to trenutno najakutelniji shabanski izraz?

Mislim meni je gotivno i jedno i drugo, i ako se sprdate i ako se zapravo povetjava faktor shabanizma na RURu... ^^

P.S. Niko konkretno nije ciljan, nznm ni koji su ljudi u pitanju...al znam samo da mi se sve vishe provlachi taj izraz ovde po RURu.

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

prvi put sam cuo bratori ja mislim od pesme pre neki dan na rur cwu, pao sam sa stolice od smeha

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ja sam prvi put cuo bratori od Kurka,i dja mi se.Takodje mi se sad svidja Torimax :)))

Ali ono gari i machko ce mi uvek biti neprevazidjeno.Iako nikad necu moci da se naslusam garija.A machko mi postapalica nikad veca.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam prvi put cuo bratori od Kurka,i dja mi se.Takodje mi se sad svidja Torimax :)))

Ali ono gari i machko ce mi uvek biti neprevazidjeno.Iako nikad necu moci da se naslusam garija.A machko mi postapalica nikad veca.

Gari je ok, dokle god nije u BGu...onda je izfolirano.

A machko uglavnom koriste ribe izmedju sebe? Njima je i ovako i onako sve oproshteno [:D]

I jeste ok izraz...al je ipak najakutelniji shabanski...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...