Jump to content

Patike za fudbal


vlada92

Recommended Posts

Sto ste se istripovali nisam rekao da su nike lose patike, jednostavno mi se ne svidjaju i ti je to. Upravo sam se vratio sa fudbala sa polomljenim nogama :) Nisam igrao 3 meseca pa sam izgubio brzinu potrebnu za izbegavanje startova, tako da me nisu promasivali :)

Lesko za ekipu ne verujem, ali ako bude tog cuvenog RUR fudbala ikada, dolazim sigurno! Ajde mendzi otvaraj topic po ko zna koji put :D

Link to comment
Share on other sites

grujo ja sam od tebe ocekivao odgovor na moj prosli post :(

A na Leska ne obracam paznju jer kontam da je on od onih sto bi kupili i govno sa nike znakom :D

Evo jos slika ovih adidas predatorki, sad sam nesto nalozio na njih i verovatno cu da ih uzmem u ponedeljak

http://www.mercadolibre.com.ve/jm/img?s=ML...488.jpg&v=O

http://www.mercadolibre.com.ve/jm/img?s=ML...300.jpg&v=O

Ma ove pume batali.A meni licno su stare predatorke naj kope ikada,kontam da nema greske i sa giljama,e sad fora je sto se nisu drzali savrshenog shablona nego ih nesto modernizuju pa ne znam na sta to sad lichi,tako da ono,pogledaj da nisu plastichne :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

mi smo krenuli da igramo fudbal redovno.

prvi pokusaj organizacije = propao

drugi bilo nas 9 umesto 15 = igrali u nekom dalekom balonu 4-4 sa jednom izmenom al nema veze bar smo igrali

sledece nedelje ce nas biti vise i igracemo na nekom mestu u centru :)

tako ce valjda i sa rur fudbalom biti... bitno da se skupimo prvi put.

Edited by eyel

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Bio sam danas opet u kupovini, pa reko da napisem izvestaj ovde :)

Prvo sam otisao u fazonu "kupujem predatorke" ali kada sam ih probao nisam mogao da verujem: djon je previsok i kako da kazem, nije iz jednog dela onako, peta kao da je visa u odnosu na prednji deo, kao da hodam u stiklama :( A jos vise sam se razocarao kad sam ih pogledao malo bolje i skontao kako su jako kvalitetne i sve super, sem djona :( Znaci pre bih kupio predatorke kopacke pa im skinuo krampone pa tako igrao nego ovo sto sam probao. Probao sam i nove predatorke, ali na njima ima plastike neke, a i djon nije mnogo bolji.

Uglavnom, kupio sam pumine i zadovoljan sam njima, medjutim dobitna kombinacija bi bila pumin djon + stare predatorke top :)

Link to comment
Share on other sites

moj glas predatorkama,odlichne patike

otkud ti znas kad si furao samo lancast.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Fudbaleri, eto od 2008 nisam kupio patike za fudbal, imao sam predatorke. Mnogo su me dobro sluzile, uopste mi nije jasno kako su ovoliko izdrzale. Koristio sam ih i za teretanu, i za fudbal, i dok sam isao u srednju za fizicko!

Kupicu nove i razmisljam da uzmem ove

adidas-super-sala-ix5.jpg?w=693

Nesto ovako sam video i isto mi se svidelo

47760.jpg

I ne smem da iskljucim opciju ovih predatorki

41110.jpg

Neka misljenja, sta izabrati? :)

edit:

da,ali zato kad pitaju za tebe "kako Atelas igra fudbal?" svi kazhu "Ma dobar je on dechko"

:)))

Aaaaahhaha, procitao sam ceo topik i naletim na ovo, istina :D

Edited by Atelas
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...