Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam ko prebijen, sinusi havarija, navuci cu se na kapi pa nek umrem al necu trpet zacepljen nos! AD kapi za popravku sranja koje napravi olynth i amin, vozi...

nisam otiso na fax, nisam peglao za aprilski rok, nisam se zezao, spavao sam... ako jablane, skupljaj snagu, trebace ti za fizikalisanje...

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

jos jedna od TY captain obvious vesti :))

http://news.yahoo.com/s/ap/20080320/ap_on_..._blood_pressure

ljudska rasa stvarno postaje sve retardiranija!

Razmisljam da za sajt uradim neki ozbiljan research na temu: U kojoj meri kolicina goriva u rezervoaru doprinosi vise predjenih kilometara? :)

mozda postanem i ja popularan

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ccc koje su to priche....mislim

breathing is good for you!

people without heart attacks live longer!

people with broken legs don't move enough!

mislim jedna stvar je raditi studiju u fazonu "mozda naletimo na nesto chudno/neochekivano pa onda iz toga da trazhimo dalje" ali ovo kad je rezultat = common sense....ko da postoji neki lol lobi koji pokushava da uchini da nauchnici izgledaju ko retardi ;oP

Link to comment
Share on other sites

Propustio faks, pa sam otisao u grad sa garishom na kafu, dosao ranije kuci pa spamujem forum jer sam se toliko najeo da ne mogu da ustanem od stolice... A i treba prekratiti vreme do 21 kada pocinje cuganje i opsti shoooow. Upravo sam skontao da mi se pije vodka-tonik, tako da je i poslednji problem "zvani sta cugati veceras" resen... Zivelo cuganje i besposlicarenje :D

Link to comment
Share on other sites

Doš'o iz sela, saranismo babu kako dolikuje. Jebiga, tako je moralo biti, život joj se bio pretvorio u totalni govnotron. Sa druge strane, opet sam ja nosio krst, još malo pa ću da udarim oglas "nosim krst na sahranama, višegodišnje iskustvo, stopostotna iskrenost". Jebene sahrane, valjda ću koji put otići i na neku svadbu ili makar useljenje.

Na ibarskoj magistrali standardno veselo. Rođak koji nas je dovezao ne priznaje brzine ispod 90 km/h i pretiče kolone preko pune linije, umalo ne izginusmo u par navrata. Mada nisu ni ovi drugi cvećke, naletesmo na tipa koji u ovčarsko-kablarskoj klisuri okreće kola u prvoj preko pune linije u nepreglednoj krivini. Da je umesto nas bio neki kamion, od njega bi ostalo samo govno na putu. Likove koji smatraju da kiša i mrak nisu dovoljan razlog za uključivanje farova i udbaše koji sa rotacijom piče po sred puta i guraju druga kola u jarak ne treba ni spominjati.

Mada opet, prešli smo preko 200 km za dva ipo sata, nije ni to loše.

U ostalim vestima, reče mi taj isti rođak koji radi u Telekomu da oni imaju oko 1300 baznih stanica mobilne telefonije, i da svaka u proseku pravi hiljadu evra dnevno. Čoveče, to je biznis.

edit: Ah da, sreo sam i neku long tajm nou si rodbinu iz Novog Sada. Kad čujem žensko sa onim novosadskim uzlaznim akcentom na kraju reči, skroz se rastopim :)

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

koji koji daj sliku!!! ja se ubih ovih dana trazeci krevet

@G!!!

Gledaj to ovako, samo su sisice nesrecno zaljubljene, pravom coveku je dovoljno da bude samo zaljubljen!!1

eh ti i tvoje tapshanje po ramenu [:D]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

koji koji daj sliku!!! ja se ubih ovih dana trazeci krevet

nije krevet nego vishe sofa na razvlachanje, al sobzirom da stari koji se sad vetj posle 10+ raspao, a bio je neshto najudobnije na chemu sam spavao .. poshto ne volim tvrde dusheke, nego vishe ove kombinacije sa letvicama i mekim dushecima/penom. meni je vrh. naravno kad budem sredjivao gajbu full skroz onda tju uzeti normalni krevet :)

ovo desno naravno :)

EURO_v.jpg

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

nije krevet nego vishe sofa na razvlachanje, al sobzirom da stari koji se sad vetj posle 10+ raspao, a bio je neshto najudobnije na chemu sam spavao .. poshto ne volim tvrde dusheke, nego vishe ove kombinacije sa letvicama i mekim dushecima/penom. meni je vrh. naravno kad budem sredjivao gajbu full skroz onda tju uzeti normalni krevet :)

ovo desno naravno :)

EURO_v.jpg

ne verujem [:D] taj je i meni favorit

ajde prespavaj parr noci pa reci utiske ;)

btw sta je normalan krevet ? ja sam do sada spavao na tzv "mojci" i covece koliko je to udobno bilo, shiroko 180 dugachko 210 mekano, izdrzljivo, ne shkripi :) ali mi je vishe model totalno out of date pa mi se ne kupuje ponovo, evo 3 meseca spavam na fotelji na razvlachenje, i nju sam razvalio moram odmasadaodma da pazarim nesto ako mislim da spavam

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...