Jump to content

Sunwell Plateau


Silencer

Recommended Posts

Pratim vesti non stop i gledam koji su guildovi ubili kog boss-a. Najvise dokle su stigli za ovo vreme je M'uru Preview (nije jos ubijen).

Od kako je 2.4 startovao i prvi bossevi kad su poceli da padaju dosta izmena je bilo sto se tice bosseva.

Tipa Brutallus encounter je menjan 4 puta do sad, Felmyst 3 puta... Kojim cudom ok im je za sad Eredar Twins. Ali me je vec zabrinulo sledece. Pored toga sto ima event otvaranja sunwell istance, grindanjem materijala potrebnim za to, Blizzard uveliko menja bosseve cak su i zatvorili prilaz Brutallisu ako se secam u jednom ptr build. Verujem da ce ova istanca kojim cudom biti zajebana kao sto je aq40 kad je izasao, i nedaj boze da cimaju neki guild 2-3 meseca na poslegnjeg boss-a kao sto je bilo sa C'thun.

- Gas Nova does more damage, now ticks for 1500.

- Noxious Fumes added, Nature damage aura comparable to the one on Sapphiron.

- No longer a duration on Mind Control from the clouds, If someone gets mind controlled you have to kill them.

- Encapsulate (Bubbles) does more damage, now ticks for 3500.

- 10 minute Enrage timer added.

- Armor debuff (Corrosion) on the main tank changed to a Magic damage cast that makes you take double damage for X amount of seconds. (duration: 10 sec)

Ovo su poslednje izmene na felmist. Po meni debelo ce morati igraci biti opremljeni za ovakve bosseve.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

To je felmist ne brutalis :)

Ah soz grska moja ;) Sad sam edit.

Anyway interesting info:

M'uru ... and Entropius ?

If you've been watching PTR raid progression closely, you probably know that the next boss to kill is M'uru. There isn't much progression on him for the moment, however there is something interesting in the game files : a boss named Entropius !

Now, take a look at the first screenshot and see if you notice something unusual between the two monsters ? Nothing ? Check the 2nd screenshot.

http://static.mmo-champion.com/mmoc/images...uentropius2.jpg

http://static.mmo-champion.com/mmoc/images...uentropius3.jpg

Veoma zanimljivo :)

A i videcemo posle M'uru inc Kli dzejdan :) Ja se nadam da Blizzard nece da zasere i da dopusti easy boss kill kao kad je Black Temple izasao.

Sta vise cuo sam da za M'uru treba paladin tank :-) vreme je da skupljam gear for him !

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Svaki ozbiljan guild vec ima bar 2 paladin tanka ... nama paladin tankuje ilidana , a recimo bear run u za se ubediljivo najlakse radi sa prot paladinom ... da ne pominjem oldskul MH farming.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

[easy]--------------------------------------||------------------[hardcore] pre-TBC raid difficulty

[easy]----------------||----------------------------------------[hardcore] TBC raid difficulty

[easy]-----------------------------||---------------------------[hardcore] WoTLK raid difficulty (fianlly) ?

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Umm da vam pojasnim :)

Sto se tice Sunwell raidinga, lichno nisam nista raidova do sad, juce sam ushao u sunwell sa guildijem i bio je prazan totalno, samo je felmyst leteo na nebu.

No bio sam kod ortaka na gajbi i manje vishe sve zivo sam pohvatao sto je moguce, no brutallus i felmyst su baffovani od ovog builda od pre par dana i sad su neverovatno zajebani, cenim da ce brutallusa nerfovati pre finala.

Brutallus:

Meteor Slash - 20k fire damage spread across players in front of brutallus, and increases fire damage taken by 50%.

Burn - A reversed like the flames on illidan, starts off with 1k ticks, ends up with about 4k.

Stomp - 10k damage, 50% armor reduction, removes burn.

Brutallus is tauntable.

Felmyst:

Lichi na Nightbane-a u karazhanu, ima 2 faze, jedna je na zemlji jedna u vazduhu, svakih 25% se smenjuju (koliko sam video)

P1 (Ground):

Noxious fumes - Nature debuff koji radi ~1.5 nature dmg/3secs, aura malo 3puje, removable je priestovim renew-om, a i moze da se outranguje, nekad se desi da je neko nema na sebi po 5 minuta, a nekad ko da imas 3 odjendom, toliko dmga radi =P

Encapsulate - Kao u ZA na eagle bossu kad podigne jednog playera, samo sto je obrnuto - bije ljude u 15 yardi oko sebe za 3.5k/2sec

Gas Cloud - Zahvata ceo raid, 1500dmg/sec i 500 mana draind/sec, moze samo mass dispellom da se skine

Corossion - spituje tenka za 9k nature i ostavi mu debuff na 10 sec, +100% dmg taken.

Cleavuje

P2 (Air):

Prvo sto uradi je baci neki beam na random playera, i taj lik mora da bezi dok ga beam juri, beam ostavlja trag kao illidanovi eye blastovi, tickuje za 2k/sec ako stoji neko u njmu. Takodje raisuje skeletone koji imaju oko 4k hp i zabadaju cloth za 1.5k-2k. Beam iscastuje 2 puta pre nego sto krece Deep Breath.

Deep breath - pljuje po 4-5 puta i ako pogodi ikoga mindcontrolluje (+100% dmg, +300% healing, +100% movement speed), MC ne moze nikako da se skine.

Dakle faza 1 je mass raid damage i treba preziveti, u fazi 2 sa oko 30 kostura na ledjima mora ceo raid da dancuje kao na nothu u naxxu, ne bi li se izbegli deep breathovi...

Sto se tiche eredar twinsa - ne znam nista o tome,

A za Muru-a. To sto reche Steva je verovatno Muru u finalnoj fazi, ili boss kojeg on summonuje. Posto Muru ne napada nikoga on samo otvara portale u svojoj sobi i iz njih izlaze voidwalkeri, razna chuda itd. Takodje baca neki aoe oko sebe.

Link to comment
Share on other sites

Pratim vesti non stop i gledam koji su guildovi ubili kog boss-a. Najvise dokle su stigli za ovo vreme je M'uru Preview (nije jos ubijen).

Od kako je 2.4 startovao i prvi bossevi kad su poceli da padaju dosta izmena je bilo sto se tice bosseva.

Tipa Brutallus encounter je menjan 4 puta do sad, Felmyst 3 puta... Kojim cudom ok im je za sad Eredar Twins. Ali me je vec zabrinulo sledece. Pored toga sto ima event otvaranja sunwell istance, grindanjem materijala potrebnim za to, Blizzard uveliko menja bosseve cak su i zatvorili prilaz Brutallisu ako se secam u jednom ptr build. Verujem da ce ova istanca kojim cudom biti zajebana kao sto je aq40 kad je izasao, i nedaj boze da cimaju neki guild 2-3 meseca na poslegnjeg boss-a kao sto je bilo sa C'thun.

- Gas Nova does more damage, now ticks for 1500.

- Noxious Fumes added, Nature damage aura comparable to the one on Sapphiron.

- No longer a duration on Mind Control from the clouds, If someone gets mind controlled you have to kill them.

- Encapsulate (Bubbles) does more damage, now ticks for 3500.

- 10 minute Enrage timer added.

- Armor debuff (Corrosion) on the main tank changed to a Magic damage cast that makes you take double damage for X amount of seconds. (duration: 10 sec)

Ovo su poslednje izmene na felmist. Po meni debelo ce morati igraci biti opremljeni za ovakve bosseve.

Napisao sam wall of text, ali ne mogu opet da ulazim u diskusiju pre-TBC vs TBC PvE, mada ako bude potrebe tu sam!

Brate ovakve cifre su bossevi peglali aoe u pretbc pve-u kad su ljudi imali po 3-4k hp a tenkovi 5 i kusur ... shta vishe retji ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Vala bilo je vreme da dodje raid instanca koja se nece ocistiti za 3 dana.

Ne igram vise wow, nisam ni video na sta to lici, ali znam da sam prestao jer je pve smorio odavno a pvp u poslednje vreme. Mozda je ovo dobar refreshment.

nema potrebe da se raspravlja, pre-TBC rocks:)

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

cemu ovaj topic ?

wow ubacice nove instance i iteme

koga boli kurac vise

sve su iste i onako

samo ubacuju neke warcraft stvari koje postoje vec 10 godina

i jos i dalje kopiraju prethodne encountere

da nebude da pricam bzv

isto tako vazi i za pvp

sve se svodi na stoj afk u avu 5 dana uzmi nove iteme

i sacekaj 5 meseci da uzmes novi arena gear

evo krenuo sam da drkam vec

a nova expanzija ce biti isto to samo na 80om lvlu

wow.

Link to comment
Share on other sites

jeste da ne raidujem tako "visoko" ali mi je jako drago sto su ubacili instacu

koju ni sam nihilum nece ocistiti u roku od 3dana

neka se pate malo svi hardcore guildovi

to vraca car pre tbc-a

Vec? pa 20 ti je godina treba bi polako da prestajes s tim i da se bacis na/u nesto real:)

lolz

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

ne znam odakle tebi ideja da ce 2-3 nedelje... ja cenim da ce bar 4-5 dok moja baba rechi bar mesec i po...

pa ljudi koji igraju ptr kazu da je do jaja zajebano u odnosu na ostale tbc raiding instance koje su izlazile... i blizzard josh otezava encoutnere... a do sad je nerfovao... eto odakle ideja...

Link to comment
Share on other sites

pa nebro grdno gresis sinko

na ptr sve sto je otkljucano je i ubije.nije onaj supak ali tek su ga otkljucali zaboravih mu ime..i onaj sa poisonom je ubijen od strane myma a blizz kaze da mora malo da ga nerf jer je prejak to je bio i blue post..inace taj isti ptr tako laguje i raspada se strasno da na live moze da bude samo lakse.Prva 3 bosa ce da sabiju na brzinu ALI onda tu stupaju oni daily quests da bi se otkljucalo dalje ): e tu nas je blizz cekao sa masnom karom da produzi da ne bude 2 nedelje :) istina oni ih otezavaju ali ona 3 bosa prva za sad su tu negde kakvi ce biti u finalu..menjaju one twinse i onaj kakosezove tek treba da se testira

T_T

Link to comment
Share on other sites

2-3 nedelje od izlaska da ce da se ocisti je vise nego moguce , samo zavisi koliko ce ubagovanog da ostave zadnjeg bosa ... sto se mene tice trebalo bi kao cthun da bude da se pisa krvca 2 meseca :) .

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

SANDS OF THE DESERT ... RISE AND BLOCK OUT THE SUN !!!11111

U HAVE BEEN TERMINATED.

OLOLOLOLO

Mnogo dobra instanca.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...