Jump to content

Tiba


Recommended Posts

Well, it worked for me.

Gledaj, kad imaš brz metabolizam a nemaš fizičkih aktivnosti, možeš jesti vola dnevno i nećeš se ugojiti. Mora nešto u telu da requestuje hranu, inače će se variti samo bare minimum a ostalo ćeš prosrati. I još kad imaš brz metabolizam a pritom i naviku da posle jela ispiješ dve čase nečega "da se osvežiš", još je gore, nesvarena hrana će se brže izbacivati i onda jebiga, priseraće ti se za pola sata i džabe si krečio. Zato moraš usporiti metabolizam.

Naranvo, godine čine svoje pa kako priđeš tridesetoj sve se lakše gojiš, ali Nikita nema 30 godina.

Cemu ovakvi postovi [roflmao]

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gledaj, kad imaš brz metabolizam a nemaš fizičkih aktivnosti, možeš jesti vola dnevno i nećeš se ugojiti. Mora nešto u telu da requestuje hranu, inače će se variti samo bare minimum a ostalo ćeš prosrati. I još kad imaš brz metabolizam a pritom i naviku da posle jela ispiješ dve čase nečega "da se osvežiš", još je gore, nesvarena hrana će se brže izbacivati i onda jebiga, priseraće ti se za pola sata i džabe si krečio. Zato moraš usporiti metabolizam.

jaoj, vudu, sine, brate, druže... ovo je toliko pogrešno da ne znam odakle da počnem da ti objašnjavam.

inače se trudim da što manje pričam o treniranju, ishrani, fitnesu i svim tim sranjima, jer za to postoje ljudi koji su završavali fakultete i to im je profesija, a sve što možeš dobiti od "amatera" su poluinformacije, a često i notorne gluposti.

ali brate

ako imaš takvu fantastičnu genetsku predispoziciju kao što je brz metabolizam, treba da je iskoristiš a ne da pokušavaš da je anuliraš. ako si mršav, tj. ako na telu imaš malo mišića i malo sala, nije cilj da se popuniš salom, nego mišićima. zato ožderavanje nema nikakvog smisla.

ubaci bilo kakvu fizičku aktivnost, jedi koliko ti se jede ali gledaj da to budu kvalitetne namirnice, spavaj što više i gledaj kako postižeš rezultate za koje se ostali ubijaju od treniranja. mislim, kad već imaš taj čudesni metabolizam.

Link to comment
Share on other sites

Još nisam upoznao osobu koja ima toliko brz metabolizam da mora da ga usporava :))

jednostavno, za one sa bržim metabolizmom, samo povećaj unos ugljenih hidrata, i može i koji cheat obrok i miran si.Nikakvo usporavanje kao što kaže Ivan.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja imam slicne "probleme" :D

cim nesto vise pojedem odma mi se kenja :|

To je verovatno zato shto imash labav anus. :( Probaj malo manje da se tovarish u rektum! [yeah] Umerenost u rektalnom avanturizmu, druze Kili!

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Evo i njemu cu!

E kud sam šta i govorio. Sad ćete vi mene da učite šta treba raditi kad ti se stomak ponaša ko protočni bojler, a nemate takav stomak.

Nemash ga ni ti verovatno. Po mom iskustvu te "imam superbrzi metabolizam" priche su crock of shit u 100% sluchajeva, koje prichaju ljudi koji jedu ~3 puta dnevno i u proseku zive na ispod 2k kalorija dnevno.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Danas sam ustao u 6, pojeo par jabuka, dosao na posao, pojeo ~100g suvog vrata, salatu od pavlake, krastavaca, paradajza i zelene salate, popio 3-4 soka, pojeo sladoled. Kuci idem na pasulj, a za veceru cu da slozim sendvic najverovatnije.

E PA PUSI GA SAD JAKO BAS.

Ok, moze i ti, kad si se javio. Visina/tezina/godine. Radish? Ako da, kakav posao je u pitanju? Studirash?

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam 192 cm, 65 kila i 17 godina.

I to se nadam da imam toliko kila jer sam soknuo 3 kile na ekskurziji, pa sad kontam da sam vratio.

Ugl, sve to je posledica mog zhivota. Jedem, nije da ne jedem, al nikad nisam voleo da se prezhderavam tako da chim osetim da nisam gladam dosta jela.

Uz sve to pljuge i neverovatno malo fizichke aktivnosti. Znachi bukvalno shto peshachim do busa za shkolu i nazad i do grada (a zhivim na minut od centra).

Uz sve to imam i krivu kichmu kao posledicu blejanja pred kompom svaki dan 2+ sati vetj 3 godine.

I boli me bash kurac shta tje neko da misli o meni. Meni je lepo, i ako nemam kondicije da pretrchim 100 metara.

Edited by -protA
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...