Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to samuraj zato što trenira aikido, bre, nemaš pojma o statoru!

znam to shabane,nebitno je to samurai vec blue-eyed,ko da muva ribe na krstarici :))))

nhf statore :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

mrzim ovaj savremeni fakultet i učila u elektronskom formatu ... mnogo zajebano učiti na kompu kad su tu messenger, firefox, i TF2 samo double-click away... ceo dan samo blejim nešto levo desno

Prichaj mi o tome...

Dobro jutro svima inache! :)

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

jutro...puno posla danas u najavi....

sutra idem na neko pesačenje-planinarenje na gledićke planine (gde god da je to)...jedva čekam...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

planinarenje \o/... kakav smor sto su mi ukrali moje nove cipe za planinu :(

Jel si morao da spašavaš glavu iskakanjem kroz prozor od besnog dečka/muža, kad se isti vratio sa posla ranije, pa nije bilo vremena da se misli za cipele? :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

prokleti viski, popio sam dva i razneo se...sinoc smo ja i buraz zavrsili gears of war, pa su dosli neki ortaci, drndali PES2008, mortal (hvala vuduu :*), i neke voznjice cepali na volanu (hvala aletu i lexu ;D). jedva sam ustao, okasnio sam sat i kusur na posao, a imam tutorijal za neki veliki uvoz, joj...kako li cu samo izgurati dan - i noc, bicu prinudjen da zaglavim nocas. srecom, juce sam obavio shishanje, pa danas posle sljake ne moram da se smaram sa tim, samo da svratim u IDEU da napunim frizider, onda ide peglanje bajsa, mozda cak stignem i da podignem koji tegitj, i palim sa gajbe. spavacu u autobusu, mada, znajuci sebe, gledacu prison break na ipodu :P

kao jedini mi je plus sto je onako geeky sto je cool

lol, da ne poveruje covek :)

inace, igijeva prica za cekanje u redu me podsetila na juce. sreo sam kumovog caleta koji se vratio iz opstine, bezuspesno je cekao dva-tri sata za registraciju vozila, i kada je video da skoro nece doci na red, vratio se kuci. sretnem ga ja pred ulazom, i krenem da ga lozim kako bi njegov sin trebalo da ide da registruje kola, gde ce on tako mator da dzedzi u redu, nek se uci, sutra ce on to da radi, taman da iskulira od ucenja, itd. i on kao "da znas da si u pravu, sad cu da ga iscimam" [roflmao]

samo cekam da mi dodje za dan-dva sa pricom "e poslao me matori da registrujem kola, smorio sam se k'o puz". koji sam djavolak =:)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

vratio sam se i danas kuci. dosao sam 45 minuta pre otvaranja shaltera da bih zatekao skoro 20 ljudi koji su se tamo nacrtali od 7, napravili spisak po kome bih ja dosao na red oko 5 poslepodne...lol....jebe mi se, imam pasosh ako me neko pita za ispravu

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

dodjesh ujutru, vratish se popodne, ili te prijavi keva, ono kao posao joj je prekoputa.

nisam vishe prijavljen na nbg-ju vec u zemunu....nema zvanichnog spiska, pa ti se posle objasnjavaj sa nekom penzionerkom da si se ti kod nekog dede upisao pre 5,6 sati....mora da se ceka

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

sinoc sam se ukocio najstrasnije... isjas... jebote kao da sam deda od sto godina... spavao sam na podu, i progutao sam saku nekih lekova pa mi je jutros kao malo bolje...

a veceras idem u novi sad... samoubicu se ako ne budem smeo da pijem zbog painkillera :(

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Jel si morao da spašavaš glavu iskakanjem kroz prozor od besnog dečka/muža, kad se isti vratio sa posla ranije, pa nije bilo vremena da se misli za cipele? :)

mjok ja sam suptilniji, zene dolaze kod mene :P

ukrali mi kesu sa cipelama iz starih kola koje matori gotovo nikad ne zakljucava preko dana...

lol @ krukova 2 viskija :) upropasti te taj vragolasti xbox

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

koje spavanje iz pakla kad se ne bi probudio go, pola visetji iz kreveta sa zastavom :) nishta ne bi bilo. ko tje sad bilo shta da radi.

bla bla XBOX bla bla

znachi sutra kod tebe ?

vratio sam se i danas kuci. dosao sam 45 minuta pre otvaranja shaltera da bih zatekao skoro 20 ljudi koji su se tamo nacrtali od 7, napravili spisak po kome bih ja dosao na red oko 5 poslepodne...lol....jebe mi se, imam pasosh ako me neko pita za ispravu

ma to chekanje u opshtinama zemun i nbg je pakao, znam po kewi koja je 3 dana dolazila za registraciju kola (sva sretja da mora lichno inache bih popizdeo [:D]). sad se ne setjam dal sam ja imao neku vezu ili shta, al lichnu sam vadio u rakovici za 5 min :)))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...