Jump to content

Upgrade foruma...


Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1) retro skin FTW FTW FTW.. necu ovo myspace-oliko govno kknp

2) daj digni vise daj forum sistem za rfw i digni ga... ili reci kolko kosta, pa cemo mi nocobdije da se iskeshiramo olololo

edit:

k ovaj skin korak u pravom pravcu... kako te bre ne smara da ti sija monitor u pozne sate? [:D] zato ocu retro [:D]

Edited by Junkie
Link to comment
Share on other sites

Chestitke!

Koje su promene u pitanju?

http://forums.invisionpower.com/index.php?showtopic=235358

Ovo je ono najbitnije, ostatak su bugfixes i security patches...

@Skins: ovo pitanje postavljate lakiju a ne meni :)

@Rur forum wars: Skeptichan sam da instaliram ArmySystem jer koliko sam chitao po netu ima neki nasty sql injection, a da se jebavam sa drugarima hackerima mi ne pada napamet :P Potrazicu po netu da vidim postoji li safe release ili neka alternativa :)

Link to comment
Share on other sites

A znao sam da postoji razlog zbog kojeg su me cimali na MSN-u za retro skin, ali nisam bio siguran. Kad ono, draganche otvorio topic :) Sve u svemu, ja se nadam da cemo konacno iscimati glavne dizajnere da naprave te skinove, pa da sve krene da radi kako treba.

Sto se ovog skina tice, kome se ne dopada uvek mozhe da predje na onaj stari - tradicionalni.

A za RFW, kao sto vidite, draganche je nesto upuceniji od mene po tom pitanju.

Ah da, i meni radi forum sve full, javite ako primetite neke probleme, poput ovog da koletu ne radi. Sta kaze kolence, kako se manifestuje to sto ne radi?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...