Jump to content

Prvi Maj


Recommended Posts

  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mi smo na avali bili... bilo je bas ok, niko nam nije smetao... samo su povremeno dolazili likovi da im pozajmimo alatke neke itd. sto je ok.

mesto smo jedva nasli i to samo zato sto su nam sacuvali ortaci mesto(blokirali prolaz gde smo mogli izmedju drva da parkiramo kola). al inace ko ne dodje dan pre izduvao je za parking... mora po selima nekim da ostavlja

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Mi bili na kanalu DTD... Kad smo stigli do belocrkvanskih jezera, na prvom jezeru je bilo milion ljudi i uopste nije lepo. Drugo jezero je prelepo ali nije bilo mesta nigde pored da se smestimo jer je jako usko a nas je bilo 12oro...

Sve je bilo skroz super! Izlezavanje, rostiljanje, trcanje, igrali smo americki fudbal, pocrneli... neko mnogo dobro ortakovo vino... samo mi nije jasno kako je 10kg mesa nestalo za 2-3 sata :|

Link to comment
Share on other sites

Mi bili na kanalu DTD... Kad smo stigli do belocrkvanskih jezera, na prvom jezeru je bilo milion ljudi i uopste nije lepo. Drugo jezero je prelepo ali nije bilo mesta nigde pored da se smestimo jer je jako usko a nas je bilo 12oro...

Sve je bilo skroz super! Izlezavanje, rostiljanje, trcanje, igrali smo americki fudbal, pocrneli... neko mnogo dobro ortakovo vino... samo mi nije jasno kako je 10kg mesa nestalo za 2-3 sata :|

Meni nije jasnoi kako je potrajalo toliko [:D]

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Sedeo sam gajbi i buljio u monitor, bilo brutalno, sad moram malo da odmorim

bratori ja i ti ZNAMO DA SE PROVEDEMO ZA PRVI MAJ :D

@marinica

a izvini ovi koji jedu puno oni nisu cool :D uaaaaa

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Auf... Koji premor.

Otishao sam 30og oko 21h u Koshutnjak, roshtilj i shta sve ide uz to, bleja do 6:30, onda gajbi, istushirao se i nastavio na Avalu sa drugim drushtvom. Tamo isto roshtilj, basket, fudbal itditd do 22, jedva sam sebe i druge dovez`o kuci, ne znam kako sam video put uopshte... Istushirao se, zakuntao oko 23 i sad sam se probudio. Sve me boli jebeno. [:)]

Link to comment
Share on other sites

Auf... Koji premor.

Otishao sam 30og oko 21h u Koshutnjak, roshtilj i shta sve ide uz to, bleja do 6:30, onda gajbi, istushirao se i nastavio na Avalu sa drugim drushtvom. Tamo isto roshtilj, basket, fudbal itditd do 22, jedva sam sebe i druge dovez`o kuci, ne znam kako sam video put uopshte... Istushirao se, zakuntao oko 23 i sad sam se probudio. Sve me boli jebeno. [:)]

A TAMO DE TE NISU JEBALI TE NE BOLI OOLOLOLOLO [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

paaaa ja sam za ceo dan pojela 3 cevapa... bilo je samo par likova koji puno jedu, ostali su kul

To objashnjava tvoj avatar :)

Edited by Nikita

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...