Jump to content

E vi BG-ovci....


Recommended Posts

Ovo me uvek zanimalo....jel neko vidja po Bg-u ove stare tr00 dancere...tipa Dr. Iggi,Beat streat,Ella,Power team,enegija,tap 011 i ta ekipica...

uvek sam se pitao sta je sa njima i gde su sad....a tako su zarili i palili po srbiji ;) ko god kaze

da ih nije slusao ....laze...bar 80 % vas je smuvalo devojcicu iz osn na Oci boje duge u pozadini....:))

niste ni svesni...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o bozhe koji topic [roflmao]

koliko sam video dr.iggi se reaktivirao .. negde sam naleteo na youtube link sa nekog skorijeg nastupa.

ovo ostalo je otishlo i dobro je shto je otishlo, suvishe je hevi faza bila da bi duzhe trajala .. taman onoliko koliko u svetu :)

najsmeshnije mi je shto danas kada mi se desi da zalomim neki klinachki rodjus, chujem da klinci i danas slushaju te stvari i shto je josh crnje ono znaju sve tekstove napamet, a mutjkali su se u jajcima tada .. al shatjesh retro!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Mali info za vas,Dr iggy za koji mesec izbacuje "retusiranu" verziju starih hitova a krajem godine(mislim da je oktobar-novembar)izdaje novi album...A trebalo bi i Ivan Gavrilovicj da se vrati,pricalo se o nekom koncertu koji bi nasi ex danceri trebalo da odrze,ali ne znam sta cje biti od toga.

eto to je to

Edited by M!ST!CX

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

zaboravih da dodam,u clubu Time Out nastupao je dr iggy,mislim da je sreda bio njegov dan za nastup,cuo sam nisao bio,zato me nemojte drzati za rec....proverite..mozda jos nastupa

najjaci su mi klinci koji sad nose maxerice 2/90 classic i tripuju se da su deo tog vremena.

Edited by M!ST!CX

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

ali na hrabrom srcETU,koja tuga:'(

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Ovo me uvek zanimalo....jel neko vidja po Bg-u ove stare tr00 dancere...tipa Dr. Iggi,Beat streat,Ella,Power team,enegija,tap 011 i ta ekipica...

Ona plava lepsha iz tap011 (pri cemu mislim na drugu postavu ne na gocu i ivanu, za njih znamo) peva u nekom bendu sto je bio prateci bend u onom "Evropsko lice", a mislim i da ucestvuju na Beoviziji. Dal' "iq bend" ili tako nesto. Ella B zivi kod mene u kraju negde (cenim), jer je vidjam cesto na kalenic pijaci :) i kao sto rece neko, udala se za Ljubu-fijoku iz Beat streeta.

Spiking of Beat street, secam se i dan danas nekog "dokumentarca" kojeg su napravili o njima na RTS-u dok jos nisu bili popularni i "repovali" pre nego sto su poceli da "densuju" ;) Ono, po 15 godina imali i to, strasno nesto. Ona Beba ako sam dobro skapirao i dalje nesto peva. Jedna od pevacica Energije je sada uspesna grandova umetnica, tako da je to otprilike to :)

Link to comment
Share on other sites

Ona plava lepsha iz tap011 (pri cemu mislim na drugu postavu ne na gocu i ivanu, za njih znamo) peva u nekom bendu sto je bio prateci bend u onom "Evropsko lice", a mislim i da ucestvuju na Beoviziji. Dal' "iq bend" ili tako nesto. Ella B zivi kod mene u kraju negde (cenim), jer je vidjam cesto na kalenic pijaci :) i kao sto rece neko, udala se za Ljubu-fijoku iz Beat streeta.

Spiking of Beat street, secam se i dan danas nekog "dokumentarca" kojeg su napravili o njima na RTS-u dok jos nisu bili popularni i "repovali" pre nego sto su poceli da "densuju" ;) Ono, po 15 godina imali i to, strasno nesto. Ona Beba ako sam dobro skapirao i dalje nesto peva. Jedna od pevacica Energije je sada uspesna grandova umetnica, tako da je to otprilike to :)

Realno za tu pevachicu Energije tj sad Grandovu pevachicu samo mogu da kazhem JBJ pa bih je posle toga uramio :)

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

peva i pratecje vokale u karaoke obracunu;)

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Ovo me uvek zanimalo....jel neko vidja po Bg-u ove stare tr00 dancere...tipa Dr. Iggi,Beat streat,Ella,Power team,enegija,tap 011 i ta ekipica...

uvek sam se pitao sta je sa njima i gde su sad....a tako su zarili i palili po srbiji ;) ko god kaze

da ih nije slusao ....laze...bar 80 % vas je smuvalo devojcicu iz osn na Oci boje duge u pozadini....:))

Dzoganija, Gazmeta i Anabelu sam video par puta u Grinetu kod Beogradjanke, a Drigija sam cini mi se video u pekari kod plavog mosta. [:D]

Ta iz Energije je isla u moju srednju ali ona nije tr00, posto je tek u to vreme pocela da pali i zari. Novotarija...

Edited by Drvodelja
thorsteinar.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...