Jump to content

Ribolovacke price


Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prosle godine zimujem na kopu, i tako sedim u kaficu kad odjednom 5 ribetina krene da me juri sa povicima " ocemo da te jebemo " i tako izletim napolje i zajasem prve motorne skije koje sam video, okrecem se preko levog ramena i uocavam sneznu oluju iza 5 ribetina na motornim skijama. posle 5minutne jurnjave nailazim na raskrsnicu, ukljucujem levi migavac i skrecem desno, ribe kao ribe glupe skrenuse levo a ja sacuvah svog vilija. to je bila moja jedina prilika do dana danasnjeg ali sam pobegao i jos nisam jebao, zivot je kucka a onda umres.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

jednog dana probudio se i napravio sendvich sa slikom. pohasam sve to sa 2l apsinta i isperem usta zofnom od 5l. sednem u mudomobil i skochim preko ograde na brankovom mostu. tamo dole zhurka. ulazi mi ariel-a u kola i krene da mi shipu dok se nasadjuje na menjach. lupih joj shamar kad krene da mi lizhe jaja "kuchko perajem si mi izbila pljugu". rekoh malom hermitu da odjebe sa pevanjem. izbacim kuchku kod prvog morskog grebena, al ne lazhi vrazhe mudomobil presisao. izadjem napolje iz kola da se malo umijem chistim dunavom i ispruzhim prst. u tom trenutku prolazi autobus 23 otvaraju se vrata, kad lucky mashinovodja srche jenkem iz kese i nadrkano mi dobacuje "jel ulazish il ne". udjoh, a ono unutra baba fat(s)o vratja se kalenitja, ja je pitah poshto celer, a ona mi reche "ololo". dosta je bilo priche, udje bolkonske koje na govno liche. bacishe neku rimu loshu i posrashe se u noshu.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...