Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Au, postajem skoro pa normalna osoba sa ovim jutarnjim budjenjem ccc...

poceo sam da brinem za svoje zdravlje :(

Dobro jutro/dan and here we goooooo!!!

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

hahaha :D nije zornjak, ne znam sta mi je :) ne brinite se, degradirace mi raspoloenje vec za sat-dva!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ubih se sinoc ko picka na MTG-u [:D]

i jebi se nepismen legao sam oko pola 2 :P

sad me rastura glava...

posustaješ žizro [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Idi tamo na software na sp3 problem pa pomazi, nemoj ovde da lelemudas :D

mada... mohi rece da cu dobiti sta god pozelim ako pre mauda zavrsim ekonomiju :) sto je jaaako primamljivo :D

upisi megatrend manje ti ne treba, vise ni ne mozes. znaci to je taman

Nashli su da od pola 3 ujutru postavljaju nove bandere u mojoj ulici...

braaaate, ja sam se izdrkao na idiote majstore koji su tranzitni put za kamione radili (dizali stari asfalt i stavljali novi) 2 nedelje samo preko dana. od 8 do 3. kad je spic i najveca guzva, kolone su bile i po km i put koji inace predjes za 30sec, (merio sam) prelazio sam za 35min. umesto nocu da rade..

Link to comment
Share on other sites

kako funkcioniše ono kad te neko zagradi na parkingu a ti pozoveš pauk da ga skloni?

u zgradi do moje ima milion firmi po lokalima i stanovima, pa je tokom radnog vremena haos na parkingu. uvek se nađe par idiota da zagradi ljude, i onda ti ljudi (takođe idioti, evidentno) legnu na sirenu. i tako celo prepodne meni neko trubi ispod prozora.

ako stoku iz parking servisa par puta neko pozove, skontaće da mogu ovde lepo da se opare, pa će i sami da dolaze.

Link to comment
Share on other sites

mislim da ne funkcionishe to tako lako sa parking servisom, pogotovo josh ako nije nepropisno parkiran tj. na parkingu je al je zagradio nekoga. kapiram da rade na poziv, da bi ih milion ljudi zajebavalo 24/7.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

kako funkcioniše ono kad te neko zagradi na parkingu a ti pozoveš pauk da ga skloni?

u zgradi do moje ima milion firmi po lokalima i stanovima, pa je tokom radnog vremena haos na parkingu. uvek se nađe par idiota da zagradi ljude, i onda ti ljudi (takođe idioti, evidentno) legnu na sirenu. i tako celo prepodne meni neko trubi ispod prozora.

ako stoku iz parking servisa par puta neko pozove, skontaće da mogu ovde lepo da se opare, pa će i sami da dolaze.

jel si morao opet da pretis bejzbolkom sa balkona?

Link to comment
Share on other sites

hah, likujte likujte, dajte mi samo malo vremena da mi se organizam privikne na ovo rano ustajanje :)

inace, dodjoh kuci, napravih kafu, sad jedna dota pa koma celo popodne, jebe mi se sto je lep dan [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...