Jump to content

Transferi


dULEYM4N

Recommended Posts

BARRY FEE AGREED - REPORT

Liverpool and Aston Villa have finally agreed a fee for the transfer of Gareth Barry, according to the website of the Daily Mail.

It is reported the clubs have settled on a price of �17.5million plus Reds full-back Steve Finnan moving to Villa Park.

According to the Mail, although Liverpool do need to sell to buy Barry, they have offers on the table for both Jermaine Pennant and Yossi Benayoun while they are hopeful of selling Andriy Voronin, Alvaro Arbeloa and Xabi Alonso.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gruja has the point, Babel, Kuyt, Torres, Keane, Ngog.Sve napadaci u Liverpool-u, ali Rafa je na predstavljanju Robijevom rekao da ce Kean sigurno biti partner Torres-u u prvom timu, tako da zamisljam Kuyt-a i Babel-a na krilnim pozicijama, Keana iza Torres-a, a Gerrarda i Mascherana na sredini ili tako nesto :D

Sto se tice Arsenala i Chelsea, retko kada to kazem ali Ferguson je bio u pravu kada je rekao da ta dva tima nece uopste predstavljati kandidate za Premiership sledece godine.Nekako mi oba kluba deluju konfuzno ovog leta...

moje misljenje.

bespotrebno dovodjenje kina. mislim da liverpul nema potrebu da ulaze u napad. vec da je odbrana mesto gde su oni slabi.

a ovo za ars i che. ej.. polako, gde zuris? :D

Bring It

Link to comment
Share on other sites

moje misljenje.

bespotrebno dovodjenje kina. mislim da liverpul nema potrebu da ulaze u napad. vec da je odbrana mesto gde su oni slabi.

a ovo za ars i che. ej.. polako, gde zuris? :D

:D

Ma kakav napad? Pa pool ima pun djavo napadaca sada dosao ovaj "uber talenat" iz mursije, znaci Agger taj mali ne znam ime :D Skrtel Carragher Dossena Degen Finnan ARbeloa...Odbrana je sasvim super sredina najvise skripi mada ne znam kako ce taj Barry to popraviti ali ajde ... :)

Link to comment
Share on other sites

kada sam video da se arsenal zanimao za berija uplasio sam se ali sva sreca uzo ga lpul..

ako se skolari snadje (u sta sumnjam, nikad ligu nije igrao) celzi ce poklati sve zivo..mancester ako doceka da vejn runi odigra samo 70 odsto mogucnosti uzece titulu sigurno..samo da trci tevke pored njega i kr.ron nek igra preko kurca i to je to..ipak imaju nemanju i rija u odbrani..

videcemo jos traje prelazni rok

p.s. aj da se otvori jedan Barclays Premier League topic..ovde su svi otrovani, i to pratimo najvise zasluzuje das e posebno raspravlja na tom topiku:)

Link to comment
Share on other sites

kada sam video da se arsenal zanimao za berija uplasio sam se ali sva sreca uzo ga lpul..

ako se skolari snadje (u sta sumnjam, nikad ligu nije igrao) celzi ce poklati sve zivo..mancester ako doceka da vejn runi odigra samo 70 odsto mogucnosti uzece titulu sigurno..samo da trci tevke pored njega i kr.ron nek igra preko kurca i to je to..ipak imaju nemanju i rija u odbrani..

videcemo jos traje prelazni rok

p.s. aj da se otvori jedan Barclays Premier League topic..ovde su svi otrovani, i to pratimo najvise zasluzuje das e posebno raspravlja na tom topiku:)

Dzabe se radujes.Liverpool nije uspeo da do deadline-a ispuni uslove Ville, i Gareth Barry hvala bogu, ostaje sigurno u Aston Villi.Sada mogu da istrose tih 15M funti na nesto bolje, i po mogucstvu mladje i perspektivnije.

http://www.sportinglife.com/football/transfer_centre/

Arsenal je upravo kupio Amaury Bischoff-a iz Werdera.

http://www.sportinglife.com/football/transfer_centre/

Ben Haim potpisao za City, dok je Arshavin na jedno 10 cm od Totenhema sudeci po danasnjim vestima...

Edited by ArktickiMajmun
Link to comment
Share on other sites

dobro, tu su Woodgate, Dawson, Kaboul, solidna je to odbrana

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Woodgate je tu tek od prosle polusezone,realno skripali su samo tako,smesan je meni Dawson.Ali ono sto zaboravljamo kod Totenhema da imaju jebenu trenerchinu,tako da mislim da imamo novog potencijalnog kandidata za titulu,realno,oni samo to imaju da igraju.

A realno ako je nesto smesno Liverpulu to je odbrana.Mislim koji crni Degen,Arbeloa i kompanija :) Jedini tu valja Ager i dao bih jos prelaznu ocenu Karageru zato sto mi je toliko smesan koliko je drvo ali je borben za sve pare.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

totenhem definitivno ulazi u borbu za lsh!

imaju strasan tim, odlicnog trenera i realno kao sto ste rekli, malo slabiju odbranu.

ali vezni red.... IJAO!

ocekuje nas izuzetno zanimljivo prvenstvor, gde ce se sigurno 5-6 timova boriti za lsh..

opet ocekujem man-celzi za ligu, arsenal, liverpul, totenhem za to 4. mesto :)

Link to comment
Share on other sites

pa otvorite, ja ću da ga turim u sticky da nam bude pri vrhu [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jeste smesno a da bi doveli nove odbrambene neko treba da kupi ove stare, po pristojnoj ceni...

Zaboravio si Skrtela, po formi bolji je od Karagera bio prosle sezone...tj. polusezone...

Tu je i stari Hipija dobar za meceve sa Stoukom i WBA :D

E da,Skrtel,nije losh,on je nekako mladja verzija Karagera,tako da ima i on prelaznu ocenu od mene,prosto mi nije jasno kako Wenger ne ubode nekog Skrtela vec Senderosa :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...