Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Iju kakvi istripovani snovi noćas (uključujući bežanje od bande u nekakvoj futurističko-fantazijskoj verziji kajbla, lol wat?), nikad više litar mleka pred spavanje.

kad smo vec kod snova

ja sam sanjao da sam jos 2 random lika uleto u skolu neku u kojoj se odigrava neko takmichenje u muzickom

i sad nas 3 pokusavamo da se usunjamo do nagrada i pokrademo ih

i ja sam uspem da uzmem trzalice za gitaru :D

i krenemo da bezimo i ne mozemo da nadjemo izlaz

i pocne da nas juri cudoviste iz wowa koji je ustvari cuvar skole

i onda sam se probudio :D

Link to comment
Share on other sites

kad smo vec kod snova

ja sam sanjao da sam jos 2 random lika uleto u skolu neku u kojoj se odigrava neko takmichenje u muzickom

i sad nas 3 pokusavamo da se usunjamo do nagrada i pokrademo ih

i ja sam uspem da uzmem trzalice za gitaru :D

i krenemo da bezimo i ne mozemo da nadjemo izlaz

i pocne da nas juri cudoviste iz wowa koji je ustvari cuvar skole

i onda sam se probudio :D

je-bo-te

Monkey business.

Link to comment
Share on other sites

nakanio sam se da sklopim komp od starih komponenti, sa planom da ga metnem pored tv-a pa da gledam serije na kauču, ko čovek. fali mi kućište i nekakav daljinski samo.

krsh.jpg

žice koje su prebačene preko harda služe umesto power dugmeta :)

Link to comment
Share on other sites

kako me smara kad se probudim, pa posle odredjenog vremena se izvuchem iz kreveta i onda se 45 minuta tresem ko prut zato shto nikako da mi jumpupuje cirkulacija dovoljno da bih se navikao na to da nisam vishe u krevetu :)

sad da zbrzam neki hus, pa onda malo raduckam, pa onda na redizajniranje mozga sa TI :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Kakve su bre ono prozivke za balasevica....lol emo gay...ne slušam ga (da ne bude zabune), ali nekad proveje neka njegova umotvorina.....(prajsles je "U disko Napredak u Čenti, ne prave se incidenti....")

Inače, pustili su mene i burazera u beogradskoj hronici juče na prvom...ne mogu da verujem! Toliko smo se nasrali da sam mislio da nema šanse da nas puste, ali ajvar...:)

Da Kole, "profesor" Moca je dospeo na nacionalnu televiziju...hehe

Inače, rhh mi ubija ionako krhko samopouzdanje, te ozbiljno razmišljam da se manem ćorava posla :( Moja ekipa uvek gubi, kad ja igram sa njima...Juče sam dobio više shotova u glavu od Jenne Jameson u svim filmovima zajedno:)

Bio na trčanju jutros, na spravama i sad na b(l)ow(l)ing, a posle, videćemo - neki girl pajama party bi mi baš legao:))))

A, vi, kakote?

@Ivane

Kakav je to android? Jel nameravaš da nam materijalizuješ Kranga i Šredera iz dimenzije X, pa da nam Rokstedi i Bibop jebu majku po ulicama?

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Inače, rhh mi ubija ionako krhko samopouzdanje, te ozbiljno razmišljam da se manem ćorava posla :( Moja ekipa uvek gubi, kad ja igram sa njima...Juče sam dobio više shotova u glavu od Jenne Jameson u svim filmovima zajedno:)

kad krene da te lupa taj flesh, samo se okrenesh na levo i pogledash u boleta i odmah ti bude lakshe :))))))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

provalio sam da varira kvalitet peciva od maxija do maxija. kod mene (a i kod tebe je to lol) npr. prave okej kukuruzne pogache i hleb sa susamom koji dodushe nije za sendviche al je mighty ukusan. naravno to sve pada u vodu kad mi je blizha killer pekara :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

unutrašnjost kompa, nemke

i nemoj da se tripuješ za rhh, nije presudilo to što je stija ušao umesto tebe nego što smo se organizovali, što smo igrali mape koje nam više leže i što je luka pwnovao jako. :)

Jel nema ta ploča power i reset tastere na sebi?

nema

nije ih imala nijedna ploča koju sam ikada imao?

mogao bih da palim komp tako što šrafcigerom spojim pinove na koje se kači power dugme na kućištu, ali ovako je lakše.

Link to comment
Share on other sites

ustao, glavobolja, kafa..

smorila me prica da za rucak nema punjenih paprika, nego neki rostilj :\

mislim necemo se lagati, rostilj je pwn anyway, ali bas sam se bio naostrio za punjene paprike :\

sad malo diabla uz kaficu, cisto da ne bude da zapostavljam moje likove ^_^

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Nego, ko će da ide do pekare kod killera, dobar je i ovaj Turčin gde je bila Jabuka. Samo mu je leb mnogo vazdušast, sjebeš pola bez leba :) al je odličan.

nisam mislio pekara kod killera nego killer pekara :) ona "zhika" sledetji red posle maxija, pored apoteke. sve im je mega sem bureka nekada. a taj tzv turchin nije turchin nego albanac si im video radnice :)) meni se tamo ne svidja nishta, suvishe mi socijalno izgleda i uvek su im rafovi prazni, kupio sam neke zemichke tamo nisu bile za kurac i precrtao sam to mesto.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ima dežurni Maksi u Goce Delčeva kod doma zdravlja, radi 24 sata svaki dan za praznike.

Inače pecivo u Maksiju je najgore pecivo ikad. Onaj leb kupuje samo ko mora, nije mi jasno kako uspeju da im bude bajat i tvrd ujutru (olol).

a jes sada ima u bataji :D ako nije ispred zgrade ne zanima me :D inace rade maxiji :D radi i pekara :D SVE RADI U BLOKU :D

e da upravo sam video vest da se trojka u basketu pomera na 6.75 koja smorina jbt..i reket ce biti kao u nba sada i to me smara :D

Edited by Kal1mero

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

E pa nove ploče imaju te tastere :)

Nego, ko će da ide do pekare kod killera, dobar je i ovaj Turčin gde je bila Jabuka. Samo mu je leb mnogo vazdušast, sjebeš pola bez leba :) al je odličan.

nema ni ova koju sad imam. preporučio si mi sranje ploču. fu!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...