Jump to content

zasto su stranci toliko bolji od nas ?


toma

Recommended Posts

^ da u pravu si, ja koliko znam mibr je imao sistem da imaju jednom godisnje turnir, gde ekipa koja osvoji dobija sponzorstvo, naravno ucestvuje i aktuelni tim, ako oni osvoje, nastavljaju sa saradnjom, ako ne, gube sponzorstvo i ta nova ekipa koja je pobedila preuzima i postaje mibr i tako u krug.

Eto ideje za gazdu kgb-a :)))

Mislim pozitivno je i za tu ekipu sto ima sponzorstvo jer onda nema zabusavanja, a i ostali se trude...

Edited by Neecola-
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

stranci su bolji zato sto su crnci [:D]

HS provereno vezbao 3 meseca...ljudi koji su igrali....botine (bez uvrede)dobri pucaci i jedan mozak-fraghunter i to je to...

vezbali momci po 5 h dnevno....suvo covece...nek mi neko kaze od vas cs-ovaca koliko je suvih treninga odradilo ili samo pricali

medjusobno???ili pogledali svoj demo da vide gde grese...?tesko ce se neko naci...uslovi su solidni...zelja i volja su drugo...

i da imamo jednog lika kao sto je onaj munjoz..:)

sa kim je ratovala svedska,norveska,sad,uk u zadnjih 20 god???

hs vezbao sa nama i nije bas 5 sati dnevno al ono .... al se przilo svako vece i to se igralo kao da je finale cpl [:)]

KULA JE PREDGRADJE VRBASA !!!!

Link to comment
Share on other sites

al opet ljudi recimo... da sada kod nas neka cs ekipa krene da se shrafi vezhbanjem... vezhba 5h dnevno... vremenom napreduje...dodje do nivo-a da mozhe da parira nekoj jakoj evropskoj ekipi tipa attax,mousesports,woosai,soa,mym,mtw.dk itd... ko ce njima da plati put na neki veliki lan event? ko? kada kod nas ni jedna firma,nikako nije toliko zainteresovana za tako neshto... mislim kapiram ja da bi se ukljuchila neka firma da sponzorishe kada bi videla da momci imaju kvalitet... al kod nas je daleko od toga... ne vredi... zato niko nema nikakav motiv,nema zhelju,volju ,nishta... kapiram ja da se pojavi neki event kod nas sa nagradom sponzorstva za ekipu,u koju spadaju putni troshkovi i sve ostalo,videli bi kako bi se svi zhrafili na sve strane... ginulo bi se od vezhbanja... al opet toga nece biti :D jbg... SRBIJA BRE! :D

koliko je smesno slusati komentare ili bolje reci izgovore vecine na ovom topicu. teorijom svi vladate, ali praksa vam mnogo fali...

ne znam da li si cuo za ESWC i WCG turnire, odrzavaju se par godine, pobednik ide na finale u inostranstvo. ne secam se da je bilo koja ekipa ozbiljno uradila kada je otisla na finale. imalu su priliku da igraju sa najjacim svetskim ekipama. e da je neka nasa ekipa otisla na to isto finale i osvojila ga, sponzori bi sami dosli. ali ipak lakse je ne raditi nista, kukati i kriviti druge nego se iscimati :)

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

zola je u pravu skroz, a ceo topic je pun rofl postova. TeG i drugi Rumuni i dalje imaju losiji ping nego mi, a surili su dosta evropskih ekipa. Mr.X (kasnije ga vi znate kao Insomniu) je sa Didijem shurio SC u Bugarskoj, i jebao mamu na modemu, a prvi put su otisli na lan u cesku tako sto su skupili za bus, i spavali u vrecama na podu. Zeus u hrvatskoj je isto tako igrao na modemu, gde je internet i dalje skuplji nego kod nas (oni su morali da placaju stalnu pretplatu od npr 10-15 eura za modem, koristio ti 1, 2, 5 ili 10 sati, plus telefon i plus cena svakog tog sata, tako da npr ako iskoristis 1h mesecno moras da platis pretplatu + taj 1h interneta + impulse za 1 sat, pa vi vidite koliko se njemu isplati da pegla ceo dan, a nije znao sa sigurnoscu da ce uzimati pare). Daut je isto cepao na modemu, zakaci se uvece pa pegla celu noc do ujutru i slicno..Znaci, ako nesto hoces, narocito danas kad imamo vise nego ok net (ping po Nemackoj je 25-30ms, mozda cak i malo manje), postoje kolko tolko ok uslovi, al nema ko da igra, i da vezba, i da se trudi. Da odvojis sat dnevno da odigras 1 cw online svako moze, i onaj ko radi i ide na fax, i slicno, te price "nemam vremena" su za one koji ne mogu nikako da organizuju svoj zivot.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

zola je u pravu skroz, a ceo topic je pun rofl postova. TeG i drugi Rumuni i dalje imaju losiji ping nego mi, a surili su dosta evropskih ekipa. Mr.X (kasnije ga vi znate kao Insomniu) je sa Didijem shurio SC u Bugarskoj, i jebao mamu na modemu, a prvi put su otisli na lan u cesku tako sto su skupili za bus, i spavali u vrecama na podu. Zeus u hrvatskoj je isto tako igrao na modemu, gde je internet i dalje skuplji nego kod nas (oni su morali da placaju stalnu pretplatu od npr 10-15 eura za modem, koristio ti 1, 2, 5 ili 10 sati, plus telefon i plus cena svakog tog sata, tako da npr ako iskoristis 1h mesecno moras da platis pretplatu + taj 1h interneta + impulse za 1 sat, pa vi vidite koliko se njemu isplati da pegla ceo dan, a nije znao sa sigurnoscu da ce uzimati pare). Daut je isto cepao na modemu, zakaci se uvece pa pegla celu noc do ujutru i slicno..Znaci, ako nesto hoces, narocito danas kad imamo vise nego ok net (ping po Nemackoj je 25-30ms, mozda cak i malo manje), postoje kolko tolko ok uslovi, al nema ko da igra, i da vezba, i da se trudi. Da odvojis sat dnevno da odigras 1 cw online svako moze, i onaj ko radi i ide na fax, i slicno, te price "nemam vremena" su za one koji ne mogu nikako da organizuju svoj zivot.

to je ono o chemu pricam, ali ipak, dok smo mi chamili na modemu kao shto pricas neki su ljudi napredovali, ali ni to ne bi bio toliki problem da mi kao nacija imamo drugi mentalitet. sad je i problem dati 800 dinara (ili koliko vec) za Steam. itd.

sve u svemu davite jako

ja ne znam ko te terao da kliknes na topic, pa nije ovo jedini topic Boga mu, ovakvih postovima mozes da popijes samo warn

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

formica,bjeli i zola su objasnili.. dalje ne treba uopste komentarisati..

vec tomo i ostali koji zelite da nesto uradite u cs-u pocnite da primenjujete savete koje su rekli pomenuti..

ae gl vam bilo

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

ja ne razumem cemu neki ljudi koji nista nikad nisu postigli u cs (ne ubacujem se u one koji su nesto postigli) , a niti se sada zalazu za nesto uopste polemisu i filozofiraju nekim aktivnim, mozda i trenutno najboljim igracima kod nas...

glupa tema uopste i previse siroka.

pa to ti je isto kao da ti komentarises na primer igru Ronaldinja i ja ti dodjem i kazem, shta si ti uradio u fudbalu da bi komentarisao takvog igraca. mislim potpuno glupo....

@lee

radi se :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

pa to ti je isto kao da ti komentarises na primer igru Ronaldinja i ja ti dodjem i kazem, shta si ti uradio u fudbalu da bi komentarisao takvog igraca. mislim potpuno glupo....
ma istripovali su ljudi gadno.

svaki je heaton samo nemamo mi te uslove.

i to nema vise veze sa gamingom ,tako je u zivotu.pogledajte bilo kog profesionalnog sportistu ili nekog ko je postigao nesto.sigurno nisu sedeli i kukali kako nemaju uslove.

ni novak djokovic nije imao ama bas nikave uslove (znam jer sam u to vreme i ja trenirao, ''akrivnije'') i svi su pricali ma tenis je kod nas popusio ovo ono.a sad? 3 na svetu.

e pa jbg,da je samo sedeo i oplakivao sto nema sponzore ne bi ga sutra gledali vs federera u polufinalima...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

evo juce sad vec prekjuce smo pobedili UK u cs-u. Njihova scena nije nesto al su organizovani imaju neku ligu slicna cal i imaju tu jednu ekipu koja je nesto radila napolju (4K) koja je bila na vecini velikih desavanja u svetu cs-a i imaju sponzorstva i sve ostalo.

ne znam da li se secate al pre 2 godine kad je 4gl na wcg-u prosla grupe pobedila dignitas u grupi 16 3 (ako se tacno secam) posle toga je covek po imenu Ben postovao ovde na rur-u. Taj Ben je menadzer ekipe 4K i on je hteo da se iscima valjda da napravi nesto ovde , al je odustao zbog cega ne bih znao.

Znaci tad kad su napravili "neki" rezultat neko spolja je hteo da se iscima. Od onda nije bilo rezultata nista se nije desavalo , a rezultata nece biti ako ne bude vezbe.

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=40821 - link na temu 4K^Ben

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

hahahahah 4K^ben se lepo ponudio a mi smo ga prakticno odjebali stranca :P hahaha pa da jbg mi smo srbi takvi smo

mnogo pricamo malo radimo i uvek nam neko smeta i uvek nas je neko zajebo i prejebo iiii tako to .... mislim da bi trebali da zakljucate ovaj TOPIC i da krenemo sa ozbiljnom igrom ako mislimo da napravimo mali pomak sto se tice gaminga .... znaci manje price vise igre al ozbiljne igre i to je to ...

gl - hf

Link to comment
Share on other sites

neka neka....sa vremena na vreme treba ovakvih topica...cisto da se podsecamo i pokrecemo

uzaludne rasprave...mozda se nesto jednom i izrodi od toga... ;)sama brojka od 90 prijavljenih ekipa

za kgb winter nije mala stvar...pa nek je i samo pola ekipa polu ozbiljna znaci da idemo malo u napred..

milimetar po milimetar...ali je napredak neka prica ko sta oce....iGGi.kgb = Munoz.cpl :)

niste ni svesni...

Link to comment
Share on other sites

hahahahah 4K^ben se lepo ponudio a mi smo ga prakticno odjebali stranca :P hahaha pa da jbg mi smo srbi takvi smo

mnogo pricamo malo radimo i uvek nam neko smeta i uvek nas je neko zajebo i prejebo iiii tako to .... mislim da bi trebali da zakljucate ovaj TOPIC i da krenemo sa ozbiljnom igrom ako mislimo da napravimo mali pomak sto se tice gaminga .... znaci manje price vise igre al ozbiljne igre i to je to ...

gl - hf

Mogao je prvo da nauci da nismo kazahstanci.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ako neshto napishem ewo kojota ewo meni rasprave [:D]

elem...

nemate pojma svi kompletno [;)] ...znachi iskreno...ja sam rtd shto se trudim uopshte sa cs-om kada znam da od toga mozda i (nema)ima neshto pod cenu da dobijem otkaz,padnem u shkoli,nedam ispit,nevidjam porodicu itd...treba priloziti velike zrtve zarad velikog uspeha,to je opshte poznato,ali da li srbija ima herza(ili ne) da svoj mentalite promeni zarad neke igre!?

pa ljudi,vidite da narod boli tuki i za izbore koji im zivot znache a ne za jedan (pishljivi,lopowski,prevarantski,lazni) cs u zemlji gde je life motiv bolje dzaba sedeti nego dzaba raditi!

ocemo leba bez motike i to svi znamo ali koliko idemo u krajnost i pored svih tih saznanja mi i dalje stagniramo po tom pitanju jer smo previshe ogorcheni na zivot u ovoj nashoj zemlji,lepo nam je samo tokom sexa,pijanstva,uzivanja u drozi i izjedanju domacih zivotinja ali da se potrudimo da radimo i zapnemo e to mora neko za ushi i ruke da nas vodi pa da kad nam bude dobro onda kao e mi ovo e mi ono,nema tih koji ce da nas vuku do nas samih!!!

sve je moguce tako i biti dobar u cybergaming-u samo treba priloziti velike zrtve i uspeh ne izostaje,srbi nisu glupi,samo su lenji,ali u poslednje vreme svashta se pojavljuje...

ko oce da igra cs neka ga igra ozb ne sa srpskim ekipama,samo ta tane i rezultat je zagarantovan!

steam acc 800 din(pochetna stavka koja se samo jednom placa)

adsl 1.5 mb 2.4 k din na mesechnom nivou

rachun za struju 6 k din ------ | | ----------

rachun za klopu 10 k din ------ | | ----------

da radish od 7 do 3 bilo kakav posao da imash 20 k platu (ili smanjish adsl ili klopu) mozesh da se zrtvujesh i da se izdrzavash kod svojih roditelja,osim ako nisi apsolutno sam pa da nemash kesha za ostale komunalije koje iziskuju da ne igrash cs jer tvoj zivot onda ce se ugasiti boze moj,necesh imati da platish vodu(kao kupash se svaki dan [:D][:0] ),necesh imati za kablovsku i Hustler,necesh imati za izlaske i za devojku (a kao sada imash devojku kada igrash cs po 10 sati a i dalje nemash pojma?),onda necesh imati za koje kakve gluposti koje tvom zivotu trebaju a usput zelish i da budesh pro igrach da budesh najbolji bez zaludjivanja...e pa NEMOZE! mislish da se profesionalci zovu zaludjenicima za dzabe ? ili mozda zato shto stvarno to jesu pa postizu neke rezultate!!!???

svoj zivot tempirash taman toliko da kad dodjesh sa pomenutog posla pojedesh neshto,malo se odmorish posle jela(to radish i kad ustanesh) jer tvoj zivot nemozesh da promenish od jednom,onda sednesh na stolicu upalish komp usput chekash da podigne sistem a tebi u ustima vec neshto za has,pokrenesh cs i kazesh dobro,malo sam nervozan necu na pablik da se svadjam da ispadnem debil nego da kreiram neku mapu i da vezbam i vezbam dok mi sve to shto sam vezbao ne postane nenormalno i kazesh sebi ovo cu sanjati!

onda odesh u lan sa svojom ekipom i to shto si radio kuci(ili igraonici) da vezbash sa drugima iz klana preko lana i tako vezbate dok se u igraonici ne promeni smena,onda odesh kuci opet jedesh,ukljuchish opet cs i igrash preko steam-a protiv strendzera i uvezbavash uigrane taktike sve dok ne dodje vreme za spavanje gde se tvoj "radni dan" zavrshava.

ovo je moje mishljenje za minimalan uspeh ako radish a shatro nemash vremena za druge obaveze,jedino ako nemash zenu i decu.

kada mi bude toplije u sobi napisacu formulu za uspeh u cs-u i za studente i ostale zavisnike od drugih osoba(roditelja,baba i deda,heroin dilera itd... [:D] )

ps : ja mogu ovako da se zaludim ali me mrzi...ocu da igram i druge igre tipa eve,ocu da se tuchem sa bratom a pritom da mi niko ne smeta,hocu da jedem vishe od sat vremena + da budem u kupatilu duze od 2 sata + da odem do centra da zaebavam prodavachicu sa velikim poprsjem + da ovde neshto napishem i da se svadjamo malo jer vas sve volim koliko i vi mene [^][:D] + da silujem maloletnice od 25+ godina itd itd...

ps2 : ajmo kojoteeeee [:D]

ja sam bio iskren prema sebi i drugima...a vi? [:D]

Edited by twisted system

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...