Jump to content

NBA - playoffs 2008


Formica

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bio je prenos. detroit je vodio 10 razlike posle hamiltona na pochetku chetvrte i posle toga boston pravi seriju 23-6 i lagano privodi tekmu kraju. ovi kao da nisu postojali na terenu za to vreme, billups promashio dva otvorena shuta, sheed polaganje i dve nerezonske trojke, prince izgubio loptu na svojoj polovini i nije mogao da ostane ni blizu piercea u odbrani...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

nadam se da ce KB24 uzeti prsten i pokazati da ume to da uradi i bez Shekija. :]

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

LA Lakers 91 - Boston Celtics 97

- 3:1 za Boston!

U ovoj utakmici povratak posle -24 u 1/4, a prvo vodjstvo tek u 4/4. :)

Prva mech lopta u Staples centru u notji izmedju nedelje i ponedeljka. Zatim josh dve u Bostonu, ako budu potrebne.

Netju da citiram nikoga josh uvek. :P

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

[obn]Pol Pirs shica trojku[/obn]

Igrao sam dvojku,kvota 4.1,steta sto nisam odigrao u singlu..

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

eto lex, dochekao si i taj trenutak. jeste da je, kao i tvoj drugi veliki favorit robinson, pokazao da je vulva u finalu :) titula je apsolutno zasluzena.

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

eto lex, dochekao si i taj trenutak. jeste da je, kao i tvoj drugi veliki favorit robinson, pokazao da je vulva u finalu :) titula je apsolutno zasluzena.

Hm. Odigrao je jednu ochajnu tekmu, napushio samog sebe i izdominirao jutros. MVP odluchujutje utakmice!

Da se razumemo, svakako je Pierce MVP finala, u zhivotu ne bih dao pare da on mozhe ovako dobro da odigra u kontinuitetu.

A sve to za razliku od gospodina 'ja sam najbolji igrach sveta i ne treba mi Shaq' koji je imao 30% shut u finalu. :P

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Netsi su trejdovali R-Jeffa za Yia i Bobbya Simmonsa uz legendarnu izjavu Roda Thorna “We certainly gave up a good player, but to get a good player you have to give up a good player. With Yi, we feel his upside is very up!”. :D

TJ Ford i Rasho u Pacersima, Jermaine u Raptorsima... Ovo je zapravo ok, Pacersi imaju dosta shkart centara, ali sa TJ-em na pleju mogu da forsiraju nizhu i brzhu postavu i dosta shuteva. Calderon sada vodi igru u Torontu, a ako kolena izdrzhe imaju zanimljiv centarski par Bosh-O'Neal.

A na draftu je Rose uzet kao prvi pik od strane Bullsa, tako da tje neko od trojke Hinrich-Gordon-Hughes verovatno biti trejdovan.

Miami je uzeo Beasleya za kog se sad pricha da je mozhda i 2 incha (oko 5cm) nizhi nego shto prichaju, ali sa prosekom od 26 poena i 12 skokova mozhe da bude visok i 198 pa da igra chetvorku. ;)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...