Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bilo fino veche, popilo se dosta vina :) Sad jedem, pa na spavanje, valja danas uchiti shtogod xD

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

bio sa drugarima i ono omg kakav su trip oni imali posle razlaza

bacili mi poruku u kojoj kazu da su ih srtartovali sa belim dzipom neki namrgodjeni likovi i da su trazili da im sutra donesu 4.000 evra u tom i tom kaficu ?!?!?!

jbte kao da se vratilo slobino vreme kada su otimali nike patike na ulici sada samo traze malo vise.....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

omg, raspadam se, juce neka seda, pivo i to, kuntao sam sat vremena, znaci najgore nesto na svetu, onda po prevozu ko magare kuci...naravno, sad ne mogu da kuntam, a umoran sam i spava mi se, jebem ti organizam hahah:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ustao, opet čaj + cedevita, kuckam po forumu i slušam radio ... strava je vreme, biće bezveze ako ne odem negde malo u grad, nadam se da je neko izvukao pokoji sto ispred svog lokala ili tako nešto. A mogao bih i da se bacim na spremanje bajsa, nisam ga vozio od prošlog leta, ko zna na šta sad liči.

koktel bar cruise? ja bio tamo 2h pre tebe :)

Kako si mog'o tamo da budes dva sata pre 22h kad si se meni javio oko pola devet na msnu da ides da spavash! A-HA!

Lies, all lies! :)

Link to comment
Share on other sites

Babi je izgleda bolje, fala Bogu.

Uzeo sam jašu. Od Delta Sitija naravno ništa, sve što je iole valjalo u Njujorkeru je razgrabljeno, a na ostalim mestima ili gej roba ili trenerke.

Ali zato good ol' buvljak ne može da izneveri, svakakvih jakni za male pare, mnogo dobro.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...