Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ustao :)

slabo je nesto posecen ovaj pricajte, makar u odnosu na onaj prosli...

sad palim do grada sa ortakom, da on uzme poklon devojci, pa da ga odvucem na sajam zaposljavanja, pa onda kuci na pranje kose, ceo dan dote i malo konstruktivnih razgovora sa sestrom tipa "ili ces raditi matematiku za prijemni, ilicutidrobitikicmudrobilicomzakicmu" [:D]

a uvece na rodjendan \o/

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Chiz

Mislim na dvojicu likova koji se znaju , kao ortaci , ne kao moji ortaci omg xD

Ontopic:

Probudio se i provalio da sam zaboravio da unesem neke stvari sa terase ... 'bena kisha :(

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

samo napred zheezro

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

radio sam do 7 ujutro i josh nisam dovrshio zacrtano. Danas nema nista od bajsa, jer moram da ispostujem rokove a popodne necu nista raditi jer idem na neku reviju na Fashion Week-u

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ustao pre 7, bio u prevozu/po kishi 1h i 45min...sto volim kad sam psihichki premoren oko podne, sace padne dremka do recimo 16h i posle kao da imam josh jedan dan =oP

btw ovaj krukov smajli sa jednim zubom mi je tako urnebesno iz chista mira smeshan da mislim da stvarno treba da odmorim mozak malo =o)

Link to comment
Share on other sites

naspavao se kao medved na novom krevetu.. kakav sam ja kreten sto ga ne kupih pre 4-5 meseci... josh sam se budio 3 puta u toku noci kao sav naspavan i odmoran!

E, `de si kupio krevet? Planiram i ja da se bacim u trosak po istom pitanju, pa bi mi bila korisna svaka informacija!

Please! :)

odigrao josh jednu tekmu za odeljenje po pljusku nenormalnom, ali to me nije sprechilo da budem (opet) strelac [:D]

ruchao pilav + rotkvice + kupus salata

Kad si stigao da rucas u 1 sat?

Meni je sve pre 5 dorucak:)

ustao pre 7, bio u prevozu/po kishi 1h i 45min...sto volim kad sam psihichki premoren oko podne, sace padne dremka do recimo 16h i posle kao da imam josh jedan dan =oP

btw ovaj krukov smajli sa jednim zubom mi je tako urnebesno iz chista mira smeshan da mislim da stvarno treba da odmorim mozak malo =o)

Gde si `iso?

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

naspavao se kao medved na novom krevetu.. kakav sam ja kreten sto ga ne kupih pre 4-5 meseci... josh sam se budio 3 puta u toku noci kao sav naspavan i odmoran!

sisaj ga meni josh nije stigo :( jebem ti isporuku od 35 dana ko da prave spejs shatl.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

E, `de si kupio krevet? Planiram i ja da se bacim u trosak po istom pitanju, pa bi mi bila korisna svaka informacija!

Please! :)

nema tu nekog izbora ako neces francuski... klik-klak sam uzeo u simpu, fiona je model... ono sto je bzvz je sto su standardni materijali totalno bzvz i ruzni, a za ove moderne se ceka od dva meseca do 3... ja sam srecom nashao u novom sadu neku varijantu koja mi odgovara pa sam keshnuo i odmah doneo krevet... inahce sam se razmishljao da kupim extra dushek i samo na njemu spavam..

kakvo nevreme napolju btw....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

sisaj ga meni josh nije stigo :( jebem ti isporuku od 35 dana ko da prave spejs shatl.

znaci nije bilo teorije da toliko cekam koliko sam neispavan i svaka me koschica bolela, vec sam obilazio sve prodajne salone i na kraju nasao .... znachi ljudi koje blazenstvo, nisam ovako dobro spavao godinama...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

одлете балон са Славије, североисточно, у правцу Правног и даље, према Дунаву...

Београд је свет!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

@G!!!

Hvala mnogo...

@Infernown

Cekaj bre, kad sam ja isao u skolu nije bilo teorije da ne prodje bez 6 casova, i to nije zavrsavalo pre pola 2 !

Nije ni vazno!

Ah, gimnazija, kako je to bilo super vreme....

Basket, skola, basket, skola, igrice, basket, igrice....

Moj savet - uzivaj koliko mozes....

@Maude

Gde si uzeo da ne idem tvojim stopama!

(jel Simpo - novi model?)

PS

Ovo podseca na one imbecilne reklame sa Pinka..."i na putovanja ga nosim"....:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...