Jump to content

Recommended Posts

Zanima me koji je proces kad ja odem da se prijavim za civilnu. Da li postoji sansa i koliko velika da me posalju u rov sa puskom iako im lepo na intervjuu kazem da ne verujem u oruzje, da u zivotu nisam drzo u ruci i da nameravam da polazem ispite dok sluzim civilnu. Takodje, radim na tome da sam sebi nadjem gde bih shljakao, pa me isto zanima da li mogu da mi odbiju taj posao sto ja nadjem i posalju me da brisem guze starim ljudima u bolnici.

Aj ko ima iskustva sa ovim koji savet please.

Hvala unapred.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mogu da te poshalju gde god oni hoce osim ako nemash vezu. Generalno skoro niko ko je izjavio da zeli civilno nije otishao redovno da sluzi tako da sa te strane nemoj da se brinesh.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

upravo ides do suda izvadis potvrdu da nisi osudjivan i to je to civilno si :D a sad ako mislis sebi da nadjes mesto gde ces sluziti to ce da ide tesko jedino ako imas vezu u odeljku za civilno sluzenje i naravno mora da bude drzavno preduzece :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Trebaju ti uverenja da nisi osudjivan i da ne posedujes oruzje.Cimaju te na vishe mesta da ides.Ceo proces traje oko meces dana i na kraju odes i vidis sta si dobio.To sto ti napishes u formularu i sto kazes liku gde bi zeleo da ides,to kurcu ne vredi...oni to rade randomaticno.Mater im,bar da gledaju gde ko zivi pa da im daju obliznje ustanove.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

I po zakonu, ne mozes da radis tj. ne mozes da budes prijavljen dok si u vojsci!

Mada, moj rodjeni brat ide u civilnu i prijavljen je i niko ga nista ne pita:)))

Ocigledno ne postoji evidencija u vojsci, tako da, ako nadjes posao, moze sve!

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

U vecini slucajeva te salju blizu.

Ma kakav te rov nasao, pa ako budes sluzio civilno, nema sta da se brines, a mozes i bez oruzja normalno 6-mesecno odsluzenje u kasarni.

ehh, kad bi i moj rodjeni brat isao u vojsku, 'de bi mi bio kraj.... :))

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

kako sam se ja obradovao kad je vuduu stigao poziv za vojsku, kazem ja toooooooo 3 meseca bez njega u kuci, a on meni "kakvi 3, 6 meseci", znaci duplo uzivanje, i pokvari mi raspolozenje kad je rekao da ce uzeti potvrdu da je student i odlaganje :(

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Zanima me koji je proces kad ja odem da se prijavim za civilnu. Da li postoji sansa i koliko velika da me posalju u rov sa puskom iako im lepo na intervjuu kazem da ne verujem u oruzje, da u zivotu nisam drzo u ruci i da nameravam da polazem ispite dok sluzim civilnu. Takodje, radim na tome da sam sebi nadjem gde bih shljakao, pa me isto zanima da li mogu da mi odbiju taj posao sto ja nadjem i posalju me da brisem guze starim ljudima u bolnici.

Aj ko ima iskustva sa ovim koji savet please.

Hvala unapred.

ne biras ti ni u jednom trenutku gde te salju vec te oni salju tamo gde im fali, dakle ne samo da mogu nego te niko ni ne pita.

naravno ako kao sto neko rece imas vezu ti se mozes sa nekim dogovoriti da te posalju negde ... ali to je vec druga prica i ni u toj varijanti ne biras bas sve

Link to comment
Share on other sites

samo treba da napises "prigovor savesti", i to kao obrazlosis tim nekim razlozima sto si ti naveo, hejt oruzje, i slicno.

ako nisi osudjivan, i imas sve papire (oni ce ti kazu tacno koje, ali generalno je napisano vec koji su ovde na threadu), sluzis civilno.

a moze da se sredi gde ces da sluzis, samo ako znas nekog budzu u firmi/instituciji koja uzima civile, kazes mu da urgira za tebe i tjao :]

iz iskustva ;]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...