Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

WTS 1 account sa vishe charova, prodajem ceo acc ili odvojeno odredjeni char ako neko hoce.

1. Undead Mage lvl70 - 3/8 T6 + BT/MH itemi ( ~1400spelldmg unbuffed, capped spellhit rating, ~30% crit, 8300hp i ~12000 mane)

Epic Flying Mount (Netherdrake,Silver Nether Ray), Skoro sve reputacije exalted, ~4k golda,Enchanting 375 (mongoose etc etc),Tailoring 375. U banci

enchanting matsi u vrednosti do 2k golda, gemovi do 1k golda, ~100badgeva i mnogo razno raznih stvarchica za koje se moze uzeti lepa para. U pvp gearu

ima oko 300res i 10k hpa. 10k honora i 1.5k arena poena. 350e

2. Orc Shaman lvl70 - 3/5 T4 resto i karazhan/guul's/badges,takodje solidan enhencement i ele gear isto na Karazhan nivou. 3/5 S1 i 1/5 S3 resto.

LW/Skinning,Epic ground i obichan Fly mount. U pvp gearu 260res, 5k honora i 1k arena poena. 150e

3. Undead Rogue lvl70 - karazhan itemi i najbolji blue pve itemi pre Kara. Ima epic oruzja oba enchantovana sa mongoose.Engineering/Mining. Normal Fly i

epic ground mount. PvP gear losh ~80res. 70e

4. Night Elf Rogue lvl70 - full pvp S1 gear ~350res, normal fly i epic ground mount. 85e

5. Human Paladin lvl70 - full plava healing gear ~1500 healing. 35e

Ceo acc : 600e

Svaki char moze da se transferuje, jedini sam vlasnik acc-a sto znaci, kutija,CDs,SQ...sve.

PONUDE ISKLJUCIVO NA MOBILNI : 064-27-97-625 Nikola

Link to comment
Share on other sites

bah, ne bih se ni logovao da nije usluga prijatelju. Dakle, prodaje acc sa:

1. orc warlock, full Vangefull, MH, BT PVE gear, merciless neatherdrake (310% speed), arena poeni: 4000+, extra preTBC gear: BWL etc +640 spell dmga (sa tom opremom)

2. undead priest, full Vangefull, arena poeni: 3000+

3. undead rogue, 3/5 Vangefull (ima shouldere)

cash&stash: more than enough ;)

profesije do kraja nabudzene za wlocka i priesta, i jedna sa rogueom (ench,mining,jewelcrafting)

Server: Bloodfeather, nije iskoriscena nijedna mogucnost transfera itd do sad

cena:

po dogovoru, okvirno 700-800 evra za full account, nomalno ako neko hoce posebno svaki - razlicite cene itd..

elem, koga intresuje: 064 29 09 909 Starcha

Link to comment
Share on other sites

WTS Account 2x 70lvl 1x 60lvl

Shaman: (trenutno je u enhancement gearu,u torbama ima full resotration sa 1950 healing unbuffed,a u banci full elemental)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...k&n=Shaylee

Paladin: (protection,u banci itemi za heal i dps)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ak&n=Jeryan

Mage: (lvl60 ,leveling proces,sa epic daggerom)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ak&n=Dagoth

Hunter: (lvl 42..)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...k&n=Bowjobz

Vishe informacija na PM ili 063 850 29 01

Dajem sve potrebne podatke koje zatrazite.

Cena 150 eura

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

prodajem gold u neogranicenim kolicinama na chromaggus serveru (alliance side)

za male kolicine do 1000 golda cena je 1gold=2 dinara

za vece kolicine ide popust

pa ko voli nek izvoli :)

kontakt iskljucivo na mob: 065/2255660

BUMP

Link to comment
Share on other sites

Prodajem NE rogue lvl 70 gear je iz heroic-a i pvp-a. Ima ~1.7K AP-a i 25%Crit. Vishe je PvE orijentisan. Profesije su mining i skinning. Reputacije su skoro sve exalted, ima epic flying-a (drake-a i obichnog). Transfer je aktivan. Ima 500g. Cena je 130E (moze se pregovarati oko cene).

Prodajem 4500g na Maghteridonu. (ako se kupuje po 1000g 1g=2din za vece kolicine se moze pregovarati)

vishe informacija na mail: deleter.storm@hotmail.com (David)

Link to comment
Share on other sites

Pozz svima

Prodajem night elf hunter female, server sylvanas.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...mp;n=Hyperboria ovo je pvp gear.

Od pve geara ima sve t4 delove osim hands. Ima oko 300g, 1000 arena poena, 3 titule Justicar, Field Marshal, Champion of the Naaru.

Na acc je i dranei shamman female 48 lvl isto na sylvanas i night elf prist female 33 lvl na brotherhood serveru

Acc istice 11 maja

Cena 80 eura

Kontakt 0644606116 i l_tadija@hotmail.com

Edited by stafa
Link to comment
Share on other sites

Prodajem akaunt.

-BE Rogue 70 lvl - PVP realm Tarren Mill - PVP epic opremljen, ima flyng mounta 60% brzine i ceo je enchantovan sa najboljim enchantima i soketovan.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ll&n=Reishi

Ima jos 60k honora i mnogo medalja, tako da moze da se kupi s2 kada bude za honor, ima i 1000 arena poena.

Prvi sam vlasnik, acc je star 3 meseca, nikada nisam banovan, dajem sve podatke moze i diskovi da se posalju.

0643436736 - Danilo

Moze i preko msn-a.

Smislite ponudu pre nego sto me pozovete. Mozete je poslati SMS-om, pa da se dogovorimo. Nisam u zurbi da ga prodam zato i necu da prodajem ispod 100e.

BUMP

Link to comment
Share on other sites

ZzOOPp ljud0vi,

Na prodaju acc sa:

Gnome Rogue lvl 70 (Male) - oprema je 50% epix 50% blue , nema ni jednog zelembaca , uglavnom gladiator , ali ima neshto malo iz khara , ima oko 700 arena poena , oko 5k honora itd...

Cena podogovoru (jeftino no worries :))

_____________________________________________________________________________

Prodajem Golde na magtheridonu ,

horda preffer ali moze i ally , cena 1.5din - 1g ...

_____________________________________________________________________________

Za ortaka :

Prodaje 70 Night Elf Prista (male) - full plav sa po nekim epixom , gladiator ... takodje bez zelembaca.

Cena po dogovoru

Kontakt: 064/578-90-51

mail: dragan_Gagi92@hotmail.com

Edited by Rexon
Link to comment
Share on other sites

Prodajem account

Oba lika su na RP-PvP(moze da se transferuje) serveru Ravenholdt.

Orc warrlock

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...dt&n=Rafiki

Ima epic flying mount (cobalt nether drake). PvP opremu sa 460 resiliense(2/5 s3 + spell penetration wand i offhand s3), 12.8k hp i 1100+ shadow dmg sa md. Takodje ima 1200 arena poena i jos dosta pve opreme (trinketi, oruzja, offhands...) dosta potova, flaskova, ulja itd...

Undead rogue

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...mp;n=Phantelija

Takodje ima epic flying mount.

Na acountu ima oko 2k golda dosta primala, ench matsa itd...

Ostali likovi su low lvl.

Cena po dogovoru.

Informacije na mail steva.mni@sbb.co.yu ili tel:0643302396

Link to comment
Share on other sites

WTS NE (M) Warr lvl 70ofc

Warrior je trenutno fury specc, nosi 4 dela t6 zbog set bonusa (inace ima 7 delova t6 za DPS, kapu nisam ni hteo da uzmem, jer ima od Ilidana), gear do jaja, oba Ilidanova sworda, sve moguce plate DPS dropove iz BT / MH / SWP, jos puno puno opreme (cisto da spomenem imam i full t3 sa ringom od KT, i Thunderfury), gomila PRE-TBC opreme

Prot gear: full t6, ali nosi bolju opremu za tank, izmiksovana od dropova...shild od ilidana, takodje jos dosta dosta prot opreme iz BT / MH, a iz SWP jos nisam kupio dropove koji nisu t6, jer sam sa bazirao na DPS

PVP gear: Full venge, s3 Sword i s3 mace, oba trinketa od 30k honora....back sa badgeva, tako da je na eventualnom kupcu da bira dal ce da DPS, tankuje ili sta mu vec padne na pamet

Profesije su Enchanting (375) i BS (hamersmither). U enchatingu imam par retkih recepata (Mongoose, Executioner, Sunfire) a ostalo su od trenera

Lik je oficir u guildu gde se trenutno raiduje 4 puta sedmicno, pristup svemu u guild banci, sve zavisi od okolnosti pa moze nekad da se desi svake sedmice. U slucaju prodaje lik nikako ne moze ostati u guildu jer Oficir nosi odredjene odgovornosti, a i u guildu sam vec dugo dugo

Posto nisam uspeo da okacim SC, vi mi posaljite vas mail da vam posaljem slike da ne ispadne da je neka prevara

Na SC sam izbrisao ime lika cisto zbog sigurnosti jer je nas GM poprilicno retardiran covek od skoro 50 god.

317dana game playa, ~75k g samo u keshu i ko zna jos koliko u matsima u svojoj banci. Ako nekog jos sta interesuje rado cu odgovoriti

Kao sto sam rekao posaljete mi preko PM vas mail da vam posaljem SCove

Mozda je malo glupo od mene sto sam stavio oglas na Klan-rur al ko zna mozda se nadje neko zainteresovan

Zaboravio sam da kazem da uz acc idu svi podaci, kutije od wowa, tbc i sve game karte koje su koriscene na acc. Acc nikad nije hackovan al sam bio banovan 2 puta: 1 put je ban bio na 3 dana kada sam pre 2 god alta nazvao Cetnik, i 2 put u februaru na jedan dan kada smo ostali bes Kosova kad sam spamovao na /2

PS(1). Podrzavam ideju u guildu, ako se odlucim da ne prodam warra racunajte i na mene

PS(2). Neko je u nekom od topica rekao kako je warr los za DPS u raidovanjim i kako ima mali DPS taj ocigledno nema veze za WoWom, ja sam sa mojim gerom top 3 uvek, malo me nervira rog al ajde

PS(3) Ovaj lik BojanPaunovic sto prodaje shamana je lazov jer je izrokao nekog decka iz Loznice za acc. Prodao mu acc bes mail promene, dobio pare, i posle 15ak dana retrive pass i cya

Edited by Infeeecteed
Link to comment
Share on other sites

PRODAJEM UNDEAD MAGA NA SERVERU TWISTING NETHER-400 EVRA HITNO !!!!!

Na istom acc-u postoji i priest 68 lvl koga dobijate gratis :P

Mage je pve-5/8 t6 http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...r&n=Spetors

PvP oprema kombinovano imam u steku arena poene za s4

tailoring 375,herbalisam 375,epic fly mount,sa brdo matsa u banci,na liku imam 1300 g atm,u guildi je koja radi SW do Felmysta,ne znaju me toliko dobro jer sam skoro usao,tako da je moguce ostati u guildi...

Uplacen acc do juna,dobijate sve uz acc etc,nalazimo se po mogucnosti u kgb-u(internet caffe u beogradu) i odradimo to na licu mesta

Ako ima zainteresovanih saljite pm thx

HITNO LJUDI

Edited by Maxaa

373897029537f5306f44e49bd8.th.jpg

Dzogaz je nub

Link to comment
Share on other sites

Powerlvling,Grindanje Golda,Farmanje honora itd itd itd...

Farmujem gold na vashem acc samo ako nije neka holy ili resto klasa 70 lvl ofc 1000din=1000g

nije bitno koji je server

farmujem honor 1200din=20k honora

e ovde je bitno samo koliko je server populated i koja frakcija

za powerlvlovanje i budzenje profesija treba da se dogovorimo ali ni to nije skupo ono treba mi kesh :D

uskoro na ovome experimentisem da na frostmane pvp serveru u alianci da powerlvlujem bilo koju klasu do 70 za 5 dana (onaj lik iz Athin je uspeo za 1 dan i 2 sata played da uzme 70)

imposible is nothing :D

kontakt: e-mail: zelish_me@yahoo.com

MSN: zelish_me@yahoo.com :D

nadam se dacemo poslovati

ovaj posao radim od januara i do sad se niko nije zalio :D

preko 10 zadovoljnih mushteija :P

PS. Sada imam posao ali ipak mozete da rezervisete za sledeci job :D

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Orc WARRIOR-a lvl 70

name : Xeqtorz

server : Spinebreaker

Gearovan je za tankovanje MH/BT instanci... 15.7 k Hp-a nebuffovan full epic.. ima i dps gear i pvp gear sve full epic, takodje poseduje i epic flying mounta.

Profesije : Mining 375, Blacksmithing 375

takodje na istom accountu se nalazi i Blood Elf HUNTER lvl 70

name : Feelme

server : Spinebreaker

Profesije : Herbalism 375, Alchemy 375

Na accountu ima nesto preko 1k golda sasvim dovoljno da se lepo igra a i likovi imaju profesije koje prave jako lep kesh.

Gearovan za MH/ BT, hunter ima stvarno super gear kao npr polearm od prvog bossa iz BT-a i jos dosta stvari iz MH i BT-a koje sam skupio u poslednjih mesec dana kad mi je to postao main lik.

Account poseduje jos brdo low lvl likova tipa 20 - 40 lvl likovi uglavnom horda..

Potrazite likove na eu.wow-armory.com i inspectujte, trenutno su u gildi Kroneri koja je druga najjaca gilda na serveru ubili smo sve do Illidana :P

Ja prelazim na Aoc pa zato prodajem Acc..

Cena po dogovoru, salite poruke na PM ili na e-mail : nedimovicn@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Mjenjam Account,za dobru undead rogue,ili undead priesta,ili orca warriora,ili tauren shamana :D iskljucivo horda XD!

Dwarf Male Hunter lvl 70,full epic pvp oprema,venge ruke,merc shoulderi,ostalo sve s1 glad,venge sjekira,312 rezzi,ima mjesanu pve opremu,jwc 370/375,mining 375/375.Flying mount obicni,epic grounded mounti .

Night Elf Male Warrior lvl 70,full s1 glad,epic macevi za fury i lunar crescent sjekira,flying mount,grounded mountovi

tu je i shaman Draenei Male lvl 66

Jedini problem,ako vam to uopce predstavlja problem je sto zivim u Hrvatskoj :/.

Ali to se moze rjesit bez frke :).

Pozz braco!

za dodatne informacije,i konzultacije

addajte me na msn:ivan.vidjak@st.htnet.hr

Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc

Paladin Razzorsharp 70ti full epic 3/5 t5 gear itemi su iz ssc-a tk-a i MH-a, polako dolazi i t6(guild radi Mh i Bt)

Ima Epic flyinga(netherdrake)

ima i prilicno pvp healing geara

ima full epic pvp retry gear

ima epic/plave prot stvari

exalted skoro sa svim fakcijama, uskoro exalted sa scale of sands(mount hijal)

sa full +healing gearom oko +2000 healinga oko 25% crit

Attuned za black temple sa rankom Hand of a'dal

Armoury Link(uglavnom je u spell dmg ili pvp gearu..):

Na accu gomila low lv charova navescu samo neke

46 gnome rogue

44 draenai shaman

44 Undead warrior

Ako vas jos nesto zanima pitajte(ovako) ili na msn sharp_razzor@hotmail.com

ne menjam acc samo prodajem Cena po dogovoru!

Font.jpg
Link to comment
Share on other sites

Za ortaka

________________________________________________________________________________

70 level Undead female mage na prodaju - horda frostmane

ceo t5/t4 jedan deo t6 (ruke ) ssc/tk/bt/hyjal oprema

takodje 3 dela vengefull/1merciless/1gladiator i ~ 1000 arena poena 400 resilienca

Exalted sa vecinom outland factiona

Epic flying mount ( vecina izbora )

profesije :

engineering ( gnomish ) 375

herbalism 375

Takodje char ima jaku reputaciju sa dosta likova na serveru :)

Prvi sam vlasnik i uz acc dobijate i sq i sa i promena maila naravno :)

0643261229

srboljub90@yahoo.com - e mail

dogovor oko cene , cekam vase ponude na gore broj/e-mail

Milos

/BUMP

Edited by Ivann

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Menjam GOLDE za Game Card za licnu upotrebu na Sylvanos serveru i prodajem golde ..moze wisper u igri na ime Knez ili Laki da se dogovorimo ili ostavite broj telefona da vas nazovem

p0z

Edited by RadeRU
Link to comment
Share on other sites

Prodajem accoutn Shadow Priest na Balnazzar serveru 500e je acc maximalno moze da se spusti cena na 400e

Gold:10000 + banka

pvp:Full veng

pve:1300spell dmg

healing orpema uglavnom epic ima par plavim iteam

reputacija sve su exalted

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Kraljicaa

arena timovi su po 2k rated

epic fly mount netherdrake i jos jedna ne znam mu ime tacno xD

0643540209 ae pa tako pozz

Link to comment
Share on other sites

Menjam gamecard za golde na silvani (horda),kontaktirati me na msn hackervsgamer@hotmail.com ili na lika u igrici,Sxe ili Sxefan,ponekad nisam ja na liku nego drugar pa pitajte dal je to Nikola ili neko drugi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...