Jump to content

Tiba


Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neo, koristeci npr. Haris-Benedikt jednachinu tebi bi uz podrazumevanje normalnog funkcionisanja metabolizma trebalo ~2840 kcal za puko odrzavanje tvoje mase. Ono shto si naveo da cesh se sastaviti da pojedesh danas, ako ima 2000 - dobro je. Tako da ti jedesh ispod svojih potreba, shto za posledicu ima dodatno usporavanje metabolizma, kako bi tvoje telo prezivelo na manjku kalorija koje mu pruzash. Pritom radish i imash obaveze oko faksa, shto potencijalno moze samo da podigne energetske zahteve.

Nije me mrzelo, da pogledam recimo po josh jednoj metodi, i tu sam imao priblizni rezultat od ~3000 kcal. Da ne govorimo o tome da ako ti zaista imash tako brz metabolizam ta cifra moze samo da ide navishe.

Mozemo dalje da proveravamo po josh jednachina, ali ne verujem da ce biti nekog veceg odstupanja od tih rezultata.

Tako da ono, nije mi iskustvo loshe. [:)] Kad se podvuche crta - ne jedesh dovoljno.

I boli me bash kurac shta tje neko da misli o meni. Meni je lepo, i ako nemam kondicije da pretrchim 100 metara.

Lepo vama, lepo nama! :)

E da, smatram da one Vudijeve domacice, virshle i hleb nema potrebe dodatno komentarisati... ne kapiram shto imash trip da jedesh djubre i nabijash mast koju cesh verovatno proklinjati za koju godinu.

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

E da, smatram da one Vudijeve domacice, virshle i hleb nema potrebe dodatno komentarisati... ne kapiram shto imash trip da jedesh djubre i nabijash mast koju cesh verovatno proklinjati za koju godinu.

A poenta tvog zdravog jedenja i bildovanja je koja tačno? Tj. zašto sve to radiš?

Obustavljam dalje postovanje na forumu za danas, nekog ću oterati u pičku materinu pa će mi posle biti žao.

Link to comment
Share on other sites

wulfi, oces meni pomoci??

ja moram da smrsam posto imam visok holesterol :/

:)))

Ne. Mojne da se ljutish, znash da nisam drkosh, ali stvarno nemam vishe vremena ni za sebe, a kamoli da se i dalje zajebavam sa neozbiljnim ljudima koji krecu u teretanu "od ponedeljka". Mogu eventualno da se iscimam da ti izvuchem neke tekstove koji se tichu ishrane, a koji bi te uputili na pravu stranu i u eventualno da svratim do teretane ako budesh vezbao negde u kraju chisto da ti pokazem kako se bezbedno izvodi chuchanj/bench/mrtvo.

Ukratko, ne dolazi u obzir da ti glumim gurua. Ako si u fazonu da ti je to neka self-improvement akcija za mesece maj-jun, zaobidji me. Ako si spreman da krenesh da vezbash i jedesh pravilno i da tako radish do kraja zivota, tu sam koliko mogu da budem, u protivnom zajebi.

A poenta tvog zdravog jedenja i bildovanja je koja tačno? Tj. zašto sve to radiš?

Obustavljam dalje postovanje na forumu za danas, nekog ću oterati u pičku materinu pa će mi posle biti žao.

Brate Vudi, y u angry? :( Jednostavno, slushao sam tu brzi metabolizam prichu milion puta, ta pricha ne stoji iz razloga koji su na npr. Neu, ochigledni. I ti tom problemu prilazish na skroz pogreshan nachin. 'Tis all. :) Ono, ako si od mene stekao utisak da te ja neshto napushavam, veruj da mi to nije bila namera. U principu me boli kurac bash shta ljudi rade sa sobom, to shto tebi skrecem paznju na neshto gde mislim da strashno greshish, treba da shvatish kao znak naklonosti, a ne neprijateljstva. :*

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Soreh mait, nešto sam nadrkan danas, nagomilane frustracije + sam se uvatio da pričam o stvarima zbog kojih imam komplekse. Not good at all.

Znaš da te ja visoko cenim i poštujem iako još uvek igraš potezne rpg-ove kao da je prošli vek.

Link to comment
Share on other sites

200grama tune/5jaja (mrtva tuna :/ ), 3 banane/200grama jagoda, 200g cevapa/350g pilece belo/300g krompira, mleko plazma+banana i cekaju se 2 obroka posle treninga !!! ako neko hoce da parkouruje sajam \o/

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

sa neozbiljnim ljudima koji krecu u teretanu "od ponedeljka".

[roflmao]

Ja imam jedno 2-3 takva druga koji svakog meseca krecu, onda uplati teros, nazovu mene, iscede me jedno 2-3 sata dok im ja objasnim sve, onda idu nedelju dana i posle tih nedelju dana kazu zajebi, i vrate se pivu :D

Link to comment
Share on other sites

200grama tune/5jaja (mrtva tuna :/ ), 3 banane/200grama jagoda, 200g cevapa/350g pilece belo/300g krompira, mleko plazma+banana i cekaju se 2 obroka posle treninga !!! ako neko hoce da parkouruje sajam \o/

Daj mi pare, i jescu to

BRACE URSELF

donotwant1ma1.jpg

Faca (kao i obicno, je ispala retardirano, a nisam se obrijao pa izgledam ko vehabija)

donotwant2zw1.jpg

I naravno kao tr00 bilder, moraju da se pokazu "ledja"

Dosta od mog poziranja.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Soreh mait, nešto sam nadrkan danas, nagomilane frustracije + sam se uvatio da pričam o stvarima zbog kojih imam komplekse. Not good at all.

Znaš da te ja visoko cenim i poštujem iako još uvek igraš potezne rpg-ove kao da je prošli vek.

Kompleksi = awesome!!! Shta god da te motivishe! [:D]

Wulfi, danas jedem manje iz prostog razloga sto sam se juce prevrnuo na rostilju :)

(~1kg mesa + pola gajbe pive)

Zipa 'vamo:

Priblizne vrednosti, ne merim sve na kuhinjskoj vaZi lul:

1. 150g piletine, 50g krompira, 50g musli, 30g dekstroze, pola merice proteina od 23g,

2. 150g piletine preliveno maslinovim uljem, 75g krompira, seckani krastavac, 2 rotkvice, rendana cvekla i celer, pomorandza

3. 150g piletine preliveno maslinovim uljem, 75g krompira, seckan krastavac, 2 rotkvice, rendana cvekla i celer, pomorandza + 30g chokolade koju mi je dala sekretarica u znak izvinjenja zato shto sam ja debilchina krenuo da se drkam na nju jer mi je zguzvala prijatelja papirica sa kojim drugujem vec par nedelja :( Moram ga sutra dostojno sahraniti. :salute:

4. chokoladica 20g + 200g treshnji

+ josh dva obroka ce biti vecheras

5. 200g barenog oslica prelivenog tartar sosom i majonezom, 100g pirincha, paradajz

6. 200g barenog oslica prelivenog tartar sosom i majonezom, 100g pirincha, paradajz

+

7. 2-3 deci mleka sa 3-4 kapsule ribljeg ulja i pola merice proteina.

Ne vezbam danas, inache bi tu bio josh i pws sa svojih ne manje od 400 kalorija.

Elem, poenta ovog gore nije u ZOMG VIDITE SHTA JEDEM!1!!, niti u tome da cu pojesti vishe od tebe vec u tome da se od svega gore navedenog sutra verovatno necu probuditi ni gram tezi. Zato shto to jednostavno nije dovoljno. Kao shto ni to shto ti jedesh nije dovoljno. Tvoje/Vudijevo/chijagod poimanje onoga shto je mnogo za pojesti nije i realna predstava. I nije dovoljno jedan dan ubiti se sa kilo mesa*, a posle 5 dana jesti ispod svojih potreba i misliti kako te priroda proklela ultra-brzim metabolizmom. :)

*taj dan kad si pojeo kilo mesa (bogatog proteinima) verovatno nisi jeo mnogo shta drugo, i bez obzira na to kakav si utisak imao o sitosti, shanse su da si i taj dan potroshio vishe energije nego shto si uneo. Ne bih se previshe udubljivao u prichu (debil sam shto bilo shta postujem, al' isprovocirao me ovaj Vudi :D), ali ako te interesuje izguglaj "thermic effect of food".

Stvar je u sushtini zaista prosta. Ni ti, ni Vudi, ni ja nismo prelepe, jedinstvene pahuljice koje treba prouchavati zbog njihovih neverovatnih metabolizama, vec najobichniiji ektomorfi kakvih je u svetu milijarda ili dve. :) Probaj da unosish kalorija vishe nego shto to zahteva tvoj bazalni metabolizam, probaj da razumno (yeah right, fat chance) vezbash u teretani bar tri puta nedeljno, probaj da nocu spavash bar shest sati + josh sat-dva u toku dana i najvaznije, probaj da tako zivish mesec dana i bice ti jasno da si itekako sposoban da nabacish masu. Ali to se nece desiti, amirite? :)

Daj mi pare, i jescu to

Bila mi legitimna zamerka da nije doshla od tebe. :) Nemoj se raspitivati gde ima da se pazari precenjeni nigger-wear, vec sa tim parama proshetaj po pijaci i vidi ko od seljaka moze da ti zavrshi jeftinu piletinu. Sredi prioritete.

ok wule, postujem

Kul, kad budesh bio apsolutno siguran da nisi jedan od ortaka iz Longlijeve priche, javi se. Ja bih to zapravo vishe voleo od alternative. ;)

Also, cocks.

Also, ur all niggers lol!

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Gde je tu meso OMG??

U grasku, kuvano, mada nije imalo nesto preterano :)

@Wulfgar

nisam nista od odece kupio godinu dana, a ono sam se raspitivao, jer sam video jednu stvar sto mi se dopala. I kao sto sam rekao, kupujem odecu iskljucivo na buvljaku, sem patika, koje obicno nosim po 2-3 godine dana. Sve pare sto dobijem, trosim na hranu, teretanu I net , da bi mogao da se druzim sa takvima kao sto si ti <3 nigger love

Edited by Nikita

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...