Jump to content

EXIT 2008


Guest

Recommended Posts

Pisam se na garniea i blur - song 2 ...

Eto vidis kako si ti jedan stegnut momak i uobraženko-naduvenko :).

A priznaj da bi mnogo bolje bilo da si skakao srećan i uživao umesto da namrgodjen mrziš, jer nije trooo puštati nirvanu blur i radiohead u sred miksa.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eto vidis kako si ti jedan stegnut momak i uobraženko-naduvenko :).

A priznaj da bi mnogo bolje bilo da si skakao srećan i uživao umesto da namrgodjen mrziš, jer nije trooo puštati nirvanu blur i radiohead u sred miksa.

Jesam rekao pisham? Sry mislio sam iskenjam.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

mogli bi neku jebenu travu da zasade.

ima svuda trave gari

znash koliko to bude ugazheno i sasusheno posle dva dana konstantnog tabananja?

jedino da posle drugog dana prave dan pauze i da sade novu travu

Ja ne znam kako su uspeli da padnu,kad one pandure na ulazu mrzi da zive a kamoli da nesto pretresaju?

mene je gari na ulazu pretresao jedno 10 min. znachi sve mi je povadio a onda je uzeo i u patike da mi gleda

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

... a danas ceo dan pljujem i vadim iz nosa kamenje :(

[roflmao]

taj jebeni rad.

ni ranijih godina nije bilo kise, a ni ovolike prasine. ono je bilo strasno..

E do kurca i moji ortaci koji su pali, pa ne mogu da idu i Axwell i Dubfire i brat Nastic i Sven Vath i Tom Novy i dens arena i Novi Sad i Srbija, sve u qrac!

Ja ne znam kako su uspeli da padnu,kad one pandure na ulazu mrzi da zive a kamoli da nesto pretresaju?

wat?

Bring It

Link to comment
Share on other sites

ima svuda trave gari

znash koliko to bude ugazheno i sasusheno posle dva dana konstantnog tabananja?

jedino da posle drugog dana prave dan pauze i da sade novu trav

nisam bio dugo, ali poprilichno sam siguran da na nekim delovima nema trave uopshte.

bla, nek zalivaju polose svakog dana.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

da, postoje neki delovi a to su putevi i izgazhene staze (gore je inache jedan ogranak akademije umetnosti i vrlo je prometno), ali recimo na dance areni je trava svuda vechno i to krajnje visoka (tamo redovno dijechica idu da se voshte) koja se pokosi pre exita i nestane u roku od 24 chasa, ili tako neshto

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

brukenshtajn exit :))) pozitiva do maxa i nije bila neka nesnosna guzhva ili su (ili mozhda ja [8D]) proshirili stejdzheve :]

ajmo po danima

dan1:

- nerd nije bio losh, al su radili 30 min kratje i hejt na to .. jer sam stigao da ih chujem samo 15min

- sven je umesto 2h radio 4h+ shto je dojaja sobzirom da je prvih 2h ugushio pa se nekako izvadio sa ovim drugim delom

- francoisK nije uspeo da nastavi ovo malo izvlachenje od svena pa je smorio

- konkritovci/mita/lag .. beshte bolesnici :))) lag popravio kontakt sa publikom :D

dan2:

- tiga ochekivano prljavo bezobrazan, lego mi je za sve pare

- soulwax jako ali jako dobro ukomponovan orkestar sa elektronikom, energichno dojaja

- tata garnier kao i obichno objasnio (najbolji set na areni) ali prvo shto sam bio u tripu je da tje raditi lajv, a drugo shto je ovo mozhda najslabiji njegov set koji sam chuo .. daleko od toga da je losh bio nego su ostali toliko mnogo bolji

- roni velichina kao da se nishta nije promenilo .. za tih 20ak min koje sam zabo na njemu (idemo tjile bole me noge nja nja nja) bio je sjajan. ceo novi sad je odzvanjao na njegov tjun i dynamitov vokal .. plurijana. chuo sam ga i dok sam se tushirao na gajbi :)

dan3:

- juliete ^ the licks solidna svirka, sobzirom da ih nikad nisam slushao ne mogu da uporedim al nastup je bio prilichno dobar super mjuza

- MANU faking CHAO po meni /\ ovog exita. toliko energije, fantastichan kontakt sa publikom, 2 bisa .. plakao sam, a koliko sam video nisam bio ni jedini. objasnio je, po meni mozhda medju top3 nastupa na mejnu ikada! imao sam sumnje jel sam gledao skoro snimak nekog koncerta od pre 4-5 meseci i bio mi je onako .. ali ovo lajv chuti .. izgubio sam glas, progutao sam grudvu prashine, al ne bi mi bilo zhao ni da sam bubreg ostavio tamo

- kiril, srbijanski techno/dram .. zanimljiva kombinacija super energija mozhda samo malo manje truba

- kruder^dorfmeister smaranje (mada realno posle manua sve je sranje)

- axwell sranje

dan4:

- sex pistols .. katastrofa, koliko sam primetio najvetja je guzhva bila na njima, a ono neki podgrejani leshevi, neki dzh dzh sranje, a lik nema glas, ne mozhe da se pomeri iz mesta .. katastrofa. sretjom pa nisam ostao duzhe od 15 min

- edo majka poshto nisam imao nishta pametnije chekirah ovo i definitivno iznenadjenje exita .. oprao je publiku. bosanci (kojih inache jako mnogo bilo na exitu uopshte) u transu. fantastichne matrice, dobar kontakt sa publikom

- shyfx kidachina, samo da je josh bio neki crni emsi, a ne onaj KENJminem .. sretjom pa je relativno brzo skapirao da mu ne ide pa nije mnogo srao :)

- sharam/dubfire solidno topljenje, mada opet nekako suvishe jednolichno, ono u prvih 1h su vrteli 3 stvari.

- marko standardica za zatvaranje :))

nikada mi nije smetala prashina na exitu (a bio sam na svim), ali ove godine je bash bila katastrofa .. poslednjeg dana su me plutja bash gadno smorila, na stranu to shto shta god stavio u usta sam imao osetjaj kao da jedem zemlju :)

NA REJV! o/

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

koliko je trajao cert manu chao? bilo je na tvu al su krenuli sa prenosom oko pola jedan a zavrshili u 2h, pa me interesuje da li je trajao 2 h ili je ovo bio zapravo neki odlozeni prenos?

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...