Jump to content

Prolećna nagradna anketa!


Recommended Posts

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam poslao 115, i dobio sam karu, dodushe poruke me nishta nisu koshtale, ali laki razocharao si me mnogo, shto nisi rekao da treba da se podmaze za nagradu [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ajde picke da cujemo ko je dobio ps3, da ga zauvek proteramo s foruma i mrzimo do kraja zivota

inace izlozio sam se za onaj logitech, posto moj broj pocinje sa 232, ali sa 064 232

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ja sam poslao 115, i dobio sam karu, dodushe poruke me nishta nisu koshtale, ali laki razocharao si me mnogo, shto nisi rekao da treba da se podmaze za nagradu

Sad znash za sledeci put :))

Jebi ga momci, sta da vam kazhem, generalno, ako vas zanimaju statistike, poslali su ljudi i po 200 poruka, dodushe bash mali broj njih ali poslali su, i dobila su dvojica od tih sto su poslali toliki broj. A nagradna igra je isla i u PLAY-u, kao i na homepageu, a ne samo na sajtu, pa ne treba da vas cudi sto je mozda dobio manji broj forumasha. Ako se gledaju statistike, prosek poslatih poruka po dobitniku kad izuzmesh ove sto su bash poslali puno je 10, sto je i neka ok cifra da posaljes, da te ne kosta puno a da povecas sanse za dobitak.

Opet, potpuno je drugacja situacija nego prosli put kad su skoro sve nagrade dobili oni koji su poslali puno poruka, sto znaci da ce sledeca nagradna igra pripasti onima koji posalju puno poruka ;))

Link to comment
Share on other sites

držim te za reč [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...