Jump to content

Gej parada na Titov rođendan


Recommended Posts

Nema prepucavanja, nemoj da mislis da sam edgy ako odgovaram lakonski.

Samo pokusavam da shvatim do kog smo stupnja civilizacije dosli kad je nasilje jos uvek siroko prihvacenije od homoseksualizma, i lakse za objasniti detetu. Ocigledno bas i nismo daleko dogurali. Nekad treba klincu probati i objasniti ono sto mislis da nece razumeti, no, to cemo videti verovatno i sami jednog dana ;)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja bih samo jednu primedbu dodao -- a kad to ljudi objasnjavaju detetu zbog cega se dvoje odraslih ljube? ne objasnjavaju! dete to primecuje i prihvata kao normalnu pojavu, a shvata njen koncept tek kad pocne polno da sazreva. dete ne zna sta je poljubac niti za cega sluzi. ne povezuje sa seksualnoscu i kod njega ne izaziva zbunjenost poljubac dve istopolne osobe, jer ono samo ne razume poljubac

tako da ne verujem da ce biti ijedan slucaj kada ce dete pitati mamu i tatu zasto se dve cike ljube.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

@Kruko

Sta da se radi, civilizacija je tu gde je, a teorija je tamo gde je teorija. Inace ne bih regovao na ono sta si rekao da iz iskustva ne znam kako tece dijalog izmedju deteta i odrasle osobe.

@Dviny

Mozemo se sloziti oko svega osim poslednje recenice, jer postoje takva deca koja ce pitati, kao sto ce pitati za bilo sta, jednostavno zavisi od deteta (ne znaci da ce svako dete pitati).

Nisam hteo da se ovo pretvori u raspravu o vaspitanju, samo sam hteo da primetim kako stvari stoje iz mog iskustva.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

I zamisli imash dva klinca (blizanci) , obojica su tvoje omiljene figure, bez njih zhivot bi ti bio sranje i tako na sred ulice vidish tvoja dva junaka kako se ljube, zato shto su videli neke chike kako se ljube u meku, oni te nisu pitali shta je to, a ti im nisi ni objasnio i shta onda? gg? Sekire i katane na gejeve? [:D]

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

I zamisli imash dva klinca (blizanci) , obojica su tvoje omiljene figure, bez njih zhivot bi ti bio sranje i tako na sred ulice vidish tvoja dva junaka kako se ljube, zato shto su videli neke chike kako se ljube u meku, oni te nisu pitali shta je to, a ti im nisi ni objasnio i shta onda? gg? Sekire i katane na gejeve? [:D]

a sta ce da bude kad tvoji blizanci, koji su musko i zensko, vide tetu i ciku da se ljube u meku, pa rese i to da isprobaju?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Covece koliko neki ljudi ovde zamenjuju teze...

Izvini Zeki, ali cini mi se da ti si taj koji ne cita. Lepo sam napisao da gejevi organizuju paradi u znak protesta zbog uskracenih prava, a ne da bi mlatili pishama. Hetero parade se ne organizuju jer su brak, vanbracna zajednica, i stvari oko dece pravno regulisani za hetero ljude. Eto ti odgovora na pitanje zasto niko ne pravi strejt paradu.

Ja nisam quote-ovo tebe nego Maud-a koji je poceo da prica o leptirima i kako sve mozes da pretvoris u cin homosexa. Ja ne znam o cemu vi pricate ljudi. Pa jel treba da mashu pishama pa da ih neko bije ? Ili su oni to hteli da urade pa su onda ovi hteli da ih biju. Ja sam rekao da je glup potez bio onoga koji je mislio da u Srbiji moze da pravi nesto sto se zove gay parada. Druga stvar ako se vec radi o mahanju pisama i vatanja za kare i lizanja 2 muskarca na ulici, to nije vise homoseksualnost to je eksponiranje i dokazivanje nekoga da je drugaciji. Ako pricamo o pravima ja opet ponavaljam da je to samo marketinski potez nekoga koji ce da izvuce najvecu korist, a podrzavace da se odrzi gay parada zato sto ce onda pederi i lezbejke da pokazu da nemaju prava. BTw to sam zaboravio Maud je spomeuo kako se odrzavaju koncerti kako je Tadic odrzao predsednicku kampanju pa su se ljudi okupili pa je to sad str8 parada.

Realno Maud-a nalupao si se za medalju i ne samo u tom post vec i u postovima i prepiranjem sa Sarmom. Covek je potpuno u pravu.

@topic

Ajde onda novi topic da otvorimo: ko je za to da se gejevima omoguci da imaju brak i da usvajaju decu. Ako je vama to normalno da 2 muskarca ili 2 zene sklope punovazan brak koji im daje neke prednosti u odnose koji nisu ili nece da sklope brak i da im se dozvoli da usvajaju decu koji nemaju sklonosti da vole isti pol ali ce kasnije imati prilike da vide ljubavni cin 2 ista pola onda vi niste normalni. I na kraju ovde se ne radi o tome da li neko sme ili ne sme da bude peder, ovde se radi o tome da li je potrebno da pored toga sto nisi peder moras da pokazujes svima kako si ti peder. To meni nikad nece ici u glavu i to je kraj. A sto se tice toga da homosi nemaju svoju slobodu u smislu da ne smeju da se balave po ulici ili da se drza za ruke zajedno to nije problem prava gejeva vec principijalnost i shvatanje gradjana. Ako smo zadrti i necivilizovani zbog toga neka je tako. Ja sam onda prvi koji je zadrt i necivilizovan. Ne smatram da je nasilje potrebno i da oni treba da se prebijaju i sigurno ne opravdavam to ali ako ne opravdavam nasilje onda ni ne opravdavam uzrok nasilja.

Ja necu vise nista da pisem vezano za ovaj topic jer ne vredi, posto svi teraju svoje i hoce nesto da dokazu.

V

Link to comment
Share on other sites

a sta ce da bude kad tvoji blizanci, koji su musko i zensko, vide tetu i ciku da se ljube u meku, pa rese i to da isprobaju?

Malo verovatno, skoro nemoguce. Zato shto se sva braca i sestre mrze od malena, zato shto su dosta razlichiti, dok dva brata (blizanca) su uvek tim i sve rade zajedno. Tako da to bash ne pije vodu, dok je ovo moje vishe verovatno :P

Opet ne kapiram shta vi imate da branite pedere? Poshto je ovo ghay forum hocu da vidim mishljenje nekog ugrozhenog ghaya [:D]

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Tbh nek im daju to jebeno pravo na brak. Ako je to neshto shto tje dva topla brata da uchini sretjnim nek im je. Pravno i legalno. S bioloshke strane tu tje i da zavrshi, kao i sve neprirodno (dobro tu je izuzetak da dyke moze da se uradi epruvetom, pa da ima svoje dete, ali da ne cepidlachim...).

S druge strane nikako ne dati zeleno svetlo za usvajanje dece, chak ni ako uspeju da dobiju zeleno svetlo od gorepomenutog bataljona psihologa, treba zatrti svaku mogutjnost pravne osnove za to.

Realno nemam nishta protiv pedera dok god svoje sklonosti drze u kutji, ili ako vetj otje javno postoje valjda neka mesta gde se okupljaju ljudi sa takvim sklonostima, gej barovi ili shtajaznam. Ali brate paradiranje ulicama & shitz - to odma suzavcem rasterati.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Ne, ne, necu reci da je sve to zbog kesha, jer ce doci Kole i reci: Captan obvious!

Parafraziracu Gombrovicha: Sve polemike oko ljudskih prava i sloboda se zavrsavaju onda kada katolicka crkva prihvati ta prava ili slobode.

@Kruko

Ovo nema mnogo veze sa diskusijom ali... Iz iskustva, bilo bi mi neuporedivo lakse da objasnim zasto se nekih 10-20 mamlaza mlate, nego da deteu objasnim zasto se dva muskarca ljube. U prvom slucaju bih samo domahnuo rukom i rekao - budale, i nastavili bi dalje i sa visokom verovatnocom on se toga ne bi secao sutra dan. Nasilje je, nazalost, svakodnevna pojava od postanka sveta do danas (i do kraja).

Za ovo drugo niko nije spreman, ukljucujuci i same homoseksualce (ne kazem da necemo bit spremni, ali sada sigurno to nismo), jer deca imaju specifican nacin razmisljanja koji je neuporedivo prostiji od naseg, prirodniji, ali zato mnogo slabije struktuiran.

Hrabro Bole, svaka cast. Ti si momak za svaku pohvalu, a tvoja orijentacija i ne treba da bude kamen spoticanja [:X]

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Realno nemam nishta protiv pedera dok god svoje sklonosti drze u kutji, ili ako vetj otje javno postoje valjda neka mesta gde se okupljaju ljudi sa takvim sklonostima, gej barovi ili shtajaznam. Ali brate paradiranje ulicama & shitz - to odma suzavcem rasterati.

Slazem se sa tobom skroz, samo bi dodao jos par baklji i mnogo palica!!!!!

Edited by Sexy_bg

Ima li neko lepsi i jaci od mene!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

@Igor

To su ta mala "uskrshnja jaja".

@Topik, gistro

Sto se mene licno tice, a kao sto je Igor potvrdio, posto sam siguran u svoju sexualnost, ja sam za da se odobre sva prava koja traze homoseksualci. Ako cemo realno, svi argumenti koje imaju ljudi protiv su isti koje imaju ljudi za - pogresni, a svode se na stvari koje nemaju veze sa konkretnim problemom, a on je da je trenutno "in" diskutovati o tome. Kao sto rekoh, vreme ce to sve ispeglati i u svim zemljama ce kad tad homoseksualci dobiti svoja prava. Sto se to pre desi, posledice ce biti manje, jer nebrojeno puta vise defilei i kamanje uticu na ljude, nego realnost situacije.

Meni je interesantno jos nesto. Kako objasnjavate to sto zene mnogo manje homofobicne od muskaraca? Bice da ovde ima dosta ljudi koji nisu prevazisli analnu fazu u svom detinjstvu.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Meni je interesantno jos nesto. Kako objasnjavate to sto zene mnogo manje homofobicne od muskaraca?

Ma gde su manje homofobicne od muskaraca. Svaka ce da ti kaze ok neka imaju pederi prava, ali da se ljube na ulici svaka ce da se zgrozi, i pricace kao je to odvratno nije normalno.....

Ima i onih koje gotive pedere, ali po prici ovde ima i mnogo muskaraca koji ih gotive.

Ima li neko lepsi i jaci od mene!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

omg nije valjda. hoces i mene da bijes bakljom o veliki huligane?

koji si ti razred, al onako iskreno?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

omg nije valjda. hoces i mene da bijes bakljom o veliki huligane?

koji si ti razred, al onako iskreno?

A sto ti treba to. Ucestvujemo svi u raspravi, svako ima svoje stavove, kojih se drzimo, ja licno nemam nameru da odstupim od njih, sad ti mene prozivas na taj nacin.

Iskreno nije problem ako budes sa druge strane sa njima!!!!!!!!!

Imam 22 godine, i verovatno sam prosao u zivotu vise nego sto ces ti ikada.

Edited by Sexy_bg

Ima li neko lepsi i jaci od mene!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ja sam cak i caps lock odradio, ali ne vredi... brak =/= seks... brak sam po sebi ne pravi decu...

primer je smesan... toliko retardirane dece postoji iz potpuno normalnih odnosa...

random tip + random riba <> mogucnost da se rodi retardirano dete = POSTOJI... to ne dokazuje nista...

zakonski mehanizam... uvek moze da se definise... DOZVOLJAVA SE BRAK ISTOPOLNIM SRODNICIMA...

pored toga zanemarujes onaj deo posta u kome bi onda svako mogao da trazi neki svoj fetis... naveo sam grupni brak... i tako u nedogled... a sada vrlo ozbiljno...

REZIME (OBAVEZNO PROCITATI):

"pa tebi niko ne brani da jebesh (sexualni odnos) kewu i da se kewa jebe sa tobom ako ti je to trip ? to niko nije osporavao. mi ovde prichamo o pravima jel tako ?

brak ne mozhesh da sklopish zato shto iz braka sa rodjakom mozhesh da izrodish retardirano dete."

ovo je tvoj citat... dobro ga protumaci... meni niko ne brani da jebem kevu... samim tim niko mi ne brani mogucnost da napravim kevi retardirano dete... ali zato si izricito protiv takvog braka??? brak je institucija... kao sto niko ne brani pederima da se privatno jebu, tako NI MENI NIKO NE BRANI DA JEBEM KEVU!!!

posto ne osporavas moj odnos sa kevom, kako to da kada je brak u pitanju to postaje glavni argument da mi se tako nesto ne dozvoli??? jasno je da su posledice od rodjenja retardiranog deteta potpuno ISTE i u braku i van njega...

postoji BEZBROJ nacina da se regulise imovinski problem izmedju dve osobe... a porodicno pravo se odnosi na moje roditelje i rodjenu sestru... sta cemo sa sestrom od rodjene tetke??? ili mojim stricem??? ako se ne registrujemo sve odlazi mojoj braci od strica...

hahaha josh jedan mazgoviti retard

Ja nisam quote-ovo tebe nego Maud-a koji je poceo da prica o leptirima i kako sve mozes da pretvoris u cin homosexa.

uopshte to nisam rekao. rekao sam da sam izabrao ovu temu sluchajno da objasnim kako retardi koji nemaju argumente za ono o chemu se pricha na temi stalno ubacuju neke argumente koji nemaju veze sa mozgom i pokushaju da te smore sa nechim shto nema veze sa mozgom chak i kad im pobijesh sve argumente (sa aspekta svake racionalne osobe) oni nastavljaju dalje zatrpavajutji te nekim glupostima.

BTw to sam zaboravio Maud je spomeuo kako se odrzavaju koncerti kako je Tadic odrzao predsednicku kampanju pa su se ljudi okupili pa je to sad str8 parada.

ja to nigde nisam rekao.

Realno Maud-a nalupao si se za medalju i ne samo u tom post vec i u postovima i prepiranjem sa Sarmom. Covek je potpuno u pravu.

pa onda ne znam shta da ti kazhem sem da si podlegao retard argumentima.

stvar je vrlo jednostavna za onog koji hotje da razume .. drzhava hotje da sprechi retardizaciju svog naroda koja se deshava ako ti napravish svojoj kewi dete kao proces incesoidne veze, ona ne mozhe da sprechi tebi da je jebesh al mozhe da sprechi da to bude normalno i da budesh obuhvatjen zakonom koji vazhi za brachne parove.

I na kraju ovde se ne radi o tome da li neko sme ili ne sme da bude peder, ovde se radi o tome da li je potrebno da pored toga sto nisi peder moras da pokazujes svima kako si ti peder.

hahaha

opet taj argument marketinga [roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

A sto ti treba to. Ucestvujemo svi u raspravi, svako ima svoje stavove, kojih se drzimo, ja licno nemam nameru da odstupim od njih, sad ti mene prozivas na taj nacin.

Iskreno nije problem ako budes sa druge strane sa njima!!!!!!!!!

Imam 22 godine, i verovatno sam prosao u zivotu vise nego sto ces ti ikada.

treba mi zato sto pretis da ces moje drugare da koljes i tuces palicama i bakljama. a ja cu u svakom slucaju da budem sa njima. to nije rasprava, to je ozbiljna pretnja a to je krivicno delo.

ma razumem, svi smo mi prosli u zivotu verovatno vise nego sto ce bilo ko ikada

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

stvar je vrlo jednostavna za onog koji hotje da razume .. drzhava hotje da sprechi retardizaciju svog naroda koja se deshava ako ti napravish svojoj kewi dete kao proces incesoidne veze, ona ne mozhe da sprechi tebi da je jebesh al mozhe da sprechi da to bude normalno i da budesh obuhvatjen zakonom koji vazhi za brachne parove.

cek po toj logici onda ne bi trebalo dopustiti homo brakove iz prostog razloga sto oni nisu u mognucnosti da se reprodukuju te samim tim ne doprinose natalitetu drzave :)

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

ne, zato shto produkt incesnog braka je retard, a produkt homo braka nije nishta. drzhava ne mozhe da sprechi ni incest ni homosexualizam, ali mozhe da sprechi brak. mozhe da sprechi stvaranje retarda pod okriljem drzhave u sluchaju incesta, dok produkt homo odnosa je "ni u dzep ni iz dzepa" shto se tiche drzhave.

to shto ti hotjesh da inplicirash stoji al za drzhave koje imaju cilj globalna dominacija kurcem [roflmao]

Zanimljivo kako svak svakom kaze da je mazgov i retard, sem zekiju i zoli.

zanimljivo je kako si ti mudar, duhovit i lep HE HE

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

treba mi zato sto pretis da ces moje drugare da koljes i tuces palicama i bakljama. a ja cu u svakom slucaju da budem sa njima. to nije rasprava, to je ozbiljna pretnja a to je krivicno delo.

ma razumem, svi smo mi prosli u zivotu verovatno vise nego sto ce bilo ko ikada

brateeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

opet pushtash brata (od 8 godina) da ti se igra na forumu??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...