Jump to content

zasto su stranci toliko bolji od nas ?


toma

Recommended Posts

zasto su stranci toliko bolji od nas u CS-u i drugim igrama ? zasto mi ne mozemo da budemo kao oni ? sta je to kod njih pa su oni uvek ispred nas ? zar su pametniji od nas ? jeste samo to sto imaju vise kesha al nije da nemamo ni mi uslova imamo igraonice imamo net imamo kompove .....

zasto bugari da budu bolji od nas ? BUGARI EJ stokavi bugari [:(!] '

stvarno mi je krivo ne znam dal cemo nekad da budemo kao oni ( kao stranci - sto se tice gaming-a ). [:(!] [:(!] [:(!] [:(!] [:(!] [:(!]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Slazem se sa Ficom, stranci shvataju gejming svet veoma ozbiljno, dok kod nas, ljudi ne obracaju paznju na to, i ljude koji pikaju War ili CS smatraju zaludjenicima koji josh uvek igraju igrice a imaju 20 i kusur godina. ;)

Tu su josh i novac, bolji, dosta bolji uslovi...

Mislim da bi se stanje moglo promeniti kad bi drushtvo drugachije gledalo na taj deo svijeta.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Namece se jedan prost odgovor , uslovi.

U vecini evropskih zemalja vec desetak godina imaju uslove za gaming koji su kod nas tek u povoju.

Pa tako dok je kod nas bio cilj pobediti ekipu iz drugog dela grada , oni su igrali medjunarodne mecheve po ligama/turnirima i sl.

Vishe protivnika , kvalitetnija vezbanja bolje kristalisanje kvaliteta...simple as that.

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Daj meni 100mb net za 50e kao u norveskoj. Da su mi mama i tama burzujcine najvece i da imaju neku svoju firmu pa ja nemoram da idem na faks i da se skolujem nego cu imati posao u svojoj firmi pa mogu da otpadam dnevno za cs-om 10+ sati i nadji mi jos 4 ista ovakva coveka u srbiji i imaces dobar evropski tim za godinu dve. al toga nema u srbiji realno.

cast izuzetcima kingor brate ima na steam-u u zadnje dve nedelje 120 sati odigranih ....

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Stranci su to davno davno prestali da gledaju kao zaje...ciju, oni imaju sponzore, dobijaju plate, kao i svako drugo radno mesto ga tretiraju, da ne kazem surovi profesionalizam.

Kod nas ni jedan klan se nije posvetio samo igranju sto je i logicno, zato sto od toga ne mogu da zive a da kod nas to neko finansira jos uvek nema sanse.Ipak je sigurnije ici u skolu, na faks ili naci posao a u slobodno vreme igrati kanter ili sta vec, ali zato nema ni znacajnijih rezultata na medjunarodnoj sceni

Link to comment
Share on other sites

cast izuzetcima kingor brate ima na steam-u u zadnje dve nedelje 120 sati odigranih ....

dobro to je koliko ti je cs bio ukljucen, tako da nije merodavno.

moj drugar sa faxa, i zivimo zajedno u domu je imao aktivnih 300 sati za mesec dana odigranih. znachi aktivnih - ingame. decko je azijat, i ima sve uslove. na fax nije isao, pao ispit na kraju, imamo ping 6 na NY serverima, ide do 12 na MA, i ono ako igramo na nekom juznom serveru ide negde 25.

dakle mozes samo da blejis kod kuce i igras protiv CPL timova.

i ako se zapitas zasto su bolji, onda se ja setim ovog druga Lemoa, i znam da takvih ima desetine, pa kad se spoje takvi likovi sa ukupno 5000 sati CSa mesecno, racunica ti je jasna.

i evo obecanje da ispunim Bjelom

http://www.caleague.com/?page=teams&teamid=149581

jedva sam izdejstvovao srpsku zastavu :)

lemuel lee je lik o kome sam pricao.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Daj meni 100mb net za 50e kao u norveskoj. Da su mi mama i tama burzujcine najvece i da imaju neku svoju firmu pa ja nemoram da idem na faks i da se skolujem nego cu imati posao u svojoj firmi pa mogu da otpadam dnevno za cs-om 10+ sati i nadji mi jos 4 ista ovakva coveka u srbiji i imaces dobar evropski tim za godinu dve. al toga nema u srbiji realno.

cast izuzetcima kingor brate ima na steam-u u zadnje dve nedelje 120 sati odigranih ....

U kakve predrasude ti imas. Ali jbg, zivimo u Srbiji, tako da te razumem. Zar ti mislis da su tamo ljudi puni love i nista ne rade? Ne, oni su puni love zato sto se razbijaju od posla i tako unazad 500 godina. Tako je i sa CSom, samo vezba i nista drugo. Ja ti garantujem da Svedjanin u tvojim godinama ima manje slobodnog vremena nego ti.

Link to comment
Share on other sites

ko bre bolji :@

tema je lol :@

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

U kakve predrasude ti imas. Ali jbg, zivimo u Srbiji, tako da te razumem. Zar ti mislis da su tamo ljudi puni love i nista ne rade? Ne, oni su puni love zato sto se razbijaju od posla i tako unazad 500 godina. Tako je i sa CSom, samo vezba i nista drugo. Ja ti garantujem da Svedjanin u tvojim godinama ima manje slobodnog vremena nego ti.

ja garantujem da svedjanin ima 3x vise vremena nego ja.

dokazano je da je nase obrazovanje najobimnije tzv enciklopedijsko znanje znamo puno stvari al ne znamo nista specijalno dok je kod njih sve u sitna crevca. tako kad pogledas ja na faxu ne bih ucio trostruki integral a studiram finansijksu matematiku sta ce meni koji kurac trostruki integral da izracunam kamatu u banci :S

omg ne mislim da ljudi tamo nista ne rade jebote ... imam 2 ujaka u nemackoj tacnije jedan je sad na tajlandu posto je tamo otvorio lanac hotela... oboica zaradjuju ko ludi drze taxi sluzbu zastupnistvo subarovih vozila za centralnu i istocnu evropu i auto servis... odselili su se onih 70 godina kad je tamo trebala radna snaga... zive u hamburgu imaju para bacaju na sve strane...

verujem ja da treba da se vezba al ja nemam vremena u toj meri da se napravi jaka srpska ekipa za medjunarodnu scenu za tako nesto zbog jebenih obaveza na fax-u.

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

zasto su stranci toliko bolji od nas u CS-u i drugim igrama ? zasto mi ne mozemo da budemo kao oni ? sta je to kod njih pa su oni uvek ispred nas ? zar su pametniji od nas ? jeste samo to sto imaju vise kesha al nije da nemamo ni mi uslova imamo igraonice imamo net imamo kompove .....

zasto bugari da budu bolji od nas ? BUGARI EJ stokavi bugari [:(!] '

stvarno mi je krivo ne znam dal cemo nekad da budemo kao oni ( kao stranci - sto se tice gaming-a ). [:(!] [:(!] [:(!] [:(!] [:(!] [:(!]

imaju vishe no-lifera od nas??

Link to comment
Share on other sites

dejane mnogo seresh, kakvi bre uslovi ?

Gledaj chini mi se ESWC predproshle godine chini mi se, likovi iz juzne afrike sabili gloriju/kgb na de_cbble jel tako beshe? A skim su oni vezbali sa majmunima a ? Daleko bilo da i imaju internet ...

Samo vezba,vezba i vezba, a ovde toga nema ...

EAT MY SHORTS

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...