Jump to content

Pomoc oko psa


Recommended Posts

Koliko je duboko ishao pri uveravanju?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ne cvilim ne cvilim mada su tvoja nova pomagala za kicmu pocela da skripe pogotovo sada volim da te karam kada imas to oko struka pa sluzi kao sedlo dok te jashem ,odma se setim kada sam bio klinac i onih zajebancija na novcice koje si mogao da jases po supermarketima,samo sto u kjoota sada ne mecem novcice kada ga jashem ;) ........ kojot lek za sve probleme i nostalgije

[roflmao]

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

prvo sam se nasmejao,posle mi ga bilo zao.

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se užasno ogrešio i to tek shvatio pre par dana. Pri nabrajanju kućnih ljubimaca ja sam zaboravio na mog all timea favoritea, Maksimilijana Baju Prvog Juniora, činčilu iz detinjstva. On, nažalost, nije više među nama, ali ja mu dugujem izvinjenje i to bih hteo i da uradi ovom prilikom. Hvala.

flohx8.jpg

Ne lupaj. Vratima.

Ti si jebeni moron.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

imao sam i ja isti problem (engleski bulldog) davao joj igracke,uzela jezha nekog plasticnog,obuhvati ga sapama i neda nikome.inace isti simptomi su bili,probudi se oko 2-3-4 ujutru i cvili,pa se zabije u neki mracan ugao,sedi i cvili.sve ostale igracke je pokidala na delove,samo je taj jezh ostao citav dok joj je trajalo to.vodio sam je kod veterinara i dobila inekciju neku da se potisne mleko valjda koje je krenulo da se pravi u laznoj trudnoci da ne bi dobila ne_znam_kako_se_zove na "sisama". (tumor,ciste ili kako vec,nemogu da se setim sta mi je bio reko.uglavnom posle nekih mesec,mesec-ipo je prestalo.

au,tek sad vidim kolko je star topic :P

Edited by AyS^
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...