Jump to content

Team Fortress 2


Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel ima dosta servera u Srbiji za TF ? Posto cu verovatno da kupim steam + TF2, ali dzaba ako nema posecenijih servera u srbiji, pretpostavljam da je ping ako igram na neki u inostranstvu veliki ?

Ja igram 'de stignem (kad mi radi net kod kuce) na madjarskim/nemackim/engleskim serverima i fercera skroz ok, do 50 ping je skoro svugde, cesto oko 35-40.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Aha jasno. Samo shto ja nisam igrao TF2 nikada ali sam odgledao kamara klipova pa sam nashao i neki tur u Americi sa sve komentatorima pa mi nishta tu nije bilo jasno. Josh par pitanja: CP mape(koji je tu cilj)? Kako se zauzimaju tachke i tako to? Interesuje me jer mi igra delu vrlo zabavno i zarazno. :)

Link to comment
Share on other sites

Aha jasno. Samo shto ja nisam igrao TF2 nikada ali sam odgledao kamara klipova pa sam nashao i neki tur u Americi sa sve komentatorima pa mi nishta tu nije bilo jasno. Josh par pitanja: CP mape(koji je tu cilj)? Kako se zauzimaju tachke i tako to? Interesuje me jer mi igra delu vrlo zabavno i zarazno. :)

CP = Capture Point, s tim sto postoje 2 varijante cp mapa, jedne su poput well-a,granary-ja itd gde imas 5 tacaka i prvi tim koji zauzme svih 5 pobedjuje.Tacke se moraju zauzimati redom.

Drugi tip su attack/defence mape (Gravel,Dustbawl) gde imas npr. 3 tacke ali ne mozes da zauzmes 3-u dok ne zauzmes prve 2 (u slucaju gravela) + kad jednom zauzmes jednu tacku ona je lockovana- tj protivnicki tim je vise ne moze vratiti.

Ovde imas brdo infoa: http://tf2wiki.net/wiki/Main_Page

Edited by ChemerBoy

ajde ne

Link to comment
Share on other sites

ahaa pa tako kazi, ima i tu cw :) ja reko za pub je tako :)

eo uskoro KGB tf2 serveri

svidelo mi se sve ovo a s obzirom da 1.6 ne igram vec 1.5 god pozeleh da osvezim malo pa eto krecemo polako sa steam tf2 serverima:)

Pub server je vec dignut samo malo da upoznam samu igru i nove modove (sourcemod) pa stavljam javno ip

btw, ping mi 20 :)

Link to comment
Share on other sites

82.117.194.227:27030

aj probajte, ja udjem ali ne mogu nista, izaberem klasu i samo mi stoji neki ekran sa tipovima, valjda ne mogu sam ili sta vec :S

I onda probam da udjem na neki strani server i izbavci mi "Could not allocate any IP port" i cao iz igre :@

Edited by iGGi.kgb
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...