Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

@Maude

Gde si uzeo da ne idem tvojim stopama!

(jel Simpo - novi model?)

jeste simpo, al vredi to je po meni najbolji model od onoga shto nije klasichan krevet nego na rasklapanje. realno simpo ima najkvalitetniju ponudu, malo jache cene i ovaj period chekanja .. al to je zato shto je prso pod naletom ove formaideale kompanije koji valjaju sranja. veruj mi istrazhivao sam sve 3 meseca .. a poshto chekam na novi krevet vetj 6 meseci jedan mesec gore dole jebiga.

btw model je euro, prekopirana italijanska linija (imam taj original italijanski koji se sad raspao) znachi nema razlike, odradili su ga identichno. imaju katalog na netu.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@G!!!

Hvala mnogo...

@Infernown

Cekaj bre, kad sam ja isao u skolu nije bilo teorije da ne prodje bez 6 casova, i to nije zavrsavalo pre pola 2 !

Nije ni vazno!

Ah, gimnazija, kako je to bilo super vreme....

Basket, skola, basket, skola, igrice, basket, igrice....

Moj savet - uzivaj koliko mozes....

@Maude

Gde si uzeo da ne idem tvojim stopama!

(jel Simpo - novi model?)

PS

Ovo podseca na one imbecilne reklame sa Pinka..."i na putovanja ga nosim"....:)

eh da mi je neko ovo rekao u prvoj godini... :)))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

boli vas kita kad možete da spavate na tim kupovnim krevetima. ja sam dušek od 210 cm morao da naručujem posebno, pa mi je onda stolar pravio krevet.

još jedna užasna stvar sa kupovnim krevetima je što su mahom pravljeni samo za spavanje. ako hoćeš da prcaš, raspašće se posle trećeg puta, a škripaće od početka.

ololo stolar

Link to comment
Share on other sites

sto volim kad napanjim ziku i skacem po gajbi, UF!!! sredio sam xbox, oci ce mi ispasti kad se vratim iz becha

livin fukken large ovih dana, samo jos da pocnem da se drogiram opet i sve je na mestu, ko nekad

sad kod ortaka da se ulipam, sutra pratim kuma na ekskurziju pa cemo se ulipati, u cetvrtak mi se ortak useljava na gajbu sa verenicom pa cemo se ulipati, i u petak idem pijan na voz. uffff

Edited by Govnotron

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@maud, 6 meseci cekas na euro ???? svasta zar nije maximalnih 3 meseca... bas tuga da im tako slabo ide, ona forma ideale nije ni za cigane

ne ne trebalo mi je 6 meseci da se smislim da je vreme da kupim :) a chekanje od momenta poruchivanje je 30 dana. meni je i to urnebesno mnogo .. mislim ko da je u pitanju avion jbt. pa realno je da im slabo ide, prsli su preko zbog manjka investicija (najvishe u vidu reklama), a kod nas su pukli zato shto kod nas je idalje cena > kvalitet uzansa ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

одлете балон са Славије, североисточно, у правцу Правног и даље, према Дунаву...

Београд је свет!

a to je bio taj balon ?:D haahahaha :D mi gledamo sa ortakove terase nesto veliko leti reko ako je neko u onom balonu za razgledanje grada najebo je /mrtav je il sl :D dilema otklonjena :D thanks again to super power drasko :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Pao ispit, jebem mu majku usranu, i taj prokleti musculus sternocleidomastoideus!

ne bih da ti stajem na ranu nakon palog ispita ali ono, kad to ne znash to kao da si rekao "e, ne znam ni de je grudna kost, ni kljuchnjacha, a ni sve delove temporalne kosti" ... ako nista drugo sad ga bar nikad vishe necesh zaboraviti =o)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...