Jump to content

Tiba


Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za mene je jedini delotvorni lek bila vojska. Strog raspored aktivnosti, ustajanje od sabajle, 3 mršava i gadna obroka dnevno plus marenda zaostala iz II svetskog rata (ali taman bare minimum hrane da se preživi dan), nezdrave i intenzivne fizičke aktivnosti i mnooooogooooo stresa i da vidiš. Ja sam za prvih mesec i po dana smršao oko 12-13 kila, a u vojsku sam stigao sa oko 96, tako da sam se srezao taman na pravu meru za svoju visinu.

Ko gušterov let nije radio u cokulama, taj ne zna šta je patnja.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

dorucak preskoci jer si previse mamuran da bi jeo, rucak nek te mrzi da skuvas, za veceru svrati do duffa.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Jok, kapiram da su mršaviji to lakše podnosili, samo održavaju svoju težinu i (najvažnije) kondiciju. Ja sam u početku baš imao problema sa fizičkim aktivnostima, em ti puna bešika (jer ne stigneš ni da pišaš ujutru), em si upravo hasao neke pomije od kojih ti se prevrće želudac, em bilo hladno pa se oznojiš kao majmun ispod 15 slojeva odeće, hteo sam srce da iskašljem na krugu i onda još moraš da stojiš mirno kao dement pola sata. Kapiram da mi je cirkulacija bila otišla u kur zbog ekstremnog nedostatka kondicije sa kojim sa došao u vojsku, mada sam i ja kao mlađi cepao basket kad god sam mogao (štaviše, zajedno sa Niggerom na istom terenu par godina). Posle kad se navikneš, sve legne kako treba, bilo mi je posle extra da trčim u čizmama par krugova.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Za mene je jedini delotvorni lek bila vojska. Strog raspored aktivnosti, ustajanje od sabajle, 3 mršava i gadna obroka dnevno plus marenda zaostala iz II svetskog rata (ali taman bare minimum hrane da se preživi dan), nezdrave i intenzivne fizičke aktivnosti i mnooooogooooo stresa i da vidiš. Ja sam za prvih mesec i po dana smršao oko 12-13 kila, a u vojsku sam stigao sa oko 96, tako da sam se srezao taman na pravu meru za svoju visinu.

Ko gušterov let nije radio u cokulama, taj ne zna šta je patnja.

ista pricha :) sa 96 na 79 za 2 meseca :) al' sam se za 8 godina pauze vratio na 100 [:D]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nisam ishao u teretanu nekih 7dana zbog laktova i vec pizdim. Moram o5 da pochnem makar mi ruke otpale, osecam se smoreno i nervozno otkad ne idem. ;\

Mene podlaktice sada ubijaju,propustio sam 2 treninga prosle nedelje i sad pizdim nenormalno...posledica toga sto sve serije radim do otkaza

a sad, imam ~95kg, ~195cm ne vidi mi se da sam bash debeo gore, ali dupe mi je veliko...

To je do gradje,i meni je manje - vise tako,ali to se vezbom da srediti

Link to comment
Share on other sites

Ljudi ja imam 62-3 kila i 183,a jedem ko ala, sta se vi nervirate. Mislim, ne izgledam ko kostur, izgledam relativno normalno :P, nemO da kacim slike mojih oblina

Edited by Nikita

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Ljudi ja imam 62-3 kila i 183,a jedem ko ala, sta se vi nervirate. Mislim, ne izgledam ko kostur, izgledam relativno normalno :P, nemO da kacim slike mojih oblina

Kreni da dižeš neke tegove u kućnoj radinosti i izbaci limarenje tečnosti posle jela, i nabićeš makar 70 kila in no time.

Link to comment
Share on other sites

Da sjajnog li saveta.

Pokusaj i da ne seres 15 dana, nabices kilazu :)

Sine nikita, zabalezi ovaj post i pogledaj ga za 10 godina otprilke :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Da sjajnog li saveta.

Pokusaj i da ne seres 15 dana, nabices kilazu :)

Well, it worked for me.

Gledaj, kad imaš brz metabolizam a nemaš fizičkih aktivnosti, možeš jesti vola dnevno i nećeš se ugojiti. Mora nešto u telu da requestuje hranu, inače će se variti samo bare minimum a ostalo ćeš prosrati. I još kad imaš brz metabolizam a pritom i naviku da posle jela ispiješ dve čase nečega "da se osvežiš", još je gore, nesvarena hrana će se brže izbacivati i onda jebiga, priseraće ti se za pola sata i džabe si krečio. Zato moraš usporiti metabolizam.

Naranvo, godine čine svoje pa kako priđeš tridesetoj sve se lakše gojiš, ali Nikita nema 30 godina.

Link to comment
Share on other sites

Kreni da dižeš neke tegove u kućnoj radinosti i izbaci limarenje tečnosti posle jela, i nabićeš makar 70 kila in no time.

Idem u teretanu nekoliko meseci, sva sta sam probao. Pio sam I kreatin I protein, I kvasac I litra i po mleka dnevno + plazma (to me je malllkkoo ugoilo)

Al ako bi se gojio, ne bih zeleo da imam vise od 70-75 kila iskreno.

Cek slikacu se kad se vratim iz skole, nisam neki muski picwhore.

Mada se ljudi krste kad radim u teretani, jer sav sav nikakav a dizem vise od pojedinih likova (ne pijem vise nikakva sranja :P)

Mada ja sam zadovoljan, nemam nekih preteranih problema zbog kilaze, nego mi poneki ljudi nabacuju kompleke, i devojke dok ne gures pishu u njih,.. [:D]

Edited by Nikita

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...