Jump to content

da li je exit sranje?


Veljok

Recommended Posts

da ne otvaram novu temu (mozhda ispadnem glup u drushtvu) [:D]

„Sex Pistols“ na „Egzitu“

egendarni britanski pank bend „Sex Pistols“ će, kako „Blic“ ekskluzivno saznaje, nastupiti na ovogodišnjem „Egzitu“ koji se od 10. do 13. jula održava u Novom Sadu! Neuništivi Džoni Roten i drugovi, čija je muzika obeležila kraj sedamdesetih godina prošlog veka, na Mejn stejdžu će svirati u nedelju, 13. jula, na zatvaranju festivala.

Grupa „Sex Pistols“ je po mnogo čemu unikatna. Objavili su samo jedan studijski album i četiri singla, žestoko kritikovali britansku kraljicu, pravili muziku za radničku klasu, na prepad osvojili svetsku muzičku scenu i... nestali. Međutim, vratili su se u velikom stilu, a na „Egzitu“ će nastupiti u postavi koju čine Džon Lajdon, poznatiji kao Džoni Roten, Pol Kuk, Stiv Džons i Glen Metlok.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa i fbs je bio 100 soma jura pa su ga doveli

meni je i dalje nejasno da smo mi jedini u jebenoj Evropi gde Depeche Mode nije nastupao

mozda jos nisu i u Jermeniji

i u Albaniji

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa i fbs je bio 100 soma jura pa su ga doveli

meni je i dalje nejasno da smo mi jedini u jebenoj Evropi gde Depeche Mode nije nastupao

mozda jos nisu i u Jermeniji

i u Albaniji

pa zato shto su neki oko nas brzhe odradili booking od nas, a realno nismo toliko exkluzivni da moraju kod nas.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

sve sto valja zaobilazi ovu zemlju, ovde prolazi samo prydz. ako je dz ofkors.

zasto toliki hejt ka prydzu ? :(

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

dovode najvece legende jednog zhanra i nashlo se 10 mudrih rurovaca da ih proglase za sranje/dosadno/nebitno jer je staro

e jeste pravi onako bash srbi, ogorcheni.

Tako je bilo i sa Peppersima (koji su usput "svezhiji" ) pa je bio skenj. Bolje da ih pamtimo kao legende, nego sada da nam kvare mishljenje :) I nemam nishta protiv njih samo vishe bih voleo da vidim Daft Punk :((

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Hotju prodidzi i pendlum ;D + asian dub foundation live + ratm \o/

prva tri su bili, tesko da ces ih videti opet, mozda pendulum doduse ;)

zasto toliki hejt ka prydzu ? :(

pa nije hejt, verovatno sam prerastao takvu muziku. ne radi me vise "MASAN BEJS I HEVI KIK!!1"

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

dovode najvece legende jednog zhanra i nashlo se 10 mudrih rurovaca da ih proglase za sranje/dosadno/nebitno jer je staro

e jeste pravi onako bash srbi, ogorcheni.

Not rry, Lage... dovode podgrejane, precenjene lesheve. Da hoce stvarno da chaste neki dobar pankeraj, doveli bi neshto sa fat wreck i epitaph-a, pa da nam se smrzne govno. Ovo je chist marketinshki potez...

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Not rry, Lage... dovode podgrejane, precenjene lesheve. Da hoce stvarno da chaste neki dobar pankeraj, doveli bi neshto sa fat wreck i epitaph-a, pa da nam se smrzne govno. Ovo je chist marketinshki potez...

dobro

ti znash za njih i tvoja dva druga

neki djura iza coshka bi isto zapocheo post ali bi umesto fat wrecka napisao junger forgath! oni su najbolji!

a sima od prekoputa bi napisao jargol fegeran! ONI su najbolji! itd itd.

sex pistolsi su prvi VELIKi veliki pank bend (ramonesi nisu bili popularni nikad), imaju dugu istoriju i tr00 su.

@kruko kako mi je dobro kad neko izjavi da je prerastao neku muziku :). "pre sam se lozhio na to, ali sada sam stariji i pametniji pa vidim kako je to sve ustvari glupo"

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

dobro

ti znash za njih i tvoja dva druga

neki djura iza coshka bi isto zapocheo post ali bi umesto fat wrecka napisao junger forgath! oni su najbolji!

a sima od prekoputa bi napisao jargol fegeran! ONI su najbolji! itd itd.

...

I shta ja sad da ti kazem na ovo?

To kao kad ja tebi sad uzeo da solim pamet za neke dj-eve koji su dolazili na Exit i bitni su i dobri ko zna koliko, ali shira javnost nije upoznata sa njima iz razloga shto se ne pushtaju po MTV-u ili gde vec... LOL ANONIMUSI CHULI LAG KRUKO I COKA GEJ ZA NJIH, DAJTE SHKAZIJA BRE!!11!

Fat wreck records i Epitaph records su dva najjacha label-a trenutno shto se tiche punk muzike. Za njih izdaju takvi no-name bendovi kao npr. Bad Religion, Millencolin, Nofx, Pennywise, Rancid, Good Riddance, Lagwagon, No use for a name, Sick of it all, Propagandhi, Strung Out...

To nisu bendovi za koje smo chuli ja i moja dva druga, makar za NOFX i Bad Religion je chulo verovatno vecina ljudi koja ima >16 'dina i gleda ovaj topic.

sex pistolsi su prvi VELIKi veliki pank bend (ramonesi nisu bili popularni nikad), imaju dugu istoriju i tr00 su.

Sex pistols su prejadni precenjeni bend koji je pucao na shock value i izdao jedan jedini album u celoj svojoj "dugoj istoriji". Dovode ih samo zato shto se nadaju da ce njihova "ozloglashenost" doprineti popularizaciji festivala. Predvidjam brdo ljudi koji ce doci kako bi mogli da u svoju "kako sam kul" biografiju uknjize josh jednu "cenjenu grupu" koju su slushali uzivo. Jadno. Gief neshto od onoga shto sam naveo gore.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

meni se josh nije desilo:)

@wulfi djevi koji dolaze na main dj stejdzh su u klabing svetu poznati. to je ko kad bih ja sad kukao shto nece doci phase ili inigo kennedy (koji su vaistinu legende ali ih generalno ne konta masa i nisu toliko popularni jer nemaju marketinshku mashineriju iza sebe)

nego ovaj... zanimljiv mi je ovaj komentar "samo jedan album". jes da se ne razumem bash previshe u pank ali brat mi je okoreli panker a imam josh par dobrih drugara koji su totalno u tome (+ su svi matorci, dakle nisu neki retardus klinci koji slushaju shta im je djura rekao da je dobro) i znam shta "sex pistols" znachi u toj ekipi (a da ne pominjem da im je sa tog jedinog albuma i onog brda singlova koje su izbacili svaka pesma bila ogroman hit).

e sad zamisli da pravish program za mejn stejdzh na exitu (dakle ne zhelish da dovedesh neshto na chemu cete djura i ti da se provedete vec neshto za shire narodne mase da ne bi propao kao organizator zhurke i nedobio vishe ni izlet da organizujesh u lajfu svom).

1. kad kazhesh random gariju na ulici "jel znash shta je nofx" i kad kazhesh "jel znash shta je sex pistols" po chemu ce se najcheshce razlikovati odgovor?

2. kad kazhesh pankeru koji je u tome duzhe od 5 godina za bilo koju grupu "novijeg" datiranja (gde vec upada i green day i tako ta ekipa), da li ochekujesh lecture o tome kako su prvi bili tr00 i kako pank (koji je 3 chord music) ima svoju filozofiju i mora biti tr00 a svi osim prvih nisu tr00, ili ochekujesh rechi hvale i odushevljenja

3. kad pitash nekoga ko je u tome manje od 5 godina za punk, da li ochekujesh odgovor drugachiji od "blink 182"?

sad, na osnovu ovih odgovora probaj da ukinesh biased berserke po ovom topicu i kazhesh mi da li bi odabrao da dovedesh na main stage na exitu sex pistols ili nofx

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Na ostatak post-a nekom drugom prilikom, al' sad samo na brzinu pre nego shto krenem kuci:

sad, na osnovu ovih odgovora probaj da ukinesh biased berserke po ovom topicu i kazhesh mi da li bi odabrao da dovedesh na main stage na exitu sex pistols ili nofx

NOFX bez trunke dvoumljenja. Pa oni su legendarni po svojim live izvodjenjima. Gori bend za poredjenje nisi mogao da nadjesh. :)

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Kontam sta Lag pokusava da kaze, evo ja kao random lik koji ne slusa punk i nisam u tome, cuo sam za sex pistols i verovatno bi svratio na main, cisto radi reda, a za te druge bi verovatno bio u fazonu "ma daj pali da idem da slusam te neke pankere, ko su ti uopste?"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...