Jump to content

Umro Ljubco Lazareski aka Miki Nosonja


Recommended Posts

Glumac Ljubčo Lazareski preminuo na snimanju

Nedelja, 13. april 2008. 15:42

Glumac Ljubčo Lazareski preminuo je u Beogradu tokom snimanja epizode serije "Vratiće se rode", prenosi agencija Beta.

Lazareski je preminuo oko 11.30, od posledica srčanog udara, u centru Beograda gde se snimala jedna od epizoda serije.

On je u seriji glumio Mikija Nosonju.

(Beta)

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

Pokusavam da se setim ko je i nema sanse....google nema sliku -.- jbt

opet je sranje

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ejjj pa to je onaj lik , mafijas, za koga kao dule radi...nbt

http://www.youtube.com/watch?v=ldBw5rjthcE od 1:00

;(

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

realno i izgledao je tako nekako + nije bio bas savrsen glumac, ali je meni opet bio do jaja zbog svoje uloge ... :(

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

uz svo duzhno poshtovanje prema preminulima, ako zhelim da vidim ko je umro pogledacu chitulje u novinama. zar ne bi mogao da se napravi jedan topik gde se ovakve vesti mogu kachiti?

+1

cry me a river...

dosta vise licemerstva... realno koga boli paja sto je lik umro...

99.9% ljudi je reklo "rip" i posle toga otislo na topic vicevi i nasmejalo se iz dna dushe...

u zivotu nisam postovao na ovakvim topicima i stvarno mislim daj e glupost uopste stvarati ovakve topice

slobodno me hejtujte... znate da sam u pravu...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

+1

cry me a river...

dosta vise licemerstva... realno koga boli paja sto je lik umro...

99.9% ljudi je reklo "rip" i posle toga otislo na topic vicevi i nasmejalo se iz dna dushe...

u zivotu nisam postovao na ovakvim topicima i stvarno mislim daj e glupost uopste stvarati ovakve topice

slobodno me hejtujte... znate da sam u pravu...

naravno da nisi u pravu. ako nishta drugo, postoje ljudi koji ga poshtuju zbog glumachkog umeca. poenta priche je da postoji prikladno mesto za sve, a to po meni nije usred diskusija o Uwe Bollu i rapidshare kolekcija Marvelovih stripova.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...