Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

smorio se za sve pare, oterao matorog u kurac povodom price o plivacu ovom...

manje vise oterao u kurac sve redom.. ko ga jebe, lepo pise u pravilniku da je zabranjena politika.. i sad je "OH NOEZ, SVET JE PROTIV SRBA!??!"

mislim jeste, ali niko ga nije terao da pusta muda kad zna da ce ostati bez istih..

i tako, mega sam nadrkan, sad idem da se prosetam malo, pa kod drugarice na kafu...

aukurac vise sve...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Šta fali Marku Bulatu... mislim jesu mu pesme splavarsko-kafansko sranje, al zamisli da peva npr. Danijela Vranješ, ja to ne bih izdržao.

edit: ili je Danijela Vranić?

Danijela Vranjesh=glumica

Danijela Vranic=pevaljka

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

kako se slaze tunjevina sa kiselim krastavicma?

pa lepo, red tunjevine, red krastavca :) Pa ne, super se slazhe, posebno sa testeninom i soja sosom, i eto majonezom ako neko voli. Bas je dobra stvar.

a idem na neki 18. rodj,ne znam kod koga,ali znam da je na nekom splavu "pirana",i da peva Marko Bulat...ZNACI ZLO !!! :((

Taj lik je, pored dela sa pesmama od kojih mozda znam jednu, jedan od interesantnijih u toj sferi. Lozhi se tipa na Star Wars i skuplja sve oko star warsa, ima par collector's edition stvari, pride nije nimalo glup (kako izgleda) i tako, dosta interesantna osoba.

Link to comment
Share on other sites

@Lucky

kako se slaze tunjevina sa kiselim krastavicma?

odlichno se slazhe!

samo izbaci taj lakijev majonez iz kombinacije :]]

tachno ovo za bulata btw, samo shto to nema veze sa muzikom koju on radi :[

@topik

problejao malo na rhh-u, bilo fino. da ne kazhem posle da sam petak uveche sedeo gajbi. pa dobro, makar ne celo veche :]]

sada imam opcije, ili da gledam velikog brata, nadajutji se kvalitetnom smehu, ili da gledam neke serije/filmove koje mi skupljaju prashinu gajbi... i tako dok ne zaspim snom pravednika!

Link to comment
Share on other sites

Hiljadu puta sam se ispalio za hip-hop-rnb zurku i rekao sam da necu vishe nikad ici, ali ovaj put je bila najavljena "REP, hip-hop, rnb" zurka, i jedva nagovorim ekipu koja slusa narodnjake da odemo i posle svega se desilo to da sam se zajebao hiljadu i prvi put, za 3 sata jedino sto valja je Rockwilder sto su pustili, ostalih 2 sata i 58 minuta su bili bijons, nikol sedrigez, soulja boy, fifti sent i ostala sranja.

Iako ce retko ko skontati moju frustraciju, morao sam da nesto kazem, posto ovo je vec x-ti put da najave takvu zurku i masa dodje i onda pustaju jebeni MTV, JEBEM IM MAMU PO SRED PICKE!!!

Link to comment
Share on other sites

evo vratio se as zurke...pijan naravno,ali ne ubiven...

enivej,ja tog Bulata video nisam,tako ad nebitno...bilo mi je do jaja,skroz perverzna zureza....

bas izdrkavanje,pogotvo s picem...Chiavs,Jack,Hajniken,red bull,ma sve,sve,sve....

bilo mi bas do jaja sa svojim drustvancetom....jedino sto je falilo je neka riba,ali dobro,moze se i bez toga....

idem da spvam,laku noc !!!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

drugari moram da vam kazem da onaj karlszberg vredi svakog dinara!! dakle ono pivo je toliko dobro da preti da ugrozi moj vechiti numoro uno, beks

steta sto mu jecena toliko visoka (mada to je zbog toga sto je boca od 0.5 nepovratna, a i nova je, a i reklamira se sa onim otvaranjem, u ostalom mislim da se i ne puni u srbiji)

dakle pivo je OMG!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Deste ljudi dobro jutro dobar dan, opet rano ustadoh! (kakva rima)

Sad da sredim tu i tamo stogod, pa onda krece dan pun aktivnosti! :)

tebi je to rima ;oP

ajde lale 99ta strana, napravi novi topic + obavezna je slika, recimo famke ili rebeke ;o), u prvom postu =o)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...