Jump to content

Eduardo da Silva


alfa

Recommended Posts

start nije bio nista blazi u odnosu na vecinu slicnih, ovo sto je startovao tacno na nogu je splet nesrecnih okolnosti.

sasvim sam siguran da nije isao na to da ga obogalji.

sto se tice oporavka, neke najave su 6 meseci do godinu dana, a slicnu povredu je imao neki lik 96. u premier ligi, ne mogu se setiti tacno ko, ali nikada se nije oporavio.

nadam se da tako nece biti i sada, ipak je medicina napredovala...

drzi se DUDU!!!

Link to comment
Share on other sites

da se najezis... bedak stvarno

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

i ja mislim da lik nije hteo da ga obogalji

kazu da i nije toliko strasno koliko se cinilo u prvi mah

kazu i da je slicnu povredu imao Alan Smit

bas mi krivo sto ce propustiti euro.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

neki prognoziraju mozda cak i kraj karijere...:(

KOLIKO se dobro, pa čak i čudesno, oporavlja hrvatski napadač Eduardo da Silva pokazuje najnoviji video prilog brazilske TV Globo postaje koji prikazuje Dudua u procesu rehabilitacije.

Eduardo bez ikakvih problema hoda bez štaka, izvodi vježbe za noge na spravama u teretani, vozi bicikl, a što je gotovo nevjerojatno, ozlijeđenom nogom udara loptu u posebnoj vježbi prilikom koje stoji na trampolinu.

"Jako sam iznenađen brzinom i načinom na koji se oporavljam. Arsenal se nadao da ću se treninzima vratiti negdje u prosincu, ali me doktori uvjeravaju da će to biti već u srpnju ili najkasnije u kolovozu", rekao je Dudu u razgovoru tijekom priloga.

index.hr

Link to comment
Share on other sites

da, sve cudo do cuda, svaki povredjeni igrac se "CUDESNO BRZO" oporavlja....on je 5 meseci pored najboljih svetskih doktora...konstantno se radi na njegovom oporavku, a ne , "dodji za 2 nedelje pa da vidimo sta cemo"

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...