Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Nakon mnooogoooo godina, otisao (bajsom) do 11 aprila i odigrao 3 * basket (2vs2). Sad ne znam od umora i vrtoglavice dal su me ovo komarci izujedali ili imam alergijske reakcije na ove epic napore :(

made, s vedrije strane nit sam pao sa bajsa, nit sam slomio koleno, nit su mi se svi smejali.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Don't forget da okačiš kad završiš.

aj vount forget, al tek kad uradim jos par komada cu da krenem da kacim, napravio sam zaokret u muzici, pa mi glupo sad da okacim dvaes matorih stvari i jednu novu koja veze nema s njima, nego bih samo par novih:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

kortikosteroidi (becloforte + flixonase)

de me nadje :S malopre sam se bas zajebavao na svoj racun, kortikosteroid man. flixonase, becloforte, elocom :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

sti odlepio nesto u poslednje vreme?

much anger i sense in you -_-

ma znam pricu tog dela porodice. kada izhejtujem, imam razlog koga vi koji ne znate pricu niste svesni. al dobro, not the time and place mozda...

tek si danas skapirao :) ? rinasek.

pa do sada nisam bio alergican... kakvo crno kijanje i curenje nosa dok ne krenu oci da me peku :[[

Link to comment
Share on other sites

rikno mi stric od srchke jutros, i izgleda da nemaju gde da ga sahrane. sva groblja puna jbte. chak i ova po obodima bg-a :o

zvuchatju surovo, ali kad vetj netje kremaciju, nek se pate. zadrti ljudi, nestanite...

e da, danas sam skapirao da sam alergichan na neki polen valjda. ceo dan kijem, popizdeo sam. shta ono ti kole preporuchujesh za te alergije? unos nekih vitamina vishe?

ajde dobro za strica mozda je bio stariji covek......

ma cuti ovo za alergene zato sto sam ja veoma kasno provalio da sam alergican na konje.........

Link to comment
Share on other sites

ja lepo kazem da je rami nesto odlemio :)

btw sto se tice polena, moj brat je previse alergican, ne moze da dise... primao je mesecima svake ned po dve vakcine i kljuka se nekim francuskim lekovima i sad mora da napravi pauzu od dve ned i vec posle tri dana mu je bas lose :/

Link to comment
Share on other sites

skinite mi se bre sa tim odlepom :]

mozak mi je procureo na nos od ove alergije, radio sam po najgorem suncu, na loakciji izmedju cigan-male i azotare u pancevu, i onda me je, niko drugi nego portir u zgradi, obavestio za strica. i sad mi se sve vreme jede slatko, a nemam nista gajbi izgleda... sugar level droping, alert alert! :[

Link to comment
Share on other sites

made, s vedrije strane nit sam pao sa bajsa, nit sam slomio koleno, nit su mi se svi smejali.

Kako bratemili neko može da padne sa bajsa u gradskoj sredini sa asvaltom, parkovima i slegnutom zemljom?

aj vount forget, al tek kad uradim jos par komada cu da krenem da kacim, napravio sam zaokret u muzici, pa mi glupo sad da okacim dvaes matorih stvari i jednu novu koja veze nema s njima, nego bih samo par novih:)

Strpljenje nije moj midl nejm, kači asap! :)

skinite mi se bre sa tim odlepom :]

mozak mi je procureo na nos od ove alergije, radio sam po najgorem suncu, na loakciji izmedju cigan-male i azotare u pancevu, i onda me je, niko drugi nego portir u zgradi, obavestio za strica. i sad mi se sve vreme jede slatko, a nemam nista gajbi izgleda... sugar level droping, alert alert! :[

Saučešće, i nemoj da se cimaš oko nebitnih stvari.

Link to comment
Share on other sites

Realno kad pogledam ljude (masu) oko mene sa užasnim alergijama ova moja izgleda smešno (dok ne bukne).

Što se tiče padanja sa bajsa, bio sam malo samopregoran, dobro ja bajkujem.

Inače lepa nekako reč "samopregoran". Treba se opet polako navikavati na "udarnik" "pregalnik" "amouprava" i tako to vidim ja.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Eh, da vidiš knjigu iz Osnova Elektrotehnike za ETF, autor se zahvaljuje nekom asistentu, "dugogodišnjem pregaocu sa katedre". Oldskul.

Knjiga je inače napisana pre neku godinu, znači nije neko SFRJ izdanje.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Nakon mnooogoooo godina, otisao (bajsom) do 11 aprila i odigrao 3 * basket (2vs2). Sad ne znam od umora i vrtoglavice dal su me ovo komarci izujedali ili imam alergijske reakcije na ove epic napore :(

koja tuga kad je i igor pocheo da se bavi imba fizichkim aktivnostima...

made, s vedrije strane nit sam pao sa bajsa, nit sam slomio koleno, nit su mi se svi smejali.

ooooh Katemonster, but what do you think what did they do AFTER.... ;o)

de me nadje :S malopre sam se bas zajebavao na svoj racun, kortikosteroid man. flixonase, becloforte, elocom :P

jebgabrate kad smo toliko skenjali organizam da antihistaminici ne pomazhu =o)

mada nakon par dana neregulisanih simptoma bih pio otrov samo da popusti...tako da tjuti i snifaj ;o))

pa do sada nisam bio alergican... kakvo crno kijanje i curenje nosa dok ne krenu oci da me peku :[[

dobrodoshao u svet nas modernih koji zhivimo pored elektrichnih uredjaja, ne idemo na spavanje nikad u isto vreme i hranimo se josh neredovnije...

kako se izvutji iz alergije? jako teshko ali nemke sta radi je realno pravi put - zaposlish se, lezhesh stalno u isto vreme, jedesh u isto vreme proverenu hranu + sport....i onda se ljudi pitaju zasto je nekima (tipa mua) lakshe da se drogiraju kortikosteroidima =o/

istrip dan danas, radio malo, ne dovoljno

imao priliku d'odem da gledam novi film brace wachowski no zbog uchenja nisam ishao...sretjom doshli brat i snajka sa malom pa sam se sit isprichao sa osobom sopstvenog mentalnog uzrasta (5,5 meseci ;o))

Link to comment
Share on other sites

kako se izvutji iz alergije? jako teshko ali nemke sta radi je realno pravi put - zaposlish se, lezhesh stalno u isto vreme, jedesh u isto vreme proverenu hranu + sport....i onda se ljudi pitaju zasto je nekima (tipa mua) lakshe da se drogiraju kortikosteroidima =o/

Znači, na ovo ja pitam: "Šta sam noćas propustio?"

Smučio sam se sam sebi posle ovakvog opisa, noćas ležem pola sata kasnije... [puke4]

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Mnogo pijem u poslednje vreme i to da ne izadjem a to ne volim kad mi se desava, osecam se ko alkos... U tripu sam kao ajde jos ovu nedelju da pijem i zezam se, kao da se izduvam pred zagrevanje stolice za junski ispitni rok, ne znam...

Mada do jaja raspadanje kod druga uz pivo i fudbal na box-u... Sutra fax u 8 :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...