Jump to content

wow umire?


Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OP be morao da nauci da razikuje hejtove: ako nesto licno mrzis, to ne znaci da isto vazi i za ceo svet. naprotiv.

a i ta uvreda sakrivena u "uverenje" da svako ko uziva u WoWu danas sigurnno igra tek pet dana... kapiram, to je pre svega ljubomora, i ja je osecam ponekada, da ima ljudi koji tek otkrivaju igricu, kojima je sve novije nego meni - ali ne zelim da budem licemer pa da tvrdim da sam neki visi oblik postojanja zato sto igram WoW od marta 2005.

i meni se cela igrica smuci povremeno... and guess what... ja iskuliram. ne opterecujem se bilo cime, samo raidujem, i pogotovu uzivam ako radimo na novom bossu. ali ne logujem se za bilo sta drugo, preskacem sve farmovane instance, ne farmujem, ne bakcem se oko manupilacije AH. ako bas hocu da igram, unlearn profession na mom jedinom lvl 69 altu i izlevelujem old school neku drugu profesiju.

ovo nije uputstvo za endless WoW love... ne... samo kazem da ima i druga strana price.

mozda je sve ovo meni lakse zato sto sam u istom guildu od jula 2005 - i sto i dan danas raidujem sa otprilike 15 istih ljudi. ili zato sto su mnogi u tom mom guildu zaista pozitivni frikovi, prosek godina je verovatno 25+, sa raznim suludim zivotnim pricama - neki komicnim, neki tragicnim. ali imamo bond, ne mogu da kazem da smo friends, ali smo pals. od pocetka raidujemo 3 dana nedeljno, 20 mans i sada 10 mans su posebnim danima. znaci opusteno. trenutno radimo na illidari council - za vecinu hardcore igraca to je verovatno lame&late, ali meni odgovara.

zasto sve ovo sada seruckam? zato sto je igrica samo ono sto od nje sam napravis. ona ne postoji izvan onoga sto sami od nje hocemo ili prizeljkujemo. nije neka mudrost, ali mi se cini da ljudi cesto radije izaberu da hejtuju blizzard ili druge igrace, nego da vide da oni sami doprinesu da im se nesto smuci. ja ne zalim za 40 man raids. nijedan boss nije bio feeling kao ragnaros, ali to je istina za skoro svaki "prvi put". BWL mi je bio beskrajno dosadniji od BT (the 3 dragons? snooze fest kakvog nema). ne smeta mi sto bilo ko i svako moze da ima epic iteme - to je kao da mi u RL smeta sto svako moze da kupi neku skupu odecu, cak i neki najgori "ljakse" koji ce da je usvinji kajmakom koji mu iscuri iz neke pljeskavice koju jede na na ulici.

postoji razlika izmedju "dosade" i "smucilo mi se". ajde da ne pokasavmo uzaludno da dokazujemo da prvo podrazumeva ovo drugo.

ps. izvinjavam se ako je post bio predugacak, inspiration hits hard :)

Slazem se sa tobom 100%

Stim da postoje ljudi kojima je igra dosadna , kojima se smucila , i koji je i dalje obozavaju ( ko zna andreja iz kgba koji i dan danas sanja kako gankuje sa rogom i ubija bosove u pve zna o cemu pricam ).

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

taj avatar sam pokupio sa nekog guild foruma kad sam kacio apply

ne secam se tacno kog ali ako insistirate pronacicu :)

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

bilo je zelono crno kolko se ja secam pre 5 godina :P, e da i pokrecem peticiju da ponovo izbacuje onaj prozor sa imenima ljudi koji su se logovali na rur pa dupli klik na ime pokrece chat.

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...