Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E a jos nisam razumeo foru sa suncanim naocarima na zurci?! Zasto su kul na zurci?!

edit: Vule stands for?

Moze i stands for VUK, sto se tice cvikera pa svi nose crne cvike da se ne vidi koliko su se nadrogirali, a i dobre su jer mozes da gledas u sise nekoj ribi celo vece a da ona to ne izvali, stari fazoni :)

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Moze i stands for VUK, sto se tice cvikera pa svi nose crne cvike da se ne vidi koliko su se nadrogirali, a i dobre su jer mozes da gledas u sise nekoj ribi celo vece a da ona to ne izvali, stari fazoni :)

Eto covek koji zna sve o svemu, a da nije probao vam je rekao.

Btw fail, ne koriste se za to.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Moze i stands for VUK, sto se tice cvikera pa svi nose crne cvike da se ne vidi koliko su se nadrogirali, a i dobre su jer mozes da gledas u sise nekoj ribi celo vece a da ona to ne izvali, stari fazoni :)

koja je onda poenta gledanja sisa neke ribe ako te ne izvaljuje? to mozes i kuci upalis pr0n i gledas celo vece i nemas frke da te izvali...

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

E AKO SI BIO!!!111

Btw pricali smo za sta se koriste cvike na zhurkama, a ne za sta IH TI KORISTIS, posto si ochigledno hopeless slucaj zeldija, a pride i radikal.

O NE NE ZNAS DA KORISTIS CVIKE OMG, brate ja cvikere nikada nisam ni nosio niti cu ih ikad nositi tako da mi se jebe za sta ih ti koristis.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

O NE NE ZNAS DA KORISTIS CVIKE OMG, brate ja cvikere nikada nisam ni nosio niti cu ih ikad nositi tako da mi se jebe za sta ih ti koristis.

ali skontao si da one imaju neku MEGA ulogi i da su jako bitne!?

i mohija boli kurac za sta ih ti koristis, jer one imaju neku celestijalnu upotrebu!

jako bitnu!

RECITE MI MOLIM VAS, OSECAM SE KAO HENDIKEPIRAN NA ZURCI BEZ ISTIH

Link to comment
Share on other sites

nije bitno za shta oni misle da sluze, bitno je shta 95% ljudi misli kada ih vidi sa cvikama. tu je josh jedna vazna chinjenica, a to je da njima to nije bitno.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...