Jump to content

Patike za fudbal


vlada92

Recommended Posts

e a kad vec kupite patike od 1200 dinara zasto ne kupite i charape 10pari za 100din

kad vec toliko volite svoju nogu

nikad nisam dao vishe od 5k za gilje za fudbal,jedini nike i mozhe da drzi tolike cene za shatro nove modele

a da cepidlachim izmedju 3 ljade i 4 ljade,boli me kara,uzecu one koje mi se svidjaju

couldn't agree more...

ja inace imam trip(mislim sad cete da se smejete,ali nebitno) kad igram fudbal,da kad pogledam sebe,moram dobro da izgledam...pod tim podrazumevam da izgledam maximalno sportski(a ne neko manekesinanje)...jednostavno mi je tako,sto znaci da hocu da kupim patike koje mi se svidjaju,i koje su kvalitetne,a ne neke da uzmem samo zato sto su jeftine...

inace,ta filozofija "ove cu da kupim jer su jeftine" cesto se ne odnose samo na patike...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja kad igram fudbal moram da izgledam ko Toti

necu da igram fudbal ako ne izgledam ko Toti

eventualno Morijentes

:))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ove gore su kao da si neki mornar a ne fudbaler :)

indoorshoes_topflex_c.jpg

indoorshoes_martorell_c.jpg

indoorshoes_doublepenalty_b.jpg

sta znam ni nike nisu lose al ovako se izdvajam :)

a rur fudbal mora da se organizuje kao i proslog puta... bas je dobro bilo :)

Edited by eyel

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

@vejt

plz kupi neke nike kupi npr ove sto je gruja okacio sliku,to su old school, starije malo ali mnogo kvalitetne, udobne, sve...

videces razliku izmedju njih i buvljakusa...

ja sam jednom kupio buvljakuse i trajale su mi svega 10 min, posle drugog suta su mi se rascvetale samo tako... (ne,ne, nije bio sut spicem, jer se u istim nisam ni usudio jer nisu imale neko specijalno ojacanje)..

koliko para toliko muzike..

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

ne znam jebiga svi imaju razlicita iskustva,ja kupujem patike na buvljaku ali uvek kod jednog te istog lika jer eto recimo kod njega su najbolje patike,i kao sto reko ne svake buvljakushe vec iskljucivo Lancast i to najobichnije crne chim se pojavim kod ovog lika sto prodaje samo se nasmeje i izvadi ih iz nekog tamo shteka i kao evo samo za tebe :)))

jbg to mi je opet kao neka tradicija :)))

blays2-200x75.jpg
Link to comment
Share on other sites

"hoho evo samo za tebe za sutra cu vec da ti nadjem sa drugim pertlama, za prekosutra iznenadjenje" ^^

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

jel ima kod nas neko narucivanje sportske opreme preko neta? ne nesto inostranstvo kurac palac nego kao npr chan doo, posalju ti i platis pouzecem?pokusao sam da izguglam ali sam samo nasao neki sporteh gde prodaju

122.jpg

OVO ! za 4500

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

cini ti se da nisu ali uzivo su vec druga prica ;) a inace su svi modeli satro za indoors fudbal.

mene slican model sluzi vec 2 godine a igrao sam stvarno puno.

a realno osim joma i nike ne bi mogao druge da nosim, nisu dovoljno pro da izdrze moj skill

edit: vejt nisi tr00 :)

Edited by eyel

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Kao shto rekoh nikad mi se nisu raspale patike :P

e a objasni mi ako ti se nisu raspale nikad, sto onda stalno ides kod tog lika da kupujes ? hmm nemoj mi reci da ti mesecno raste stopalo pa moras da menjas broj ?

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

I meni su Joma ruzne jbt :/ moraju 300 nekih sithnih kuraca ( lol! :D ) da stave na njih ne moze normalna patika........nego jel ima neko odgovor na ono moje pitanje ^ ?

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...