Jump to content

wow umire?


Recommended Posts

Pre svega , pozdrav za sve :)

Igrao sam wow od pocetka (3+ god. ) , i pre nekog vremena (2 meseca , mozda malo vishe ) sam prestao da igram isti.

Glavni razlog prestanka potpunog je bio raspad raid grupe.Nismo uspeli da nadjemo drugu ...ili da nesto iskombinujem (bilo je opcija ali sve mi je FUJ posle raspada guilda u kom sam igrao dve ipo godine)

I sada...Letim na divnoj ptici od Al`ara (showoff , nemojte mi zameriti) jedina stvar zbog koje sam se logovao zadnjih par nedelja igre.Da letim na jebenoj ptici i iskopam koju rudu / pomognem nekome.

I onda smo samo pustili da nam istekne subsription...i to je to.

Hteo sam samo da vas pitam - da li igra umire? Da li je gotovo sa tim? Nivo na kome je igra sada je prilichno bedan.Arena ? lol fuj.To je i upropastilo wow .Da ne pricham o 25 man cap-u za raidove.

+ BWL , AQ , MC , divne instance.Setite se samo koliko je bilo zabavno (ne pamtim loshe raidove , jebi ga :) ) ...i sada od toga nista...Jad i beda.Ma opet sam se rasprichao bezveze...

Poenta celog topica - Sta mislite koliko ce wow josh izdrzati ? Ja lichno mislim da su mu dani odbrojani.Iako blizz ima puno fanova , onaj CORE naj igracha odlazi u AOC (Velika vecina) i druge mmorpg , da ne pricham sta ce biti sa PVP freakovima kada izadje Warrhammer...

Ja lichno sam vec pre-order 2 Age of Conan accounta.A svoje wow account-ove doveo u FROZEN stanje.

Pozdrav svima.

Bojan

Edited by Bad.i.Smi.

saturn.you.on!

Miodrag Kuzmanovic - Beautiful Mind ! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nece ljudi prestati da igraju wow dok budu izlazili novi patchevi, ili dok nedodje vreme kad se desi neki razlog da prestanu da igraju kao sto se tebi desilo.

Edited by Xzor

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Nece ljudi prestati da igraju wow dok budu izlazili novi patchevi, ili dok nedodje vreme kad se desi neki razlog da prestanu da igraju kao sto se tebi desilo.

Iznenadio bi se koliko je tanka granica .Jako malo toga te drzi da igrash wow.ne znam ...mozda je ok ako si "skoro" pocheo.Ali ako igrash od pocetka(3.5g) onda si sjeban :) "kao sto se desilo meni"

I stvarno , tek kada si _solo_ (bez guilda - raid grupe - ili samo ako je generalni slack u pitanju) skapirash koliko nemas sta da radis u igri.Pre si bar morao da se muchis za farming (epic mount u tyr`s handu , svo skupljanje biljaka po azshari , epl , wpl...) JOJ :> A sada 3 questa - u plusu si za raid.heh.

Bez zezanja , stvarno znam da igra umire :) (no to je opet moje mishljenje).Mogu da bace 1.ooo patcheva.Otishli su na put bez povrataka zbog gramzivosti.Upropastishe igru...a bas sam se lepo izigrao mogu vam reci !

A bogme nece ih ni WOTLK spasiti .Jednostavno nece.

WOW - past tense.History.Beginning of new era ! Ako nista jesu vrashki odradili posao...i postavili neke granice sto se kvaliteta tiche (no upropastishe na kraju , ne mozes da zadovoljish 11.000.000 ljudi u isto vreme)

saturn.you.on!

Miodrag Kuzmanovic - Beautiful Mind ! :)

Link to comment
Share on other sites

ima i te kako da se radi sta kad si sam u wowu :)

,igra je tek sad u naponu btw...arene, bg, laki raidovi, nema preq.... ma ludlo. svak moze da radi nesto. razumem da ol'skool hc igracima to ne odgovara, ali boze moj :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ali igore ovo je wow subforum, normalno je da se raspravlja na nivou tradicionalnog kanterasha (sto je verovatno gora uvreda nego sto je on tebi napisao ;o))

hahahhaha owned xD

Nego _back on topic_ ...Jeste da sam ja jedan od onih koji vide wow kao proshlost.Ali sve to sto je navedeno u prethodnom postu (nema pre-questova , arena , easy raids...) vrlo VRLO brzo postaje - tezak crap ;) Iskreno ja sam uzivao dok sam radio attunement za Eye / SSC ...sve one silne heroice.Shattered halls pre nerfa? idi begaj , chak si morao da ubijesh Nightbane-a + Gruul`a da bi mogao da udjesh u SSC ...Ako se dobro secam.Ma ne znam ni ja.Samo vidim sebe kako i dalje igram mmoprg.Trenutno sam totalno u "Age of Conan" fazonu.FunCom je neverovatan...Ozbiljno , tolika skupina lore nerdova koji znaju da rade svoj posao.Ima da bude super :D samo me jedna stvar brine - Evo kako ja to vidim : PVP Server - Ubijesh lika (2-3 puta - ili on tebe) i posle toga (a bogami i za VREME FIGHTA - neposredno pre smrti / pobede) istom tom liku mozes da se obratish + dodaj tu malo srba , poljaka , turaka? RUSA LOL ... Letece glave kazem vam :) Stoga sam ja na PvE ! Svaki battlekeep = pvp zona .I ima puno outdoor marked pvp zona.Stoga pve i igraj kao chovek :) (nisam mogao da odolim a da ne serendam o aoc :S sorry. )

Nego...Kole? AoC?! Yes / No !

Edited by Bad.i.Smi.

saturn.you.on!

Miodrag Kuzmanovic - Beautiful Mind ! :)

Link to comment
Share on other sites

pa pazi uzivao bi i ja u svim tim preq, i hc igranju da mogu.

zato mi je ovako super, imam sta da se zezam dok citam novine, ceskam jajca od 17-19 radnim danom.

a za vikende sam otkrio isto finu stvar .. pugovi za stare raidove :

i da bolji su milion puta od tbc raidova

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa nakon 4 godine bilo je i vreme da prestanete :)

Ja igram 1 i po godinu, i na zalost nikad nisam imao vremena za hc igranje, ja sam tipican vikend casual plejer, koji nalazi zadovoljstvo da igra female be karaktere nazvane po narodnim pevaljkama.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ali ako igrash od pocetka(3.5g) onda si sjeban :) "kao sto se desilo meni"

video sam sve sto je stari wow imao da ponudi osim kela i saphirona(video i njih al na ortakovom monitoru) i ja sam u istoj fazi da me trenutno nista ne privlachi igrici.. kad chukas jednu ribu 3.5 godine ona ti dosadi a ne igrica tako da je to sasvim ok za razumeti:P

ja sam u fazi reshavanja akaunta i /format c da nemam vishe wow i onda gogo nesto drugo nadam se da ce to drugo biti RL a ne AoC ili neki drugi crap:P

Link to comment
Share on other sites

Ja sam u fazi, da radim, da chukam ribu i da igram wow ? Sta je tu problem bar ja postizem sve to. Raidujem 4-5 dana u nedelji, riba sve zavisi dal je plima ili oseka, vise volim kad je oseka onda kupujem durex kondome manje ofc, kad je plima onda moram one romedan da kupim jer mi jeftinije posto uzimam na kolicinu. I naravno radim od 07:00 ujutru do 15:30h. Sve zavisi kakav guild nadjes i kako se postavis ti prema igrici devojci i poslu...

Necu da kazem da sam ja extra :P ja sam ovo uspeo posle 2 godine igranja :) Secam se kad sam sedeo u svojoj igraonici i 36 sati farmovao bez spavanja mats za Hide of the Wild cloak za healing, moj drugi epix... Ili kad raidujem MC pa upalim klimu da greje zima secam se, kupim 2l coca cola i Celu ogromnu pizzu i vozi :) kolko se najedem i kolko popijem zaspim u fotelji, pa kad se logujem u 2 ujutru :) ja ono omg soz guyz i fall a sleep :) Naravno skino sam se sa toga, sad mogu da kazem da sam normalan xD

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Slazhem se sa Bad.i.Smi. WoW je prestao da bude zanimljiv sada mozhe samo da bude zanimljiv onome ko nije video Original WoW-a tad sam imao za shta da igram i da farmujem...Ovaj Resillience je sjebao igricu nachisto pogotovu kad si rogue...Barem meni...Nekada je bilo poente igrati daggere i bilo je mnogo vishe explozivnosti u pvp...za razliku od sadashnjeg Burn Down sranja...Udju Warrior i Druid u arenu i nema shta da se pricha...Svi sa kojima sam igrao pre TBC na Warlocku u Hordi i pre TBC na Rogue u Ally su prestali da igraju a ja igram ortakovog char-a kad god mi se zaigra WoW...

Takodje Raidovi pre-TBC su bili VRH 40 ljudi u raidu ... Samo mozhesh da se setish Ventrila tada...Prvi Epic kad sam dobio cccccc Felheart Belt jbt proshlo je vishe od 2 godine od tada...Jedino mi zhao shto nikada nisam ubio Kel'Thuzada ali jbg makar sam Sapphirona...

vulgarni potpis

--admin

Link to comment
Share on other sites

@Bad.i.Smi - maybe ;o) u princpiu predivno izlgeda, ali mislim da je josh nedovrshena, da nece izaci na vreme, da nece imati neophodno veliki fanbase da bude interesantan prosechnom igrachu koji ga krece bez neke unapred okupljene, malo ozbiljnije ekipe...

@igor - to je totalno cool, mada zhivo bi me interesovalo da vidim nax pug kako izgleda =o))

@brojke - wow ;o) ne bih nikad rekao da se toliko kopija wowa proda ovde mesechno

@dread - mozda...ili sebe vishe vidish kao kanterasha pa ti smeta poredjenje...ili ne znash na sta je lichio CS subforum na ruru... =o)

Link to comment
Share on other sites

TOO_MUCH_EMO ...

Ja ne vidim da wow umire :) Vidim samo da se i dan danas extra dobro prodaje.

Novi Beograd 456

Novi Sad 95

Kragujevac 95

Pancevo 85

Belgrade 40

Cacak 27

Nis 20

Zrenjanin 14

Statistika od Mar 20, 2008 - Apr 19, 2008

Sta ti jedan prestanes :P 495 likova kupi wow iz novog beograda ;)

Zar nisu Novi Beograd i Beograd isti grad ffs? :)

Edited by Coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...