Jump to content

WCG allows silent running


toma

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Citam komentare i tamo i ovde i ne mogu da verujem da svi spominju da se silent run NE CUJE, a kao da je valve uticao da se zataska pravi problem silent run-a.

Jebe se i mene da li se cuje ili ne cuje, pola igrcaa i kad tabanas ne oceni gde se nalazis, pravi problem silent run-a je sto to ljudi koriste kad nalete na protivnika i kad to rade razdese im se hitbox-ovi i u vecini slucajeva protivnik ga promasi. U tome je pravi problem i to je pravi bug u HL-u i zato su ga i zabranili, a ovo ako ga na WCG dozvole naracno da ce da dozvole na tastaturi samo a ne na scroll

Link to comment
Share on other sites

Citam komentare i tamo i ovde i ne mogu da verujem da svi spominju da se silent run NE CUJE, a kao da je valve uticao da se zataska pravi problem silent run-a.

Jebe se i mene da li se cuje ili ne cuje, pola igrcaa i kad tabanas ne oceni gde se nalazis, pravi problem silent run-a je sto to ljudi koriste kad nalete na protivnika i kad to rade razdese im se hitbox-ovi i u vecini slucajeva protivnik ga promasi. U tome je pravi problem i to je pravi bug u HL-u i zato su ga i zabranili, a ovo ako ga na WCG dozvole naracno da ce da dozvole na tastaturi samo a ne na scroll

koliko puta mi se dogodilo da bash zato sto sam uradio SR dobio sam head a decko me nije ni gadjao.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Realno, volim cs iz tih razloga što ima te bugove koje nema ni jedan drugi mp fps : ))))

bunny hopping, double jump boost, boost normalan, ubrzanje u vazduhu, metkovi lete gde hoće, hitboxovi su otišli u k, to je cs : )) a sada aj svi na quake!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jedan strafe iza ugla dobijes na ubrzanju + jedan SR, kod tebe na ekranu lik iskace metar od nisana, + razdesen hitbox = veoma ebeno da pogodis.

Realno nista novo - vecina aktivnih CS igracha su vec po malo navikli na celu situaciju sa SRom.

Senses working overtime.

Link to comment
Share on other sites

Pa silent run se cuje , ali samo slabije , i cuje se ko da preskace korake , nego sta je to boostovanje ??

kada se penjes na drugog igraca, bilo da se penjete negde ili samo stojite jedan na drugog da bi iznenadili protivnike.

na

d2 boost se na pocetku partije obicno misli boost na kutije kod ct spawna ka dugom

nuke na planinu pravo, a pre toga prvi cucne kod crvene kutije da bih se brze peli gore na krov

inferno obicno na terasu onu, mada ima jos mesta

train na kutije kod ulice itd

itd skapiraces :)

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...