Jump to content

Transferi


dULEYM4N

Recommended Posts

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nikola Šarić iz Herfolgea u Liverpul!

Nikola Šarić, talentovani srpski fudbaler koji je 1991. godine rođen u Sarajevu, prešao je u Liverpul iz danskog drugoligaša Herfolgea!

Zanimljivo je da transfer nije obavljen posredstvom menadžera, već je šef struke "crvenih" Rafa Benitez lično zvao sportskog direktora danskog kluba, kako bi izašao kao pobednik iz trke sa Barselonom.

"Kada mi se čovek predstavio kao 'Rafa, mislim Rafa Benitez iz Liverpula', mislio sam da se neko šali sa mnom", rekao je sportski direktor Herfolgea Per Rud.

Nije objavljeno koliko je Liverpul platio na ime obeštećenja za najboljeg omladinskog fudbalera Danske za 2007. godinu i standardnog reprezentativca te zemlje ispod 18 godina.

"Ovo je za mene jedinstvena prilika. Treniraću sa velikim imenima, a razvijaću se igrama za rezervni sastav Liverpula", rekao je Šarić.

Njegov zemljak Danijel Ager pre dve godine je stigao na Enfild iz Brondbija, trenutno ima 23 godine i smatra se za jednog od najboljih mladih centarhalfova kontinenta.

"Najradije bih igrao za Dansku"

Šarić je zimus, u intervjuu za bosansko-hercegovački sajt "BH talenti", rekao da bi kao senior najradije nastupao za reprezentaciju Danske, pošto tamo živi od malena.

"Ovde sam počeo da igram fudbal. Za 'A' tim Danske nikada do sada nije igrao fudbaler stranog porekla, tako da bih ja voleo da probijem led i budem prvi. Ako me ne budu hteli zato što nisam pravi Danac, rado bih igrao za Bosnu i Hercegovinu".

Na pitanje da li se oseća Dancem, Bosancem ili Srbinom, Šarić je odgovorio da je sve to pomalo.

"Kada sam u Danskoj, osećam se Dancem, ali kada dođem dole i sretnem se sa svima, osećam da pripadam i tamo, znači 50:50. Otac mi je Srbin, majka Hrvatica i oboje su veliki jugonostalgičari. Uvek su mi pričali da tamo žive najbolji ljudi svih vera i da nije važno ko je ko, već da postoje samo dobri i loši. I ja se onda osećam bivšim Jugoslovenom", otkriva Šarić.

Dakle, još uvek ima prostora da momak zaigra za Srbiju. Ako je dovoljno dobar Liverpulu i Benitezu, zašto ne bi bio nama?

Link to comment
Share on other sites

Ben Arfa ipak u Marseju za 8.7miliona funti.

Zo u Mancester Sitiju za 19miliona funti.

Isakson u PSV-u.

Domenek najverovatnije ostaje selektor Francuske :D mozda i imamo sanse da se kvalifikujemo za svetsko prvenstvo.

u mirin brah?

u mad? come at me bro!

Link to comment
Share on other sites

premier league transferi

http://www.sportinglife.com/football/transfer_centre/

ovde su svi 100% tacni ovi sa strane jer tu izlaze tek kada je to ofishl njuz a ovo u sredini su vam te glasine ali probrane sa dobrih izvora ne tipa "The Sun" ili "Daily Star"

To je moj doprinos uz kao sto kaze Sinister BBC :)

REDS CLINCH DOSSENA DEAL

Liverpool have completed the signing of Italian full-back Andrea Dossena from Udinese.

The left-back had been expected to make the move to Anfield for some time and he's now penned a four-year deal.

Dossena, 26, replaces Norwegian John Arne Riise who left for Roma earlier this summer and joins for an undisclosed fee thought to be around Ј7million.

He has been capped once by Italy, in a friendly last year.

Edited by arct!c
Link to comment
Share on other sites

kako je do jaja kad nam kapiten ode u francusku drugu ligu.Mnogo smo jaki,zaista.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kazu 4 miliona eura, sad dal je to stvarno toliko, ne verujem

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

"nemoj samo da prenosis ono sto si procitao na b92, blic..."

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...