Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E vas dvojica što igrate Guitar Hero na F1-F5, jeste imali problema sa double tonovima na F4+F5? Svi ostali dupli mi rade, al ovaj jok (okidam na desni shift). Sjebah skroz pesmu ZZ Topa, ceo intro koristi F4+F5 kombinaciju, ne znam dal je bag ili je do tastature...

edit: meh, na istu foru sjebah i Disturbed... nema veze.

Al kad je prošla ova rok laganeza i došao Slayer... :O Ono traži imba rad prstiju i poznavanje cele pesme napamet... well, vežbaće se.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

E vas dvojica što igrate Guitar Hero na F1-F5, jeste imali problema sa double tonovima na F4+F5? Svi ostali dupli mi rade, al ovaj jok (okidam na desni shift). Sjebah skroz pesmu ZZ Topa, ceo intro koristi F4+F5 kombinaciju, ne znam dal je bag ili je do tastature...

edit: meh, na istu foru sjebah i Disturbed... nema veze.

Al kad je prošla ova rok laganeza i došao Slayer... :O Ono traži imba rad prstiju i poznavanje cele pesme napamet... well, vežbaće se.

ja neam bag sto se tice tastature ali da me smaraju oni uzastopni udarci po jednoj zici, valjda netje tast. da primi toliko brzo.

Elem, preziveh i ovaj dan sutra tju da se odmaram pa onda fensi rucak, spageti, morski plodovi, sosevi, skupo vino, i sto je jos bolje u kucnoj je varijanti.

Odoh da knjavam tavMr sam.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...