Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ivan i trooper sta je to?

nesto kao ono sto ima vista ultimate media center?

i za ivana sta za linux koristis?

Dobro bi mi doslo uskoro nadam se :)

trooper = colldor, hm?

to ti je media front end, interfejs za puštanje tv-a, video i audio fajlova, prilagođen za upotrebu na udaljenom ekranu pomoću daljinskog. znači, sediš u fotelji i pritiskaš, i tako biraš fajlove, praviš plejliste, overavaš vesti i vremensku prognozu, blabla

u suštini, jeste kao microsoft media center, s tim što on zajebava sa DRM-om, treba se nešto zajebavati da bi uopšte proradio xvid i tako to.

paket za linux se zove mythTV, a ima i ubuntu distribucija posebno napravljena za myth (zove se mythbuntu, doh). može da radi i bez hard diska, ako vuče sadržaj sa nekog drugog kompa.

sve to lepo radi na hardveru od pre pet godina (ako nećeš hd), pa nema razloga da se ne proba.

Link to comment
Share on other sites

Vaistinu vaskrse.

Bio nocas u nekom klubu "Milano", kako je mali klub, iznervirao sam se na one koji se svaki cas setkaju i stvaraju guzvu. u povratku, oko 4 ujutru svracamo na "Sis", kad ono guzva veca nego preko dana, nisam verovao, prosek godina 30.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Deste dobri ljudi!

Redovno zaboravim da ugasim zvonjavu na telefonu kad su ovako neki praznici, pa vec oko 8 izjutra krecu da pishte sms poruke :)

Kao sto uvek kazhem, najvishe volim one u stihu poruke, takvu jednu dobih i danas (za sada, mozda ih bude i vishe :)) ali mi je nesto malo cudna, pa je prenosim u celini:

"U zidinama Hilandara rila se vjera stara. Rodila se jos od Hrista, ja je volim jer je cista. Ta vremena bjehu davna, Srecna Nova Pravoslavna"

Link to comment
Share on other sites

Vaistinu vaskrse.

Bio nocas u nekom klubu "Milano", kako je mali klub, iznervirao sam se na one koji se svaki cas setkaju i stvaraju guzvu. u povratku, oko 4 ujutru svracamo na "Sis", kad ono guzva veca nego preko dana, nisam verovao, prosek godina 30.

Šta imaš protiv prosečnih, mališa? :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Vaistinu vaskrse.

Bio nocas u nekom klubu "Milano", kako je mali klub, iznervirao sam se na one koji se svaki cas setkaju i stvaraju guzvu. u povratku, oko 4 ujutru svracamo na "Sis", kad ono guzva veca nego preko dana, nisam verovao, prosek godina 30.

sta je nisi bio u wajtu :P:P:P

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

dobro ljudi,jel "voskrese" ili "vaskrese" ?

voskrese ili vaskrse, vaskrese nikako.

ajde da prevalim preko jezika - hristos vaskrse...

ili prevali bez dodatnih komentara ili ćuti. ne vidim poentu ovakvog posta, jebi ga.

Link to comment
Share on other sites

uf shto limvo lenju nedelju, ustanem razbijen od spavanja, odgledam drugu polovinu filma koji nisam mogao da zavrshim sinotj uz par pljuga i kafu pa tek onda krenem da se mrdam :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

voskrese ili vaskrse, vaskrese nikako.

ili prevali bez dodatnih komentara ili ćuti. ne vidim poentu ovakvog posta, jebi ga.

poenta je jasna - moram da se proserem:) kratko i jasno. izvini ako sam te uvredio, jel ti isus dodje nesto?;P

pis end lav ivane:)

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

poenta je jasna - moram da se proserem:) kratko i jasno. izvini ako sam te uvredio, jel ti isus dodje nesto?;P

pis end lav ivane:)

ajm džizs lol!

znam da si morao da se prosereš, morao sam i ja da te ubodem prstom u oko :)

Link to comment
Share on other sites

ajm džizs lol!

znam da si morao da se prosereš, morao sam i ja da te ubodem prstom u oko :)

Hippy culture ftw :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Al' sam se naj'o covece, bash je bilo dobro, s tim sto je bilo i dosta luka, pa drugima nece biti bash tako veselo ;)

U drugim vestima, saldo kucanja jajima mi je nesto cudan ovoga puta, uvek zavrshim sa jajetom koje je razbijeno sa jedne strane a sa druge nije. Ako nista ocigledno cu da nadoknadim to sto kuvana jaja nisam jeo jedno sest meseci, od kad sam poslednji put bio na nekom putu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...