Jump to content

Transferi


dULEYM4N

Recommended Posts

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gennaro_gattuso_afpV.jpg

KAKO piše Le Repubblica, nogometni klub Milan je primoran započeti novo razdoblje svoje povijesti. Sadašnja generacija je ostala bez snage i bez pravih rezultata.

Nakon poraza u Torinu kod Juventusa 3:2 sve se daljim čini četvrto mjesto na ljestvici koje vodi u Ligu prvaka, makar Fiorentina, trenutačno četvrta momčad prvenstva, također nije osvojila bod u ovom kolu, pa je razlika ostala ista.

No, La Repubblica ne govori samo o rezultatima, već o prodaji igrača koji je bio jedan od najjačih sinonima Milana novijeg doba. Odlazak Gennara Gattusa je neminovan, pogotovo jer je i sam vezni igrač najavio još ranije odlazak sa San Sira.

Velika Gattusova želja je da karijeru završi u Rangersima, na istom mjestu gdje je igrao prije točno deset godina. No, prije toga će gotovo sigurno još nekoliko sezona odigrati na visokoj razini, u uglednom europskom klubu.

Popis onih koji žele Gattusa je velik - za njega se raspituju u Bayernu te mnogi engleski klubovi: oba Manchestera, Tottenham, Newcastle.

bojankrkic_barcelonaschalke600afp.jpg

IAKO ima tek 17 godina, Barcelona je već ponudila petogodišnji, 1.5 milijuna eura vrijedan ugovor Španjolcu srpskih korijena Bojanu Krkiću, koji bi ovaj trebao potpisati kada napuni 18 godina, 28. kolovoza ove godine.

Međutim, tu činjenicu iskoristila je Chelsea Romana Abramoviča koja je danas ponudila Krkiću čak 2.5 milijuna eura po sezoni, ukoliko na ljeto dođe na Stamford Bridge.

Španjolski El Mundo Deportivo piše kako je Krkić vrlo polaskan ponudom, ali da treba još promisliti narednih dana.

RyanGiggsManchesterUnitedMiddlboroughAFP22V.jpg

PREMA pisanju The Peoplea velški veteran Ryan Giggs mogao bi na kraju sezone nakon 18 godina u dresu crvenih vragova prijeći u Sunderland.

Naime, na kraju sezone Giggsu ističe ugovor, a i u posljednje vrijeme na piku je navijača, koji smatraju da ga Ferguson ne treba forsirati u prvoj momčadi.

Navijači Manchestera javno su izrazili svoje nezadovoljstvo posljednjim nastupima Velšanina, kao i činjenicu da je ostario te da više nije spreman za prvoligaški nogomet.

Navijački istupi rastužili su Giggsa, koji je duboko povrijeđen njihovim postupkom, pa unatoč činjenici da je prije nekoliko mjeseci bio uvjeren kako će potpisati novi ugovor sa Manchesterom, razmišlja o odlasku.

Dodajmo kako ga je prema pisanju engleskih medija u Sunderland zvao, upravo njegov bivši suigrač Roy Keane.

Link to comment
Share on other sites

Bayern Munich have hinted they have put Arsenal midfielder Mathieu Flamini top of their summer shopping list.

Flamini_756956.jpg

The Gunners are desperate to retain the French ace, but, as yet, the 24-year-old has not penned a contract extension.

With Bayern able to land Flamini for free for the start of next season, managing director Uli Hoeness is tempted by the prospect of keeping the club's cheque book away from Arsenal.

Hoeness has confirmed the Bundesliga giants are keen to bolster their midfield, but fell short in naming who the club's summer target is.

"I want to sign another star player for our midfield," said Hoeness.

"We are already in the process of recruiting a high-calibre individual.

"We don't always need to spend millions."

Link to comment
Share on other sites

DanielGuizaMallorcaAFP33V.jpg

PREMA pisanju talijanskih medija trener Rome Luciano Spaletti shvatio je da mu za sljedeću sezonu uz Francesca Tottija i Mirka Vučinića treba još jedan visoko kvalitetan napadač, a kao idealnu kupovinu vidi upravo španjolskog napadača Daniela Gonzáleza Güizu.

Podsjetimo, Guiza je prošle sezone vrlo dobro igrao u dresu Getafea, zabivši u 25 ligaških utakmice 11 golova. Na ljeto, Guiza je prešao za pet milijuna eura u Mallorcu, gdje ove sezone postaje jedan od najcjenjenijih napadača Primere.

U 31 utakmicu ovosezonske prve španjolske lige Guiza je zabio čak 18 golova, dodavši još dva u Kupu kralja., zbog čega je na Transfermarktu procijenjen na nekih deset milijuna eura.

Ernesto Bronzetti, talijanski menadžer rekao je kako je Roma spremna ponuditi petnaestak milijuna eura, što smatra ponudom koju Mallorca ne može odbiti. No, problem je navodno, u Guizi koji je početkom ove godine, nakon što mu se rodilo prvo dijete, rekao kako za sada ne namjerava napustiti Španjolsku.

Ipak Bronzetti je uvjeren kako će ga izdašna ponuda Rome ponukati na razmišljanje. To je ipak, smatra Bronzetti, ponuda koja se ne odbija.

davidvillaracingvalafpv.jpg

REPREZENTATIVNI napadač Španjolske i Valencije David Villa jasno je dao do znanja da bi želio napustiti svoj klub ovog ljeta i zaputiti se u London.

Nogometni portal Goal.com piše da je Villa na meti engleskih velikana poput Chelseaja i Liverpoola, ali da bi on najradije želio u Arsenal.

Villa je u tri sezone provedene u Valenciji zabio ukupno 63 gola a i ove sezone jedan je od nakonstantnijih dijelova momčadi Ronalda Koemana.

"Dosta gledam utakmice Premiershipa i momčad koja me najviše privlači definitivno je Arsenal. Igraju briljantnu igru kratkih dodira, brzih pasova i munjevitih kontranapada i mislim da bi takav sistem meni najbolje odgovarao. Mislim da sam predodređen za uspjeh u Engleskoj, ali naravno zasada sve ostaje samo na razgovoru. Predsjednik Valencije od dolaska mi je govorio da me neće prodati do ljeta 2008. godine. Ako ponuda dođe, želim se okušati u Engleskoj", rekao je Villa i tako praktički pozvao pozivnicu Arseneu Wengeru da ga kupi.

Ukoliko ne uspje prijeći u Arsenal ovoga ljeta, Villina druga opcija bio bi Liverpool, gdje bi mogao zaigrati s reprezentativnim kolegom Fernandom Torresom.

"Izvrsno je igrati uz bok Fernanda. Super se slažemo međusobno i razumijemo na terenu."

Prema pisanju engleskih medija Villa bi mogao koštati i do 30 milijuna eura.

Link to comment
Share on other sites

Manchester United je spreman na leto da potrosi 55mil. € na mlade talente:

JoaoMoutinhoSporting205.jpg

22mil. € - Joao Moutinho

veloso.jpg

18mil. € - Miguel Veloso

WilsonPalacios_468x366.jpg

9mil. € - Wilson Palacios

t1185912674.jpg

6mil. € - Luis Antonio Valencia

Portsmouth are prepared to break their transfer record to sign Porto striker Lisandro Lopes for £12m

lisandro.jpg

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

shta rekoshe, ne uklapa nam se u koncepciju ili je bilo da imamo previshe igracha na toj poziciji ? [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

au sto taj veloso tolko kosta, drvo najobichnije..

dok s druge strane moutinho objasnjava..

a ibru bi za te pare odma prodo ne bi trepno..nikad ne znash dal ce mu sezona biti nervozna i sjebana ili dojaja..70m je dovoljno da se odreknes preuzimanja rizika

za te pare kupish benzemu+kvarezmu/onolevokriloizseviljeneznamkakosezove:) i pevash..

Link to comment
Share on other sites

Amauri prashi, vredi toliko

@mendzi: Zato su za Salasa dali milku lagano :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa njemu ne trebaju, novom treneru ce zatrebati [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

citao i ja u Mozzartu, nece Sedorf da mu da desetku :)

mada Anceloti sad prica kako mu ne trebaju ni Ronaldinjo, ni Sevcenko...

Sedorf ide u Valensiju... tako sam citao negde!

a ranije jos, kad je ronaldinjo kidao,

sedorf je rekao da bi voleo da ronaldinjo dodje u milan

i da ce mu vrlo rado ustupiti broj 10 :)

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...